Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li su virtuelne ljubavi prevara? (prevara ili ne)
Da li su virtuelne ljubavi prevara?




Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 21 | 18.09.2012 , 4:06 PM

Smatram da je prevara srcem i umom gora od one fizicke, dakle.... Da, jeste prevara!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 22 | 18.09.2012 , 4:46 PM

virtuelna zeno,sve cu da ti otkucam,vezala nas ljubav kao copy paste,aj gledam u monitor ta dv aoka tvoja,virtuelna zeno i online mojaaaa...nema lazi,nema prevare,sve su ljubavi virtuelne samo zavisi tko je koliki emotivni robot u dusi

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









896
poruka na forumu
89 981



post # 23 | 18.09.2012 , 4:51 PM

Po meni nije jer ako online veza uspe dok se to dvoje vide uzivo...dobro je ako ne oda je cist promasaj...p.s Govorim iz iskustva :D :D








51
poruka na forumu
3 210



post # 24 | 19.09.2012 , 1:07 AM

Zavisi koliko daleko to ode








109
poruka na forumu
73 594



post # 25 | 19.09.2012 , 10:00 PM

Prevara ili ne lepo je imati i virtuelnog partnera, neko ko je tu za tebe uvek "online" da te saslusa i pruziti paznju jer ima partnera koji ne posvecuju paznju "uzivo" partneru . . A ako se ta virtuelna veza pretvori u nesto vise i da se te osobe upoznaju i nastave sve uzivo a pritom postoji ova prethodna veza onda je prevara. . . Znaci , sve bez licnog kontakta, ne smatram za prevaru.











577
poruka na forumu
548 3795



post # 26 | 20.09.2012 , 0:56 AM

Da jesu ... s' vremenom to pređe u neku vrstu opsesije neko ti postane previše drag čekaš da se pojavi onlline da počneš da se osećaš živim , navuče se čovek mada opet od osobe do osobe ...

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 27 | 21.09.2012 , 7:27 AM

Naravno da je
Trebamo se naci na drugom mestu pa se zapitati da li je prevara i da li bi nam smetalo

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










151
poruka na forumu
559 6281



post # 28 | 21.09.2012 , 9:44 AM

Sta da vam kazem, a da vam Leksi vec ovde nije sve objasnila.... Podrzavam svaku njenu recenicu.

...as long as the Lords in my life I will have no fear, I will know no pain from the light to the dark...









6
poruka na forumu
0 0



post # 29 | 21.09.2012 , 11:33 AM

To je bezanje od stvarnosti! Ko ne moze ili ne ume da nadje "ljubav" u realnom zivotu neka mu je sa srecom u virtuelnim vodama :)
Meni je to totalno bezveze i smesno, da ne kazem pateticno :D ali to je samo moje misljenje i tacka. :D
pozz

ipsr









14
poruka na forumu
0 0



post # 30 | 30.09.2012 , 4:56 PM

E za owu temu imam sta reci..Prewara ili ne i ja sam tako zawolela jednu osobu,tj zawoleli se..swesni smo da zbog daljine nije moguca weza,cujemo se swaki dan i to je to..Nikad nisam mislila da ce mi se desiti al eto..








326
poruka na forumu
317 2359



post # 31 | 02.11.2012 , 6:20 AM

Koliko je i dobro moze biti i opasno, ako je vec zaljubljivanje i odredjena ljubav onda je isto kao virtualno kao u realnosti ... jer je sve moguce i sami svi imate primere da se ljudi upoznaju preko neta pa nadju ili po najstarijem obicaju gde se licno nalaze u svom gradu i upoznaju i uzmu itd...

Mucno mi da pisem ... al samo da navedem da je sve moguce negom ipak nije sudjeno da tako nadje svoju sudjenu ljubav ili recimo zakrpu za ostatak zivota :) Tako da je nadje sa strane :)








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 32 | 02.11.2012 , 3:35 PM

Ja sam cyber varalica. :P

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 33 | 11.11.2012 , 10:17 PM

Sve sto se desava u vezi dok smo a sa drugom osobom je prevara
Kako zasto?
Lepo tako
Doslo je do bledjenja ljubavi sa osobom kojom smo jer inace nebi se mogli zaljubiti u drugu osobu.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








I <3 Paris!
468
poruka na forumu
860 5850



post # 34 | 14.11.2012 , 2:09 AM

Nisu prevara,moguce su takve ljubavi, desava se da budu toliko jake, bas, bas poljubac

Prokleto zao mi, sto talenat za ljubav Bog mi ne podari!









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 35 | 23.01.2013 , 7:32 AM

Quote (Sandra_92)
Nisu prevara,moguce su takve ljubavi, desava se da budu toliko jake, bas, bas

:o <_< a odgovor na temu :p

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








I <3 Paris!
468
poruka na forumu
860 5850



post # 36 | 24.01.2013 , 5:08 AM

Quote (Srcemoje)
a odgovor na temu

Pa odg sam :)

Prokleto zao mi, sto talenat za ljubav Bog mi ne podari!









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 37 | 24.01.2013 , 8:13 AM

Quote (Sandra_92)
Pa odg sa
;)

Uzmimo primer zivimo s nekim i kao srecni i desi se neko na netu kog zavolimo celim bicem
a ti vezu na netu krijemo od partnea.
Zasto krijemo onda ako je ispravno?
Zasto je u nasem srcu onaj s neta a ne onaj u javi?
To je cista prevara iako bez fizickog dodira mozda kod nekih ali kako god prevara je
zeli mi to priznati ili ne
Nadjimo se u javi na suprotnom mestu pa se zapitajmo da uhvatite partnera u istom da li bi
vi smatrali prevarom ;)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










267
poruka na forumu
180 789



post # 38 | 24.01.2013 , 6:37 PM

Sve zavisi,koliko si siguran ko stoji iza drugog nika ...... :)






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 39 | 26.01.2013 , 1:10 PM

Svi kazu ovaj virtuelni svijet da je nestvaran,eee pa ovako .... I u realnom zivotu imate ljude koje tek upoznate,koji vam prospu pricu ovakvi,onakvi itd i posle nekog vremena niste sigurni u njihove namjere,pa vas taj neko zezne ili usreci ... Ne pricam samo o ljubavi kao devojka/momak,vec o ljubavi kao osobe,drugovi,prijatelji i slicno...

Zasto bi bila prevara? Svi mi imamo bar nekoliko osoba,koja zaista cijenimo,gotivimo,bliski smo s njima,slobodno mogu da kazem zavoleli smo te osobe,a eto u virtuelnom svijetu smo? I koliko vas samo ovde neki ljudi bolje poznaju nego oni iz realnog zivota sto vas znaju ko zna koliko? Mozda jer vam ovde upoznaju dusu,ono unutra,ne vide kako reagujete spolja,fizicki na neke stvari... vec misli pretacete u slova,rijeci,recenice ....

I ovde se radi o ljudima,ljudima svakakvih vrlina,mana,cudi,dobri,losi,pametni,usamljeni,pozitivni,neshvaceni ljudi ...... I ako se s nekim pronadjes,naravno vremenom imas kontakt,prvo su to slova,pa su to onda rijeci,pa ovo,pa ono i onda na kraju vidjenje i jos ako se tu pronadju , u cemu je onda razlika od realnog svijeta,kada vidis nekoga,pa kao kuckate,pricate upoznajete se? Nikakva?

tako da moj odg ne nisu prevara,mogu samo ljudi da budu prevaranti,al za sve postoji izuzetak,i za sve postoji mogucnost dokle god su ljudi u pitanju ...


Poruku je menjao/la XAVI_PG - Subota, 26.01.2013, 1:11 PM

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 40 | 27.01.2013 , 9:03 PM

XAVI_PG, Buraz kakve ti romane pises :D Bolje idi pisi knjigu xD :p

Da !

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li su virtuelne ljubavi prevara? (prevara ili ne)
Search: