Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li zaljubljeni muskarci pomalo lice na zene ?
Da li zaljubljeni muskarci pomalo lice na zene ?






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 29.12.2011 , 2:22 AM

Ljubav umanjuje musku cvrstinu i agresivnost. Muskarce koji su se nedavno zaljubili, prijatelji cesto zafrkavaju zbog cinjenice da su izgubili svoju maco prirodu, koju su do juce isticali kao dragocjeni dio licnosti.

Kada su zene u pitanju, situacija je obrnuta. Na pocetku ljubavnog odnosa kod njih testosteron raste. S obzirom da je testosteron vezan za agresivnost, samopouzdanje i odlucnost, eksperti tvrde da zaljubljenost muskarce omeksa, dok zene cini temperamentnijim. Upravo to objasnjava zasto se mnogi muskarci u pocetnim fazama veze cesto ponasaju onako kako zene prizeljkuju, izbjegavaju da izlaze sa prijateljima i umjesto toga radije idu na intimne vecere.

Dali mislite da naucinici grese ili se muskarci i zene definitivno prepoznaju kad su zaljubljeni bas po ovom gore navedenom?

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










28
poruka na forumu
102 525



post # 2 | 29.12.2011 , 8:41 AM

mene srce moje zanima ko te je povredio toliko da zbog njega ispasta ceo muski rod :D

covek je coveku vuk









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 3 | 02.01.2012 , 5:51 PM

Ima ovde istine. Ja kad' sam zaljubljen.Nisam bas toliko ostar i cvrst.I da...cesce izaberem da odem sa curom na sastanak nego sa drugarima u kafanu tada recimo.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









1005
poruka na forumu
49 230



post # 4 | 02.01.2012 , 8:47 PM

Ma ne...meni se tako ne cini da izgledaju

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 5 | 03.01.2012 , 3:52 PM

Mislim da to opet zavisi od odobe do osobe,ne lice svi zaljubljeni jedni na druge,neko to manje ili vise pokazuje.... ;)









Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 6 | 18.02.2013 , 10:33 AM

Možda zato što "omekšaju", a mi žene smo uvijek mekane i krhke..

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 7 | 09.04.2013 , 4:55 PM

Muskarci su jaca strana koji na sebi nedaju primetiti tugu slabost
ali kad tad i njih svladaju emocije pa nam je tad mozda malo cudan mada sve je to normalno i lepo
upoznati onog s kim smo i sa jedne i druge strane.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 8 | 09.04.2013 , 5:09 PM

Da... lice nazalost... jos pa kad pocnu na fb da se glupiraju sa onim zenskim gif-ovima ... wtf.. kakav je to muskarac...











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 9 | 09.04.2013 , 5:10 PM

Quote (Nikolakuzzz)
kakav je to muskarac...
Zaljubljen :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 10 | 10.04.2013 , 2:47 PM

Svakoga ljubav i lijepa osjećanja omekšaju. Ne samo muškarce.

Naravno,to nije loše. Ali dok je umjereno.
Ne volim muškarce koji se ponašaju tako "jadno" kada su zaljubljeni.
Ne volim kada mnogo patetiše,kada je previše romantičan,kada društvo stavlja po stranu..

Ja volim muškarce na koje ljubav utiče u jednoj normalnoj dozi. :)

Quote (Nikolakuzzz)
jos pa kad pocnu na fb da se glupiraju sa onim zenskim gif-ovima
Eh,to je baš previše. :)


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Sreda, 10.04.2013, 2:49 PM








52
poruka na forumu
6 94



post # 11 | 18.04.2013 , 11:19 PM

Quote (Srcemoje)
Muskarci su jaca strana koji na sebi nedaju primetiti tugu slabost
 Pa nije bas sve generalno tako. Evo recimo,  nisam od takvih.  Nisam od onih muskaraca koji kriju sputavaju emocije, ili slabosti. U mojim reakcijama, emocijama se najcesce sve vidi i cita. stid Kad sam zaljubljen, tad posebno. hm..pitam se...da li to znaci da nisam muskarac? :D Imam li 'manjak testosterona'? :p I kad smo kod te podele jaci, slabiji pol i ostalo, a zasto nama muskarcima ne bi bilo dopusteno da budemo i slabi na nesto.  Da i mi nekad trazimo podsku i oslonac, a ne samo da to budemo. Uvek sam se pitao zasto je to kao 'sramota' to da muskarac pokaze i emocije, i neznost i slabost, i tugu i nezadovoljstvo i srecu. Dakle, prosto da se ponasa kao prosecno ljudsko bice. Mislim, realno niko nije 'supermen'. A nekako, imam utisak kao da se ceo musko zenski odnos tako postavlja. Kao da je samo za zene rezervisana slabost i emotivnost. Ili to da  u muskarcu ocekuju oslonac(a zasto ne recimo i obrnuto, uzajamno). Svi smo mi pre svega ljudska bica, a to znaci dakle i sa slabostima. I mislim da ni emocije, ni slabosti ne treba bas toliko sputavati. Niti ih se stideti. Niko nije savrsen.


Poruku je menjao/la MrBeen - Cetvrtak, 18.04.2013, 11:32 PM






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 12 | 19.04.2013 , 1:10 AM

Quote (Srcemoje)
Zaljubljen
uze mi rijec iz usta.. :D

Volim kad je muskarac romantican , kad "omeksa" mislim u duhovnom smislu lol

i da ako pravo zavole lice na nas zene :D pa cak su i gori od nas ako je prava ljubav u pitanju.

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li zaljubljeni muskarci pomalo lice na zene ?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: