Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Gazi nezno jer gazis po mojim snovima (snovi)
Gazi nezno jer gazis po mojim snovima






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 29.09.2011 , 6:05 PM

Pre nego ste sreli osobu u koju ste se zaljubili,imali ste snove planove!
Sad je sve drugacije ta osoba ne podrzava te vase snove i planove a vi ju volite beskrajno .
Sta radite u toj situaci?

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 29.09.2011 , 6:23 PM

pa jos mi se to nije desilo, ali ako se vec oko nekih stvari ne slazemo, najbolje je da se razidjemo... dzabe ljubav, ljubav dodje i prodje... tj nezahvalno je pricati o necemu sto ti se nije desilo... biggrin

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










582
poruka na forumu
40 181



post # 3 | 03.10.2011 , 1:11 AM

Pa ako te ta osoba ne podrzava tvoje planove onda te i ne voli dovoljno... verovatno to ne bi bilo to da moja devojka ne podrzava moje planove... ja ako volim svoju devojku podrzacu je uvek cak i pomoci joj da ostvari snove... to je moje misljenje ...

[img]http://img218.imageshack.us/img218/4758/24034.gif[/img]
[img]http://img43.imageshack.us/img43/2638/23439.gif[/img]










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 4 | 05.12.2011 , 4:00 PM

Quote (Srcemoje)
Pre nego ste sreli osobu u koju ste se zaljubili,imali ste snove planove!
Sad je sve drugacije ta osoba ne podrzava te vase snove i planove a vi ju volite beskrajno .
Sta radite u toj situaci?

Imala sam taj slucaj tokom svog zivota da se protivio mnogim stvarima nakon mesec dana tad sam mu rekla da moze ici jer je i pre svega znao za sve a sad zeli da napravi figuru za sebe koja njemu odgovara tako da onaj ko zavoli nesto ne treba da poslije kuka menjaj to ili to ili shvati odma ili ne zapocinji nista

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










241
poruka na forumu
60 764



post # 5 | 05.12.2011 , 4:55 PM

Pa tad je jednostavno ako ne zeli da prati moje snove necu ni ja da pratim njene i praticemo necije tudje snove aaxaxa :D

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









403
poruka na forumu
72 625



post # 6 | 05.12.2011 , 5:04 PM

pa ko ta osoba ne podrzava moje snove, onda to nije prava osoba za mene .... razidjemo se i to je to ... bolje i za jedno i za drugo ;)











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 7 | 05.12.2011 , 6:29 PM

Razlaz,jedino resenje...
Sve drugo bi bilo cisto mucenje...
A neko voli i to... B)

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 8 | 18.02.2013 , 10:29 AM

Desilo mi se, nažalost!

Samo ta osoba nije gazila n ježno i nije marila za to!

A valjda to tako mora biti...

Jednom mi je jedna dubokoumna žena rekla: Tako je moralo da se odigra da ti odrasteš!

Valjda je to to...

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 9 | 21.04.2013 , 10:08 PM

Quote (Srcemoje)
Sad je sve drugacije ta osoba ne podrzava te vase snove i planove a vi ju volite beskrajno . Sta radite u toj situaci?

Ako on ne podrzava moje snove, to onda nije coovjek za mene...Prekinula bih sa njim ma koliko god ga voljela.. :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 10 | 22.04.2013 , 6:21 PM

Quote (Srcemoje)
Pre nego ste sreli osobu u koju ste se zaljubili,imali ste snove planove! Sad je sve drugacije ta osoba ne podrzava te vase snove i planove a vi ju volite beskrajno .
Sta radite u toj situaci?
Nisam bila u takvoj situaciji..
Ali smatram da ukoliko neko ne podrzava moje snove i planove, me ne voli dovoljno.. Samim tim,ta osoba ni ne zasluzuje moju ljubav.. Resenje=Razlaz..









Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 11 | 23.04.2013 , 2:12 PM

Quote (BLACK_ANGEL)
Pa ako te ta osoba ne podrzava tvoje planove onda te i ne voli dovoljno... verovatno to ne bi bilo to da moja devojka ne podrzava moje planove... ja ako volim svoju devojku podrzacu je uvek cak i pomoci joj da ostvari snove... to je moje misljenje ...
Bravo momak. :)

Ako jedno drugo ne podrzavate , od toga nema nista. ;)
Mozete vi govoriti koliko se volite itd ... al' ako jedno drugog ne podrzite u bilo kojoj situaciji na neki odredjeni nacin nista od toga. :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 12 | 24.04.2013 , 9:16 PM

Kako da volim nekoga ko me ne podržava ? Besmisleno je..
Mislim da je nemoguće voljeti nekoga,ako nas ne podržava i ne dopušta nam da budemo ono što jesmo. Na taj način remeti naš tok,a i oduzima nam slobodu koju svi volimo.

Desilo mi se..
I danas ide svako svojim putem. :)








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 13 | 09.10.2013 , 2:34 AM

Quote (Srcemoje)
Pre nego ste sreli osobu u koju ste se zaljubili,imali ste snove planove! Sad je sve drugacije ta osoba ne podrzava te vase snove i planove a vi ju volite beskrajno .
Sta radite u toj situaci?

Pokusao bih da nadjem zajednicko resenje,iskreno devojka sa kojom mogu da vodim normalan i srecan zivot je moj san,sve ostalo mozda i jeste vazno ali ni blizu kao to ;)

Ispadose vasi snovi vazniji od ljubavi,recimo neko od vas sanja da bude profesionalni vojnik,da ide po Iraku itd. a vasa devojka je protiv toga sto je po meni razumljivo.Pa vama ako su ti snovi lepsi,samo vi sanjajte ;)
Prvo ljubav ako je prava pa onda sve ostalo ;) Gade mi se osobe koje karijeru stavljaju ispred osobe koju navodno "vole" to nije ljubav  nono
Quote (By_The_Way_)
Kako da volim nekoga ko me ne podržava ? Besmisleno je..

Hoces da skocis sa mosta i ja te ne podrzavam,besmisleno je zar ne :)

Naravno da necu ni ja da budem sa osobom koja ne zna da me podrzi ni u cemu,ali ne mozete ocekivati od osobe koju volite da vas podrzava u svemu jer zivot nije tako jednostavan.
Danas sutra,nadam se,Boze zdravlja bicu sa osobom koju volim,ne trazim od nje da me podrzi u svemu,ako moze extra ali sta ako ne moze,da joj okrenem ledja?Trazim od nje samo da pokusa da me razume,da budemo jedno oko svih zivotnih pitanja,pa ako se i ne slazemo oko necega,naci cemo resenje i tako cemo da radimo ;)

Added (09.10.2013, 2:34 AM)
---------------------------------------------

Quote (Marijana)
pa jos mi se to nije desilo, ali ako se vec oko nekih stvari ne slazemo, najbolje je da se razidjemo... dzabe ljubav, ljubav dodje i prodje...

Nisu sve ljubavi prolazne,nemoj onda da se zaljubljujes i da volis jer cemu to,sve ce to jednom proci zar ne ;)
Ne mora ljubav da prodje,prodje jer vi zelite da prodje.


Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Gazi nezno jer gazis po mojim snovima (snovi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: