Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li je tacno ono ko vam na vreme daje dvostruko vam daje?
Da li je tacno ono ko vam na vreme daje dvostruko vam daje?






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 15.12.2011 , 11:32 AM

Nekad su mi bile bitne neke reci da cujem, neki gestovi da ih primetim, neke radnje da me razvesele...

kasnije, kada su se i desile neke od tih stvari meni nisu znacile puno...ili su vam izmamile suze u ocima jer je sve zakasnilo.

imate li slicnih iskustava?

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2963
poruka na forumu
797 10239



post # 2 | 15.12.2011 , 12:56 PM

ajoooooooooooj...dje me nadjeee.e....pffff....
Ja sam takav, kad mi treba neka pomoc, ili kad bih voleo nesto da mi se ucini, ako se to ne dogodi u vreme koje ja zahtevam i zelim, posle mi je nekako, manje/vise nebitno...
I normalno da mi je zao i krivo, kad mi se nesto ucini kroz nekoliko dana,a znam da je moglo dosta ranije, tj na dan kada mi je bilo `hitno`...kazem hitno pod znacima navoda,jer sam tada imao zelju za necim, i bio bih presrecan da se to tada dogodilo, a ne posle par sati,dana,nedelja...Kada nesto zeljno iscekujes SADA, a to nesto dobijes daleko kasnije,normalno da reakcija nece biti ista...Kao sto sam rekao u predhodnom postu, nesto sto je brzo,efikasno i spontano,neznano,je uvek lepse i bolje, nego neka `zakasnela` reakcija, koja se.po mojem misljenju nije morala ni dogoditi...naravno,govorim za neke sitnice vezane za ljubav, zivot...

E sad, kad je plata u pitanju, to je vec druga prica... :D
Kad god dosla, DOBRO DOSLA!!! xD

:P









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 3 | 15.12.2011 , 1:45 PM

Tako je Dejane!!!!

Onaj ko nije to osetio nezna kako te stvari bole!
Ponekad sam pozelela da cujem nesto da mi odgovori, uradi da bi osetila to!
Nije se desilo a desilo se tek onda kad su zbivanja i reci izgubili vrednost.NAZALOST

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 4 | 18.02.2013 , 10:27 AM

Da, tačno je!

Nevjerovatno kako ti malo nešto u trenutku puno znači, a mnogo više od toga poslije ti je mizerija..

To su te obrnute proporcionalnosti, nepisana pravila života..

Isto je zanimljivo kako vas "taj neko" ne primjećuje kad ste tu, ne primjećuje sve one krupne stvari koje mu doprinosite, dajete, poklanjate,...a kad odete kumi i moli za sitnice-onda su mu i one puno!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li je tacno ono ko vam na vreme daje dvostruko vam daje?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: