Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Koja je osoba ostavila najveci trag na srcu?
Koja je osoba ostavila najveci trag na srcu?






352
poruka na forumu
57 512



post # 21 | 08.06.2012 , 4:02 PM

Quote (Srcemoje)
Koja je osoba ostavila najveci trag na srcu?

Pa,ako se dogodi,daleko bilo :) da prekinem vezu u kojoj sam sada,to ce svakako biti moj sadasnji decko.Ako izuzmem njega,to je onda moj prethodni.
Quote (Srcemoje)
Kakva je to ljubav bila?

Veoma burna veza.Puna svadja,strasti,svadja,pa opet strasti.Mnogo smo se voleli,ali tada nisam umela da kontrolisem svoju ljubomoru,posesivnost itd.I danas sam sa tim deckom u korektnim odnosima,i naucila sam od njega mnogo lepih stvari,izasla sam iz te veze mudrija.To je veza koje cu se secati i za 50 godina.Ljubav od koje ti se zavrti u glavi :) i izgubis orijentaciju :) Mozda je ipak bila neka vrsta opsesivnosti,odnosno zaludjenosti,to mislim danas,kada imam vezu u kojoj ima i ljubavi,i svadjica,i strasti,ali najvise tolerancije.U svakom slucaju,taj decko je neko ko mi je pomerio tlo pod nogama,pa mislim da bi trebalo da se odlucim za njega,kao osobu koja je ostavila najveci trag na srcu.

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









211
poruka na forumu
175 866



post # 22 | 17.06.2012 , 3:28 AM

Najveci trag eto ta poslednja najduza veza najlepsih 8 meseci kad se setim...samo sto se zavrsilo bzvz. a kad se toga setim pocinjem da se secam glupih ljudi i glupih stvari

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 23 | 22.06.2012 , 7:17 AM

Quote (badule)
jedan andjeo plave kose i ociju koje nisam mogao da razumem zato sto sam bio mlad i lud...
25 godina se secam... jbg


Ajoj... rastuzio si me! :(

Kako Corba kaze:

Prvih 15 godina je bilo katastrofa, poslije sam senavikao pa je bilo trun lakse...

Added (22 Jun 2012, 7:17 AM)
---------------------------------------------
Da odgovorim na temu... najveci trag na mom srcu je ostavio onaj o kojem se cuti, onaj o kom se ne prica, onaj o kom niko nista ne zna sem mene...

[c]Zivim zbog drugih
meni je svejedno
posle tebe potop
nista nije vredno

Podmuklo zaboli
kao kvarni zubi
istina je da se
samo jednom ljubi
[/c]

Predivni redovi o tragovima na srcu

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 24 | 22.06.2012 , 9:14 AM

Hmm..Ako realno gledam svi su negde ostavili trag, zavisi samo od toga da li je trag bolan ili ne. Nekih ljubavi kad se setim, osetim zadovoljstvo i lepo se osecam jer sam bila deo tih osoba, a opet ima i onih gde kad se setim mrzim sto sam samo gubila vreme nepotrebno.. Tragovi su tu da te podsecaju na one lepe trenutke koje smo sa nekim proveli...











31
poruka na forumu
4 15



post # 25 | 30.06.2012 , 5:29 PM

Jedna mala ljepotica.mislim da nikog tako necu voljeti,
To je bila zabranjena ljubav,koliko sam je volio da cu svojoj kcerki njeno ime. :(

Sve smo mogli mi samo da je duzi bio dan.









224
poruka na forumu
278 1418



post # 26 | 19.07.2012 , 4:40 PM

Jedan i nikad preboljen :(











153
poruka na forumu
3 34



post # 27 | 20.07.2012 , 5:31 AM

bila su to jebena vremena meni se jebavalo a ona se zaljubila :D
Ma jedna sara cura prelijepa i ona otišla na more kad mi se svidjela a ona se ložila na mene 1 godinu a ja na nju nisam obraćao pažnju :-S

Nemam potpis :D xD









86
poruka na forumu
11 73



post # 28 | 06.08.2012 , 6:18 PM

najveci trag u mom srcu ostavio je jedan decko po imenu STEFAN USKOKOVIC koji nije vredan toga uopste!nasa veza je pocela skroz bzvz totalno..ali jednostavno zaljubila sam se u njega i to na pri pogled i da VERUJEM U LJUBAV NA PRVI POGLED JER MI SE TO DESILO!!!!!! :( :( :(
S'tom osobom nisam vise u nikakav kontakt culi smo se do pre neki dan ali vise se ne cujemo uospte !Skroz bzvz,mada ko ga nema bez njega se moze!a takodje tu je i prva osoba koju sam mng volela i bila s njom dve godine...najlepse dve godine u mom zivotu provela sam se super tad...Taj vremenski period mi je stvarno bio najlepsi ali se veza zavrsila skroz bzvz!!!! :( :( :) :)

Katicaaa









253
poruka na forumu
25 197



post # 29 | 06.08.2012 , 6:32 PM

Jedna djevojka $a kojom sam bio davno i raskinuli smo. Ali pokušavam da je opet $muvam :)

My Life my Rules !









834
poruka na forumu
212 1454



post # 30 | 06.08.2012 , 6:46 PM

jedna devojka koju sam upoznao prosle godine,proveo 2 nezaboravna vikenda a onda je otisla i posvetila se karijeri...a ja joj ne smetam u tome ... :D :D :D








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 31 | 17.08.2012 , 5:29 PM

Onaj covek kojeg sam volela svim bicem
Onaj koji je uspio moj zivot da okrene naopacke
e on je ostavio najveci trag.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 32 | 11.04.2013 , 9:42 AM

Izbotoksiracu srce da ne ostaju tragovi!

Added (11.04.2013, 9:42 AM)
---------------------------------------------
Ja sam ostavila najveci trag na mom srcu! :D


"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 33 | 18.04.2013 , 9:47 AM



Jedan , jedini ne prezaljeni ;)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Koja je osoba ostavila najveci trag na srcu?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: