Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Mislite li da vrijedi pokušat obnovit staru vezu? (;))
Mislite li da vrijedi pokušat obnovit staru vezu?






228
poruka na forumu
9 89



post # 21 | 18.04.2012 , 11:37 AM

Koo zna :D zavisi od ukusa do ukusa :D
Kao sto znamo ukusi su razliciti :PPPP








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 22 | 11.05.2012 , 4:44 PM

Uvek treba pruziti drugu sansu u svemu pa cak i u ljubavi sot s emene tice ako nekog volim i do nekog mi stalo pokusacu 10 puta ali ako ga ne volim i taj jedan je previse :)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 23 | 12.05.2012 , 12:43 PM

hmm,mislim da...ako sada redovno placate sve racune,onda treba obnoviti staru vezu,jos ako vam se stari broj telefona svidja,onda je to razlog vise za obnovu veze,nista to bez kabla nece moci funkcionisati...:)


Poruku je menjao/la intimenfrizuren - Nedelja, 13.05.2012, 7:36 PM

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 24 | 15.05.2012 , 0:29 AM

Uzmi najljepsu vazu u kuci i udari je snazno o pod...

Pokupi djelice razbijene ljepote i pokusaj da zalijepis!

I ako uspijes, nikad vise nece biti onako lijepa kao nova!

Niti ce sluziti svrsi, prvi put kad uspes vodu u nju ili ce se raspasti opet ili ce propustiti vodu na sve strane!

Naravoucenije: STO JEDNOM PUKNE, PUKLO JE ZA VIJEKI VIJEKOVA!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 25 | 15.05.2012 , 2:39 AM

Ako tako osecas da treba onda uradi to. Tako ces najbolje znati. Nista nije zapisano negde i losa iskustva vecine,ne mora da znaci da ce i tebe pogoditi.
Probaj...jedan prob'o pa....

Added (15 Maj 2012, 2:37 AM)
---------------------------------------------

Quote (MallenaBobbie)
Naravoucenije: STO JEDNOM PUKNE, PUKLO JE ZA VIJEKI VIJEKOVA


I ja sam tako mislio.
Ali...nije tako(nakon ponovnog pomirenja,sa voljenom osobom sam 4 godine i bolje nam je nego sto je bilo.Zreliji smo,tolerantniji i razumniji...

Added (15 Maj 2012, 2:39 AM)
---------------------------------------------
...naucili na svojim greskama...vecina ne nauci,pa im curi voda iz vazne...nikako da prevazidju to.


Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 26 | 15.05.2012 , 8:58 AM

Mislim da je mali broj veza koje opstanu po drugi put,mozda kao gore u navedenom slucaju ako su mladi pa kasnije shvate da su ipak jedno za drugo,ali inace ne,jednom kad nesto pukne,svaki sledeci put ce puci jos lakse....Ja sam imala pokusaja pomirenja,ali nikad vise nije bilo kao sto je bilo pre raskida.... :)











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 27 | 06.06.2012 , 5:28 PM

Quote (Mallena:))
Uzmi najljepsu vazu u kuci i udari je snazno o pod...

Pokupi djelice razbijene ljepote i pokusaj da zalijepis!

I ako uspijes, nikad vise nece biti onako lijepa kao nova!

Niti ce sluziti svrsi, prvi put kad uspes vodu u nju ili ce se raspasti opet ili ce propustiti vodu na sve strane!

Naravoucenije: STO JEDNOM PUKNE, PUKLO JE ZA VIJEKI VIJEKOVA!

Sve je rekla :)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 28 | 06.06.2012 , 6:38 PM

Quote (Mallena:))
Naravoucenije: STO JEDNOM PUKNE, PUKLO JE ZA VIJEKI VIJEKOVA!


100 % u pravu

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









373
poruka na forumu
11 216



post # 29 | 06.06.2012 , 6:40 PM

Quote (badule)
Naravoucenije: STO JEDNOM PUKNE, PUKLO JE ZA VIJEKI VIJEKOVA!

Ja ne mislim tako :p

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..









211
poruka na forumu
175 866



post # 30 | 17.06.2012 , 3:01 AM

Zavisi kako kome, nekome moze ali meni ne moze. Ja sam jednom raskinula zbog toga sto sam prevaila decka, kad sam ga gotovo prebolila, on me je zvao da se pomirimo i ja sam potrcala ko konj. Posle toga nista nije bilo...ni slicno, on je sumnjao u mene, a meni je bilo gotovo sasvim svejedno zbog njega. Ono sto sa ja htela jeste da mu dokazem da nikad ne bih unistila nasu vezu...na neki nacin sam i dokazaa jer kad me je 2x pozvao da se pomirimo, podrazumeva se da mi je oprostio.Mada meni nije palo na pamet da ga prevarim , on se utripovao, mene je to nerviralo jer smo raskinuli na nekih mesec dana, i imala sam priliku da budem sa likom sa kojim sam ga prevrila ali nisam, zato sto sam volela ovog idiota. Ne ide to nikako. retki su oni koji nauce na greskama, i njima svaka cast!

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 31 | 20.06.2012 , 2:12 AM

Okle znam. Zašto da ne? Zašto da da? Zavisi od slučaja do slučaja.











140
poruka na forumu
542 883



post # 32 | 20.06.2012 , 2:39 AM

Ako ne riješite probleme zbog čega je veza prvi puta pukla nema smisla obnavljati vezu jer će to uvijek visiti nad obnovljenom vezom i na kraju će opet svatko svojim putem

:)









34
poruka na forumu
1 9



post # 33 | 20.06.2012 , 8:59 AM

Zasto ne ako ste se voljeli iskreno ta ljubav nikad nece proci,pokusalj :)

http://www.mylivesignature.com/uploads/2853/f404324a4e41f3d66e2720dfd27f86c0.gif









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 34 | 20.06.2012 , 1:53 PM

Obnoviti staru vezu je isto kao ponovo zapaliti ugasenu cigaretu.
Na oko izgleda kao ona cigareta koju ste konzumirali, ali kad je opet zapalite, i povucete prvi dim, shvatite da okus nije isti.
Ali, preci preko prevare, preko laganja, preko je isto kao gaziti sebe samog.
Sto kazem Mallena, sto jednom pukne, puklo je za vijek vijekova.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










8
poruka na forumu
0 0



post # 35 | 22.06.2012 , 1:48 PM

Naravno da ne !!!








15
poruka na forumu
1 0



post # 36 | 18.08.2012 , 7:36 PM

Па, ја ти то не бих препоручио.
Мислим, никад нисам обнављао стару везу. Једном са озбиљно размишљао о томе и схватио да подсвесно одбацујем све оне ствари које су довеле до раскида, а које су још увек ту.
Ако човек већ тежи обнављању старе везе онда је неопходно да је прошло више године од раскида, да обоје имају времена да напредују или да се просто мењају.
Овако, пар месеци после раскида...
То је обично потреба за познатим сексом која се маскира у љубав...








262
poruka na forumu
49 748



post # 37 | 20.08.2012 , 4:24 PM

Ne.

Crno-Beli!!!









896
poruka na forumu
89 981



post # 38 | 07.09.2012 , 11:24 PM

To je kao da citas istu knjigu....znas zavrsetak unapred :p :D








109
poruka na forumu
73 594



post # 39 | 14.09.2012 , 12:05 PM

Negde sam cula pesmu koja to opisuje :JEDNOM POKIDANO STO PUT SASTAVLJENO JOS SE LAKSE PREKINE". Svako novo pomirenje , svaki put sve krace traje, i svaki novi raskid sve vise boli.
A i ljudi se menjaju. Nikad ne moze biti kao sto je bilo na prvom pocetku, a i broj svadja i razloga za ponovni raskid se povecava. Ja sam 3 godine na tim raskidima pravila zajednicki zivot i porodicu, bili smo bolesni od ljubavi, a oboje veoma ljubomorni, a jos i on sklon prevari. .. Kad sad pogledam na nas u proslosti, i dalje ga volim i znam da i on mene i dalje voli, ali bolje da sam posle prvog raskida zavrsila s tim i nastavila svoj zivot dalje a ne da zivim u proslosti i mastam da ce se idila sa pocetka nase veze vratiti. Ali sve je bilo uzalud, dzabe sam se borila, da bih sad ostala sama i zanemarila muski svet. Sve je to veoma bolno . . . bilo i stalo. . . .








834
poruka na forumu
212 1454



post # 40 | 14.09.2012 , 1:09 PM

ma kakvi...ali to je jednostavno jace od nas...to j onaj zadnji pokusaj da budes u vezi sa osobom u koju si zaljubljen,do sada nisam ni pokusavao tako nesto ,sada pokusava jedna bivsa koja me je ostavila da ozivi ...ma tu nema ni komunikacije kakva je bila a kamoli nesto drugo ...e sad jedino da malo glumim pa da joj vratim milo za drago .. :D a sto se mene tice voleo bih da pokusam sa jednom osobm i koliko god da razmisljam o njoj ..znam da nikada to ne bi bilo to ... :D


Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Mislite li da vrijedi pokušat obnovit staru vezu? (;))
Search: