Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Ljubav je
Ljubav je






1333
poruka na forumu
533 3782



post # 161 | 23.08.2012 , 2:43 AM

Kad osetim taj osecaj u sebi za kojeg ne postoje reci opisanosti,svako to oseti i zna da prepozna ;)








1
poruka na forumu
0 0



post # 162 | 23.08.2012 , 2:38 PM

bravo,u potpunosti se slazem.....QUOTEEEEE!!!!!








164
poruka na forumu
144 1051



post # 163 | 23.08.2012 , 3:58 PM

...kad ti drnda srce :) srce






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 164 | 23.08.2012 , 5:52 PM

dzundzun, heheh bravo gj :D
mjenjam misljene ;)
Ljubav je smisao zivota.
kratko i jasno :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









1
poruka na forumu
0 0



post # 165 | 23.08.2012 , 7:42 PM

ljubav je nesto sto svi traze u zivotu i retki su oni koji uspeju da je ostvare i budu srecni u ljubavi....
:D

mile









164
poruka na forumu
144 1051



post # 166 | 24.08.2012 , 7:37 PM

Quote (Bosankaaa)
dzundzun, heheh bravo

hehe kratko i jasno :D






Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 167 | 24.08.2012 , 7:52 PM

kad ti kaze da ce ti roditi malog rastu :D

Be my love?









211
poruka na forumu
175 866



post # 168 | 25.08.2012 , 0:21 AM

Kad ne mozes da se odvojis od njega i kad mi mogli da provodite po cele dane zajedno bez da vam bude dosadno jedne sekunde

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 169 | 25.08.2012 , 0:37 AM

kad ti je bitno samo da je srecna i da joj je osmjeh na licu nonstop :D

Be my love?









164
poruka na forumu
144 1051



post # 170 | 12.09.2012 , 5:59 PM



:D :D :D








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 171 | 12.09.2012 , 6:13 PM

Mnogi mudraci ovoga sveta su pokušali govoriti o ljubavi. Hemičari su pokušali izračunati ljubav. A filozofi se trude da dokažu da ljubav ne postoji. Ali zar nije uzaludno govoriti o ljubavi. Ona se oseća rukama, telom, prstima, srcem... Ona je tu. Ili volimo ili ne. I nema tu mnogo komplikacija...
Ljubav se ne može rečima opisati. Možes ti reći šta osećaš, ali nije to ljubav - to su samo reči.
I ono ’Volim te’ - to svako može reći...
Ali kada zatvorimo oči i osetimo blizinu voljene osobe i kada nam ništa drugo nije potrebno do toga da samo bude tu...da se ne miče...ne govori ništa...samo da je tu.
Ili kada u hladnim noćima, dok ležimo sami u krevetu, osetimo neku toplinu, jer znamo da nas negde, neko voli...
Postoji samo jedna cista ljubav. Kada osećamo svakim delićem svoga tela, kada govore duše a ne usne, kada prosto volimo - ne obazirući se na vreme, mesto..
Ljudi kažu - ljubav to je bol. Ljudi ne znaju ništa. Kako nešto tako čisto, nežno i uzvišeno može da boli. Ljubav ne traži ništa. Ništa ne uzima.
Put do najhladnijeg srca je put ljubavi. To je jedini put.
I u ljubavi nema mesta pameti. Suludo je govoriti o razumu u ljubavi. Čim se umeša pamet, čim nadvlada srce, počinje sumnja, teskoba i ljubav beži na neko sigurnije i bolje mesto.
Vazda su ljudi pokušavali da kontrolišu ljubav ali uzalud. Ona je slobodna, divlja i nezaustavljiva. I kao takva može biti bilo kud, bilo kad.
I zaista nema smisla govoriti o ljubavi, time se samo može narušiti, ugroziti,uplašiti...








834
poruka na forumu
212 1454



post # 172 | 12.09.2012 , 7:20 PM

ljubav je smisao zivota ...ljubav je svuda oko nas....sponzorusa voli 500 eura..vlasnik 500 eura voli sponzorusu i tako primera u nedogled.... :D








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 173 | 11.11.2012 , 10:41 PM

Ljubav je kad mi kazes dobro jutro duso moja
Ljubav je kad naslonem glavu na tvoje rame a ti me milujes po kosi
Ljubav je kad mi kazes zvali su me drugari d aizadjem s njima ali ja sma ostao jer mi je lepse s tobom
Ljubav je kad me se setis iako si daleko od mene pa mi ostavis poruku
Ljubav je kad god se tebe setim osecam stisak u srcu :)

Added (11 Nov 2012, 9:41 PM)
---------------------------------------------

Quote
E ovo je ljubav



Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 174 | 22.01.2013 , 10:51 AM


Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 175 | 19.02.2013 , 10:47 PM


Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2963
poruka na forumu
797 10239



post # 176 | 27.02.2013 , 7:27 AM

Quote (rogi)
Da li bi mu dala svoje SRCE svoj ZIVOT Svoju SMRT ?-DA, TO JE LJUBAV.
konacno stigao do srzi :D

:P









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 177 | 27.02.2013 , 8:04 PM


Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 178 | 27.04.2014 , 3:33 AM

U današnje vreme je jako jako malo prave ljubavi.Ono što se danas zove ljubav nije ni senka prave ljubavi.
Pogledajte oko vas, vaše komšije, drugarice, drugovi itd. , veoma ste srećni ako možete da se setite bar 3 zaljubljena para da za njih možete da kažete da je to ljubav ona prava.

Znate šta ja slušam da je danas ljubav?


Ovde ću samo da citiram jednu ženu iz mog naselja a takve su inače skoro sve:


Quote
Ja jesam udata i imam dvoje dece, i prevarila bih svoga muža sa lepšim i zgodnijim muškarcem zašto da ne, ali ja njega i dalje volim i ostala bih sa njim.

To vam je današnja ljubav, a da ne pričamo o vezama, jer veze su par koraka iza braka jel
;)

Za mene je ljubav kada ja neprestano mislim na nju, kada je vidim u svemu, kada se ljubimo na "onaj" način (mnogi od vas ovo neće razumeti, ne mislim na one "obične" poljubce, već na one spore i nežne, gde svaki poljubac ima svoju posebnost u sebi, takve poljubce ne osetite samo na usnama), ljubav je kada se odričeš svega da bi bio sa njom, ja sam u stanju da provedem večnost sa osobom koju volim, da se ne odvajam od nje uopšte.I svi vi koji biste rekli da to dosadi, niste u pravu, ako dosadi, to onda nije prava ljubav, jer ona ne može da dosadi.Meni nikada ne može da dosadi osoba koju volim, jer kada sam zaljubljen, osećam da mi je njena ljubav potrebnija od kiseonika koji udišem, kao da mi ona daje život, sve mogu kada sam srećan u ljubavi.
Ljubav je kada sa tom osobom možeš da radiš šta god poželiš, počevši od sasvim normalnih stvari, kao što je na primer golicanje, zezanje itd. pa do onih ludih stvari kao što je na primer stajanje na pešačkom prelazu dok je zeleno za vozila a vi se ljubite na "onaj" način i baš vas briga šta će svet da pomisli i šta će se stvarno dogoditi.
Ljubav je kada je podignem u naručje dok šetamo gradom, dok mase ljudi prolaze pored nas i da je nosim tako dok me ruke ne zabole.Ljubav je kada i vidiš da te šmeka zgodna i lepa devojka ali je ignorišeš jer znaš da nije ni do članka njoj.Kada ste daleko pa se uvek setiš da je nazoveš da joj kažeš kako misliš na nju, kako ti nedostaje i koliko bi samo voleo da je sada tu.Ljubav je kada sve radite zajedno, kada na primer igrate PES zajedno ili gledate fudbal lol kada zajedno spremate doručak,ručak ili večeru iako nemaš pojma skoro ništa da spremiš.Ljubav je kada te ništa ne mrzi da uradiš za nju, jer kada vidiš onu radost u njenim očima, duplo ti se već vratilo.


Toliko toga bih još mogao da pišem ali već je kasno, tako ja inače zamišljam ljubav, barem delić ljubavi.


Poruku je menjao/la Moonchild - Nedelja, 27.04.2014, 3:45 AM








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 179 | 29.04.2014 , 2:13 AM

Ljubav je kada za tebe ne postoji ništa važnije nego da učiniš osobu koju voliš najsrećnijom na svetu i naravno, podrazumeva se da to uvek radiš.






Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 180 | 29.04.2014 , 2:58 AM

Quote Moonchild ()
Ljubav je kada za tebe ne postoji ništa važnije nego da učiniš osobu koju voliš najsrećnijom na svetu i naravno, podrazumeva se da to uvek radiš.

Potpisujem

+1

Ljubav je jedina stvar na svetu koja raste samo onda kada se umnožava i deli.
Zbog ljubavi, ljudi su sposobni učiniti ono što u snu im nikad nebi na pamet palo. :)


Poruku je menjao/la Muh2r3m - Utorak, 29.04.2014, 3:00 AM

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Ljubav je
Search: