Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Ljubav i novac?
Ljubav i novac?






231
poruka na forumu
1 44



post # 21 | 24.11.2011 , 5:01 PM

Ljubav!

Bebe nek se radjaju poruka je severa necemo da Srbija bude zemlja pedera!!!!!









245
poruka na forumu
218 2662



post # 22 | 29.11.2011 , 2:35 AM

Ljubav yes E sada ako je tu i novac, boze moj,nece se baciti :D













131
poruka na forumu
44 452



post # 23 | 29.11.2011 , 2:56 AM

Definitivno ljubav... Pare ljude kvare... ;)

Budi ono sto jesi, jer zivot je isuvise kratak da bi bio neko drugi...









245
poruka na forumu
218 2662



post # 24 | 01.12.2011 , 2:17 AM

Quote (larisa)
Ljubav....
Novac ne donosi srecu,donosi ugodnosti ali ljubav nije na prodaju...

Slazem se













3239
poruka na forumu
372 2298



post # 25 | 01.12.2011 , 2:31 AM

Quote (V_Wie_Vendetta)
hehehe vidi ovako. ljubav bez novca ne ide, ne pricam sad o ljubavi zbog novca ali kome ce biti do ljubavi ako se novca nema ? Znate i sami da jedno bez drzgoga ne ide i da se bez novca nemoze
Ovo je fakticki jedno jako lijepo napisano retoricko pitanje


Pametno zboris druze, kad se nema para za zivot ( ne zaboravite gde se zivi ) kome ce biti do ljubavi ako se novca nema...

Zato radi, vuci dok mozes jer kad ne mognes ko ce da te pita, sad ako moze da se spoji uf extra al danas bez para zivota nema...

Vidim neki kazu ako treba zajedno ce da prose ( ocigledno nikada nisu bili u situaciji da su buvalno bez dinara pa pricaju takve gluposti ) samo neka bace pogled na te prosijake pa nek se zamisle sta bi ti ljudi rekli na njihovu izjavu...

Pa opet vise njih je reklo gde ima ljubavi "lako" ce da se zarade pare pa de ljudi podelite tu tajnu kako i s ostakom Srbije pa da i mi uzivamo malo u ljubavi i lovi :D

Ljubav te nece nahraniti, nece te napojiti, nece te obuci, nece ti kupiti ogrev da se grejes kad je zima, nece ti platiti lekove kad si bolestan...

Tako da ako bih bio prisiljen mada mi do sada to nikad nije bilo bitno al posto tema trazi jasan izbor jedne opcije onda biram Novac... yes

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 26 | 01.12.2011 , 2:56 AM

U ljubavi ljubav ako je novac onda nije automatski ljubav zar ne? :D

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 27 | 01.12.2011 , 4:05 AM

Quote (Vagabond83)
U ljubavi ljubav ako je novac onda nije automatski ljubav zar ne?


A koliko je svaki od nas na ovom forumu puta bio zaljubljen joj, pa koliko ih se izmenja u zivotu i kod muskih i kod zenskih za sada vecina prica kako je zaljubljena kako je to ono pravo, a kada pukne ide se dalje do sledece/sledeceg...

Sto nas dovodi do zakljucka sve je relativno danas ljubav vaseg zivota, srodna dusa itd sutra djubre/kucka koja vas iskoristila, povredila idt do sledeceg/sledece... :D

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 28 | 01.12.2011 , 9:19 AM

U danasnje vreme,nazalost, ljubav i novac su usko povezani...Danasnje devojke samo gledaju novac, i to im je prioritet,vise nije vazno da li si duhovit,sarmantan ili simpatican, da ne azemo lep...Sve se gleda kroz novac, a to je jedino sto svakome fali u zivotu... B)

:P









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 29 | 22.08.2012 , 7:14 PM

Quote (luka83)
LJubav i novac je čista groteska. Spoj nespojivog. Spojiti nešto čisto i božansko sa industrijskim izrodom je grijeh. Neka ima novca, ali nek se ne miješa tamo gdje mu nije mjesto.

Delim tvoje smatranje.
I dodala bih, da ona ljubav koja pukne radi nedostatka novca nije bila ni prava ljubav.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










896
poruka na forumu
89 981



post # 30 | 22.08.2012 , 7:25 PM

Ja mislim da bez novca nema ljubavi....novac zauima veci deo naseg zivota...iako je samo sredstvo yes yes yes yes yes
Ako nema novca neslaganje je tu....ipak,bracni parovi ne mogu ziveti od vazduha ili ljubavi.........jos ako imaju decu :( :(
:( :(
Zlatne sredine nema......ili imas para ili ih nemas yes yes








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 31 | 22.08.2012 , 7:49 PM

Ima mnogo slučajeva gdje je novac ono što ih "pokreće". Rođak mog oca se par puta razvodio i mirio sa ženom baš zbog novca. Kada imaju novca sve je super,a kada ga nema svađaju se..

Za mene je to čista glupost.
Novac je nešto što dolazi i odlazi. Nikada nisam gledala da li neko ima ili ne.
Moji roditelji su me naučili da tako ne razmišljam. Nikada nisam imala praviše. Nekada nisam imala i naučili su me šta je to zapravo novac.

Kada se ljubav i novac mješaju,ljubav nestaje. Bar ja tako mislim. :)
Glupo je i nezrelo mješati novac i ljubav. :)

Added (22 Avg 2012, 7:49 PM)
---------------------------------------------
I da dodam. :)

Za svaku moju vezu bilo je presudna osoba,a ne njen novčanik. :)









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 32 | 23.08.2012 , 2:36 AM

Samo ljubav i nista vise ;)








11
poruka na forumu
0 0



post # 33 | 28.08.2012 , 7:06 PM

Ljubav na prvom mestu naravno...Samo je danas retkost da naidjes na pravu i cistu ljubav...Uvek se nadje jedna strana "koja zeli nesto vise"....

ss









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 34 | 28.08.2012 , 10:07 PM

Svako od nas je bio zaljubljen ali ne zivi se od ljubavi, ne mozes od ljubavi da isplacas racune i da prezivis mesec, ipak glavnu ulogu igra novac jer bez njega i ne mozes da pronadjes pravu ljubav, zasto se onda onom prosjaku na ulici svi smeju jer to ta ljubav? Na njega ni jedna devojka nece da padne ali zato ce svaka da potrci kad vidi dobru mecku. Ljubav i novac su povezani i tu nema sta dalje da se prica. :)








4750
poruka na forumu
495 2877



post # 35 | 01.09.2012 , 4:56 PM

Quote (lukacar95bre)
Svako od nas je bio zaljubljen ali ne zivi se od ljubavi, ne mozes od ljubavi da isplacas racune i da prezivis mesec, ipak glavnu ulogu igra novac jer bez njega i ne mozes da pronadjes pravu ljubav, zasto se onda onom prosjaku na ulici svi smeju jer to ta ljubav? Na njega ni jedna devojka nece da padne ali zato ce svaka da potrci kad vidi dobru mecku. Ljubav i novac su povezani i tu nema sta dalje da se prica. :)

yes imas rep+ za ovo








153
poruka na forumu
172 408



post # 36 | 02.09.2012 , 11:36 PM

lukacar95bre, ko radi taj i zaradi, a kad stekneš malo više iskustva, videćeš koliko novac malo vredi i da ne postoji koherentna veza između ljubavi i novca :) Tek ponekad su samo komplementarni <_<


Poruku je menjao/la Milka_Canic - Nedelja, 02.09.2012, 11:36 PM

Dobro Vece



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Ljubav i novac?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: