Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Koliko patite poslije raskida? (raskid)
Koliko patite poslije raskida?




Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 41 | 07.04.2012 , 0:23 AM

elpipita, Evo ja cu ti dati savet, jer njoj ocigledno nije stalo do tebe, a to za kladionice i sport je pateticni izgovor da te ostavi ! Zaboravi je ;)

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









116
poruka na forumu
50 1053



post # 42 | 07.04.2012 , 0:31 AM

Raskid nikad nisam dozivljavala tragicno..ima i gorih stvari u zivotu..tako da nabacim osmeh na lice i idem dalje..








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 43 | 07.04.2012 , 0:52 AM

Pošto sam bila dugo u vezi s tim momkom i sve mi je bio posle prekida sam se osjećala dosta usamljeno. Nisam imala društvo i bila sam pretežno s njim ili sama. Tada mi je bilo mnogo teško dok nisam posle 4 mjeseca shvatila da sam konj. I evo od tada mi je sve ravno. Hoćeš,nećeš,ćao. :D






Dete debil... xD
271
poruka na forumu
2415 6192



post # 44 | 07.04.2012 , 4:28 AM

Quote
Najgore je to sto idemo u istu skolu ,izlazimo u iste kafice tako da nema dana da je ne vidim .


to je uwek najteze... da se odwojis od te osobe ne bi ti bilo toliko tesko da je prebolis... kako kazu?? daleko od oka... daleko od srce

sto se tice mene... i mojix dana?? zatworim se u cetiri zida... izbacim swe iz sebe... i onda izadjem ko da nista nije bilo.. i onda je tim osobam kriwo kada me wide sretnu... pa bi o5... i ja o5 oprostim i o5 cwrc... i o5 oprostim i o5 cwrc... i posle pokusa... eeeeeeeeeeee pa desi kreno?? dosta sansi... samo prijatelji... mada samo jednoj osobi sam prastala ko nikome, znaci to je bilo xaos...

Added (07 Apr 2012, 4:28 AM)
---------------------------------------------

elpipita, pomoc??? moze uwek...

zawisi sta zelis?? i nisam upoznala tu osobu... ali bi trebalo da bude owako..
glawu gore.. nikako nikako u sobi... ako treba ostani na par dana... kad si spreman da izadjes skockaj se... setaj se gradom... sa po jednom drugaricom u drustwu obawezno... kada prodje prawi se da nisi wideo (kao zauzet si bio pricanjem ili smisli wec nesto)... ako se jawi... kazi caos... i nasmej se ko da ti cwetaju ruze... nikako ali nikako nemoj da se okreces za njom... kad si u skoli... nikako ne smes da budes skenjan... samo wedro wedro wedro.. ne gledaj sta radi prawi se da ono tamo nije ona... nemoj da si uwek tu gde i ona.. i wideces... ako joj je mrwicu stalo do tebe... ne brini... cuces wec.. pitace se gde si... poslace ti por ili ti komentarisati na fejsu... neku sitnicu sigurno...

ali ako joj nije stalo... to ne znaci da treba da se ubijes... nego da treba da uwidis da ona jednostawno nije wredna twog truda... nadji drugu... i pitace se.. bice joj kriwo.. weruj mi znam kako ti je... ako ti bilo sta zatreba... pitaj tu sam... :)


Poruku je menjao/la Bana94 - Subota, 07.04.2012, 4:30 AM

JA ██████ 100%










834
poruka na forumu
212 1454



post # 45 | 07.04.2012 , 9:05 AM

uh ..mene je drzalo 7-8 meseci,ona je bila ono sve sto mi je trebalo,a ja se primio na nju kao sponzorusa na 100 eura ..bogami najtezih 8 meseci mog zivota,tugovanje,hektolitri alkohola i tonu crnih misli,sada san kao nov,misli su mi cista pozitiva a od srece opet moram da pijem alkohol .. :D :D








6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 46 | 07.04.2012 , 9:44 AM

Zavisi kako sa kim. Desi se da mi bude drago a u drugom slučaju šljivovica. lol








2
poruka na forumu
0 0



post # 47 | 07.04.2012 , 10:32 AM

Video sam ovu temu dok sam gledao film na vasem sajtu pa sam odlucio da ovo podelim sa vama...Bili smo oko 5 meseci zajedno , voleli smo se , svadjali , zezali , blejali kako to sve vec ide ispisao bi vam ja celu nasu vezu al to nije tema...Ona raskine samnom , to je bio pakao ja nisam mogao da verujem koliko je devojka hladna prema meni a do juce mi je govorila da sam joj najvazni na celom svetu...Prodje skoro mesec i nesto dana i ja kao svaka prava budala oprosim joj , prodje nekoli nedelja ja vec shvatam da nije to to i ona opet raskine samnom...Uff da stvar bude jos gora ja i ona ne da idemo u istu skolu nego u isti razred -.-

НИСУ НАС СЛОМИЛЕ ОВЕ ТЕШКЕ ГОДИНЕ !!









576
poruka na forumu
34 295



post # 48 | 07.04.2012 , 12:40 PM

Nisam odavno doziveo tako nesto :) vidim gore neko pomenje odlazak u iste kafice i kako da je nevidis samo sto ova nije izlazila iz parka a mene to nervralo nisam jedno vreme izlazio u grad zbog toga. Ali ipak prodje sve prodje uz malo vremena ona otisla da studira park ostao samo moj i eto :)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 49 | 10.04.2012 , 5:46 PM

Ne ocekujem pomoc to da odmah naglasim!

Dani nakon raskida su znali biti nasmejani a i uplakani
Cesto su bili nasmejani jer sam raskinula vezu radi drugog decka pa sam u njegovom zagrljaju bila nasmejana i srecna
ne obaziruci se i pitajuci se kako je njemu

Dani kad je veza pukla radi gluposti ili druge ili neverstva ili bilo koje gluposti a ja i dalje volim
su jako bolni i teski
Trazim samocu slusam samo tuzne pesme kad pricam i pisem o njemu ne zelim da me neko nasmeje i ako slucajno to uspije osecam se tad grozno.
Dani bez njega su dugi tmurni moj osmeh na licu nije vise pravi hvatam se za svaku grancicu nade mozda ipak sve bude kako treba ali uvek postoji razlog zasto je tako moralo biti evo i dok ovo pisem suze su mi sletele niz lice jer ma koliko vremena da prodje ma koliko da lazem sebe da mi nije vise u mislima on ce uvek biti tu .


Poruku je menjao/la Srcemoje - Utorak, 10.04.2012, 5:49 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










53
poruka na forumu
6 39



post # 50 | 12.04.2012 , 1:51 PM

E evo da se i ja pozalim nekom, ako moze neka cura da mi kaze sa njene tacke gledanja ovu situaciju...
Bilo je to jos pre NG kad sam ugledao tu osobu idemo u istu skolu sto je mozda i najgore, ali jbg sta je tu je, i tako od decembra prolazi li su dani i dani, nisam nista nikom pricao samo najboljem drugu, e onda sam tek krajem januara da napravim prvi korak eto citavih skoro 2 meseca je to trajala, i onda ono sve super prihvatila je moje dopisivanje preko fbi i tako u pocetku sve ono sta radis kako si bla bla, i opet prestane na 10ak dana pa opet sve isto, javljala mi se u sk, vidjali na odmore po 5-10min i tako, sve do 8. marta kada smo se prvi put zaljubili kupio sam joj najlepse poklone i sve to, mng sam se vezao zaljubio cak, trajalo do koliko je trajalo do 20 i nekog marta, kad ona odluci da raskine sa mnom, rece mi samo da je strah da se ne veze, ali mng je mng tesko vezao sam se mng, jbg prihvatim da postujem njenu odluku, ali opet me teralo ness da joj pisem na mob i sve i traje to dopisivanje nekoliko dana kad ono opet se smuvamo i bude opet lepo nekoliko dana opet sam joj iskupovao poklone i sve, ali mn mng smetalo to sto ona ima drugove sa kojima se vidja svakog dana grle se i to nzm mozda sam mng ljubomoran bio i jednom prilikom ja sam joj to spomenuo i opet ista prica prekinemo mi... skoro pre neki dan smo se videli ona mi rekla kao ness: "Ne mogu sa tobom, a ne mogu ni bez tebe" sto je ista situacija i kod, mene, evo ne pise mi vec nekoliko dana, poslao sam joj par poruka ne odg mi, nzm sta da radim pa zato bih zamolio nekog da mi pomognem. Mislim da nisam dzabe pisao ovoliki tekst.
HVALA :)











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 51 | 12.04.2012 , 6:18 PM

Branke :)

Tvoj problem je nama svima poznat jer mislim svi smo slicno prosli
Pravis veliku gresku a ja ili bilo ko da ti to kaze ti to neces prestati raditi jer ti mnogo znaci
Greska je u tome sto joj pises poruke sto joj kupujes poklone to sto ona zna sta ima u tebi i koliko ju volis i cenis ali
Neznas ti sta ona misli i oseca a po tvojoj prici garant ne isto kao ti
To sto ti smeta kad se grli sa drugarima razumem te ali ona tu ne vidi nista lose u tome nazalost!

Zato pokusaj strpi se ako mozes ne pisi joj ne zovi ju pusti da vidis dal ce se ona javiti da li ces ti njoj faliti kao ona tebi
Imam osecaj borac si i nista te nemoze odvratiti od onog sto si zacrtao u glavi boris se i borices se i dalje samo jednom moras znati gde granica.

Pokusaj jednu staru foru izadji sa nekom curom al da te ona vidi s njom pravi se da ju ne primecujes ako ni to ne upali duso moraces ju zaboraviti ;) jbg tako je to u ljubavi kazem ti iz iskustva koliko je lepa toliko je i bolna :)


Poruku je menjao/la Srcemoje - Cetvrtak, 12.04.2012, 6:21 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










228
poruka na forumu
9 89



post # 52 | 17.04.2012 , 7:45 PM

uff nadovezujem se na ovu temu cim stignem sa treninga :D








77
poruka na forumu
14 70



post # 53 | 17.04.2012 , 8:02 PM

Ne zelim uopste da citam ovakve teme... :o :(








228
poruka na forumu
9 89



post # 54 | 17.04.2012 , 11:09 PM

Ako je ne zagolica to sa drugom devojkom i jos ako ti ona uzvrati istom merom i plus se poljubi sa nekim ispred tebe,onda batali to...>
Ja eo bas nameravam taku neku paradu,ali bude li se poljubila ispred mene sa tim likom kojeg mrzim,zadavicu i nju, i njega komplet , dovoljno sam lud da uradim nes tako ---.---

Uglavnom evo moja tema je otvorena odavno ``Da li ce se javiti i jednom shvatiti``tako nesto,

Uglavnom ja sam raskinuo ,nisam ni imao sta drugo jer me tako navodila i ugl pametno sam uradio,nije me zvala od raskida ni nista, sramota za nju, glavu bi joj polomio samo da je 1 dan musko uff, I vidim ne javlja se ni nista,ja joj rekoh na raskidu ti ako mene volis ti ces mene zvati, i dok je bilo vruce nije me ona zvala nego ja debil popustio pa je nazvao nakon 8 dana i to samo zato jer me bivsa koja me iskidala jako jako davno posavetovala da je pozovem ako zelim da sacuvam tu vezu i 1 drugar.
Znaci i dalje sam jebeno psihicki nestabilan i ne mogu da se kontrolisem,bilo je tu i suza i svega, i od raskida mnogo i problema bespotrebnih u gradu, non stop napet kao na ekserima, poslednje sto sam uradio jeste da sam u mitrovici postrojavao momke 94-90 u Sremskoj Mitrovici na nekom osamnaestom onako izbezumljeno pijano krme, bar da im se secam tih posranih faca pa ajde,videli budalu sa flasom u ruci i cute i rade sta im govorim....
Znaci eto uglavnom nakon svega toga ne mogu sebe da prepoznam i tesko mi je da se vratim u normalu....jako tesko...jer sam vec dovoljno iskidan..
ODem 5koraka napred 8 nazad i tako, SAm sebe potapam i vidim to i ne mogu nikako zaustaviti :@@@ pokusavam ali ne znam vec shizim majke mi


Poruku je menjao/la Dzontras - Utorak, 17.04.2012, 11:12 PM








37
poruka na forumu
1 14



post # 55 | 18.04.2012 , 3:17 PM

...


Poruku je menjao/la GhostRider - Petak, 20.04.2012, 7:12 PM






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 56 | 18.04.2012 , 3:58 PM

Slika vrijedi hiljadu rijeci....

Added (18 Apr 2012, 3:58 PM)
---------------------------------------------
Mada, ja sam po prirodi veliki emotivac i moji raskidi su izgledali grozno!!!
Kako corba kaze:
Prvih 15 godina je bilo tesko, poslije je postalo mrvicu lakse...
:D



Fajlovi: 5107492.jpg (58.6 Kb)
"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 57 | 06.06.2012 , 5:45 PM

Dani koji su trajali kao vecnost dani koji nisu prolazili sa osmehom na licu ili ako su onda je to bio lazan osmeh.
Volela sam samocu pesme sve ono sto me vezalo za njega postavljala sebi mislion pitanja a jedan jedini odgovor bi sve resio Svakoj sreci dodje kraj :) :( Samo ja to sebi nisam dala priznati trazila sam svaku nadu drzala se za svaku slamcicu nade koja je odavno nestala.
Dugo vremena je trajalo i lagala bih kad bih rekla prebolela sam Nisam to je ono najgore samo nadam se vreme ce uciniti svoje moj osmeh na licu postaje java svet oko mene ponovo mirise nada je ozivela ali sve to bez njega :)


Poruku je menjao/la Srcemoje - Sreda, 06.06.2012, 5:47 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 58 | 06.06.2012 , 6:29 PM

Svakako budem skenjan. Tesko opisljivo. :(
Trazim put ka bilo cemu sto me ne podseca na nju. A to ume da bude jako tesko.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 59 | 09.06.2012 , 10:43 AM

Znate onaj pritisak kad vas potera mala nuzda, pa kad zavrsi, i kad uzdahnete sa recima: Uh, kakvo olaksanje.

E tako! Bar kod mene :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










211
poruka na forumu
175 866



post # 60 | 17.06.2012 , 3:18 AM

Najpre smo ja i moj decko bili raskinuli eto zato sto njemu nije to bilo to. taj dan sam plakala ko konj, jer sam ga volela ko Boga Oca.
Sutra vece sam izasla sa drugaricama, skockala se djavo i malo je falilo da se pomirimo. Sutradan je on krenuo kod mene, i moja "drugarica" ga je zaustavila i rekla da sma ga ja na pocetku nase veze prevarila, na sta me je on nazvao ( a ja sva srecna kontam pomriciemo se ) i rekao da me ne zeli vidjeti ja sam ga zovnula da dođe kod mene i svađali smo se napolju jedno 2 sata, i kad sam shvatila da je sve palo u vodu sa njim koga sam volela koji mi je bio sve u zivotu, ja se nisam kuci smela vratiti lutala sam ko idiot po noci..A on je nazvao mju drugaricu i rekao joj da me ide traziti...znala sam da mu je stalo. Posle toga mesec dana ja sam umirala..ali nakon mesec dana bila sam gotovo kao nova...kad me je nazvao da se pomirimo, ja poletila....ipak sam ja njega volela ...
Kad smo raskinuli kroz 15 dana ja se nisam kajala sekunde, nije to vise bila osoba koju sam volela...to je bio nko drugi, nije mi bilo zao, i nastavila sam sa svojim zivotom, smireno cekajuci nekog novog i posebnog....evo vec skoro 2 godine xD

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Koliko patite poslije raskida? (raskid)
Search: