Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Previse ljubavi
Previse ljubavi






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 01.12.2011 , 10:20 PM

Dali mislite da previse ili cesto dokazivanje ljubavi ubija vezu?
Dali vam se kad desilo da vas ljubav gusila?
I da je na kraju pukla veza iz tog razloga.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1830
poruka na forumu
280 1781



post # 2 | 01.12.2011 , 10:25 PM

pa ljubav se stedi nevalja se preterivati niucemu a pogotovo u toj cudnoj ljubavi :D kazu ljudi svakim danom razmeravaj koliko pruzas da je ima za celi zivot :D

a veza puca jer se alka ne spaja kako treba gvozdje se kuje dok je vruco xaxaxxx :D









Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 3 | 01.12.2011 , 10:35 PM

ljubavi nikad dosta, ali treba biti umeren....

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










275
poruka na forumu
86 399



post # 4 | 01.12.2011 , 11:10 PM

Mislim da u svemu triba bit umjeren,jer ako daje previse gusi se,ako je premalo mislis nevoli te....znai sve u granicama :D

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 5 | 02.12.2011 , 7:45 AM

Kad ljubavi nema coveku nije lepo a kad je ima treba d aje umerena!
Slazem se s vama sve treba umereno meni iskreno bilo jedno vreme tesko jer ma koliko da
sam pokusavala reci kako da umanji sve da mi ne govori toliko nije teo da cuje.
Meni je jednostavno bilo dosadilo da pricam samo o jednom a to smo ja on i volim te tako i tako
neznam zasto sta se desavala dali smo razlicite osobe dali ta ljubav nije bila toliko jaka mnogo pitanja
je ostalo otvoreno.
Zato je najbolje ne govoriti sve sto osecamo treba docaravati ljubav na sve nacine ali ne toliko da druga osoba bude
smorena time.
Ja sam za opciju budi mi ljubav i drug budi mi sve u dobru i zlu!!!!! da nema teme o kojoj nemoze da pricamo da kad je los dan nemora da se kaze ma ja tebe ipak volim taj dan moze da ostane los.
Najlepe je kad se voli kad ti neko sitnicama pokazuje koliko te voli to nije materijalne stvari nego sve mesano
pesma cvece reci eto mozda sam ja jedina koja ovako misli neznam ali pisem sta sam osecala a nisam mogla da ukocim jer nije vredelo govoriti.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2963
poruka na forumu
797 10239



post # 6 | 02.12.2011 , 9:27 AM

Quote (Srcemoje)
Dali vam se kad desilo da vas ljubav gusila?


Boga mi, i ovo mi se desavalo...kad sam bio malo mladji...i to cesto...
Ljubav je jedna rec koja se tesko moze preformulisati...
Svi mi razmisljamo drugacije, i svako ima drugacijije misljenje, drugacije poglede na svet...
Kada mislimo na ljubav, prvenstveno mislimo na nerazdvojno prijateljstvo, uzajamno poverene i postovanje...
pa,na kraju krajeva,ima tu i ljubavi,jer,toga da nema, nista ni od gore navedenog nebi bilo...
A realno, od druzenja, dokazivanja i razumevanja jos se niko nije `ugusio` ... :D
Stvar je u tome da se ljudi iz dana u dan menjaju i da vecina zapravo ne zna sta zeli.... :D

:P









1830
poruka na forumu
280 1781



post # 7 | 02.12.2011 , 11:04 AM

ljudi neznate vi sta je ljubav jos cim mozete da na ovakvu temu da je ruzite. ax ta ljubav . podseti me sta to bese ljubav ... xixixi











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 8 | 04.12.2011 , 5:19 PM

Quote (Impi)
podseti me sta to bese ljubav ... xixixi

:D To bese ono kad si bio odlepio pa poslije shvatio au jbt ala sam se bio zaj... :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 9 | 04.12.2011 , 6:03 PM

Starim ja...
Al u ljubav vjere nemam...
Prica o ljubavi obicno udavi....
Ja volim kad mi draga sama trazi da repriziram svoje izlive njeznosti... :D
Stedite lepe reci za ruzne dane....
Ljubav je samo rec... B)

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 10 | 04.12.2011 , 6:45 PM

Ja imam zivi primer, moje sestre od strica da previse ljubavi ne ubija vezu.
Naime, pet godina je s momkom, vidjaju se svaki dan, i obicno je cviljenje, bebo, mazo, kuco, maco, cico, pico, i ostalo.
Licno, pa odavno bih raskinula.
Ja sam za neku zlatnu sredinu, ne treba mi niko ama bas niko reci da me voli, ja volim da osetim da sam voljena, da li kroz neka dela ili dogadjaje, ali to je mnogo lepse. Mogu ja lako reci volim te, ali to su reci, koje moze izgovoriti svako, ali pokazati nekom ljubav svojim ocima je totalno nesto drugacije.
Previse necega nikad ne valja, pa ni ljubavi. Sve treba da je umereno.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










228
poruka na forumu
65 697



post # 11 | 05.12.2011 , 9:29 PM

u svemu treba biti umeren, pa i u ljubavi i dokazivanju iste.








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 12 | 05.01.2013 , 2:07 PM

(Srcemoje)
Dali mislite da previse ili cesto dokazivanje ljubavi ubija vezu?
Dali vam se kad desilo da vas ljubav gusila?
I da je na kraju pukla veza iz tog razloga.

Ako pricam o sebi recicu vam iskreno
Kad mi neko svaki dan ponavlja koliko me voli ili objasnjava svoje osecaje
dodje dan kad mi ohladi.
Ponekad treba u svemu sparati ponekad se treba suzdrzati neznam zasto to kazem iako
je za mene ljubav smisao zivota ali eto dokazala sam sebi da me previse dokazivanja gusilo odvajalo od te osobe.
Dok poslije te ljubavi je bilo drugacije bilo je nekako kao da sam zedna da se napijem nikad mi nije bilo dosta cuti od njega nikad mi nije dosao trenutak dosade jedostavno je umeo samnom znao je kako disem.


Poruku je menjao/la Srcemoje - Subota, 05.01.2013, 2:08 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 13 | 06.01.2013 , 10:26 PM

Manje ljubav i više seksa i sve je savršeno. :)

Ne volim kada mi neko izjavljuje ljubav svaki dan i to traži od mene. Svako ko je bio sa mnom znao je da ja to neću raditi.
Volim da znam da sam voljena i pokazati to,ali da leti oko mene stalno i stalno mi govori i dokazuje da me voli,ne.

Takva ljubav je patetična,ljigava i krajnje primitivna.

Na kraju,šta će mi ljubav za koju se ne moram boriti ?
Ja volim ono što ne mogu imati,a ne ono što mi je pred nosom.
I dijete bi nekakvu igračku,a kada je dobije postaje mu dosadna. :)


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Nedelja, 06.01.2013, 10:27 PM






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 14 | 07.01.2013 , 4:27 AM

Previse ljubavi?? Moze, uzimam!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 15 | 01.02.2013 , 4:52 PM

E pa sad kad malo bolje razmislim gore iznad sam samo dobro mislila :D rekla bi tu ljubav je ugusio drugi

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1449
poruka na forumu
105 688



post # 16 | 01.02.2013 , 5:33 PM

opsesija nekom osobom je gotovo uvek kobna po tu vezu
prati je patoloska posesivnost i ljubomora
opterecuje i pritiska partnera do te granice kada pocinje potiskivati njegovo JA - osoba ima utisak kako neko drugi preuzima kontrolu nad njenim osecanjima mislima i postupcima
dodje i taj trenutak kada sebi kaze = bitnija sam ja sama sebi vise nego drugim takvim osobama

!!!







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 17 | 02.02.2013 , 10:42 AM

NIkad ne moze biti previse ljubavi,ako se iskazuje na razlicite nacine a ne sve na isti ... Tada postaje monotona i dosadna,pocne se od detalja pa do krupnih stvari,lijepo je kad znas da te neko voli cak iako to nekada nije potrebno da ti stavlja do znanja...

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









5
poruka na forumu
0 0



post # 18 | 03.02.2013 , 11:14 AM

Citao sam vam comm.. Au razliciti su dosta :D Sa moje stranje.. Nije tako, volim onako do kraja :D Pa sta bude.. Ja kad volim, ja ne merim, volim srcem celim.. Smatram kad ima ljubavi.. Sve se moze graditi uz volje, postovanje, poverenje.. I ostalog materijala.. Samo u ovo vreme je jako tesko.. Sto je rekao Deki87 U ovo vreme devojke ne znaju sta ce.. I to je veoma zajebano.

Aimer quelq'un..









6
poruka na forumu
0 20



post # 19 | 03.02.2013 , 4:53 PM

Ljubav ja se ne bih sprdao sa tom recju kao neki...
Najlepsa stvar kada te neko poljubi onako eroticno i kaze volim te,volim te zivote moj..To bas ume da nadahne coveka...
Najgore je ono koliko ti mene volis,ti mene volis,jel me volis,to me nervira...
Treba nauciti baratati sa recima iskazivati ljubav neznost i osecajnost samo kada za to ima potrebe...
Zato su sve devojke plakale na raskidu,zbog toga sam voljen...
Nikada ne kupujte devojci poklon jer tako postajete samo novcanik,cinite za vasu voljunu lepe stvari tako da se oseti posebnom a onda ce ta ista voljena uraditi sve za vas....Ljubav je samo psihologija emocija stvarate ljubav onako kako osecate ako nista ne osecate onda pricate ako ne pricate onda dodirujete ako ne dodirujete onda niste zivi....


Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Previse ljubavi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: