Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kako spavate, tako se i volite (;))
Kako spavate, tako se i volite






218
poruka na forumu
23 298



post # 1 | 04.04.2012 , 5:10 PM

Kako spavate, tako se i volite

Položaj u kome spavate s partnerom može da vam otkrije kakav ste zapravo par, tvrdi Kriten Vok, američki psiholog.

U obliku kašike

Ovde postoje dve različite varijante – muškarac je okrenut suprotno od partnerke, a ona se nežno pripija uz njegovo telo. To znači da on želi odstojanje, ali mu ona ne dozvoljava. Ali može da znači i da je ona dominantna u vezi i da joj on prepušta tu ulogu. Međutim, ako žena okreće leđa partneru, to znači da je potčinjena muškarcu. Ako par redovno menja položaj, onda se radi o ravnopravnim odnosima.

Položaj vage

Par leži na strani dodirujući se leđima i zadnjicama. Za naučnike je ovo jasno: oboje vole intimnost, ali su i nezavisni. Ako u položaju vage uopšte i nema dodirivanja, onda je to znak za napetost u vezi.

Ljubavni čvor

I muškarac i žena leže na leđima i zagrljeni su. Ovaj položaj je uglavnom svojstven tek zaljubljenim parovima. Međutim, ako vi ovaj položaj praktikujete, i dalje to znači da u vašoj vezi sve savršeno funkcioniše.

Anđeo čuvar

Muškarac leži na leđima, a žena je na njegovim grudima. Parovi koji spavaju u ovom položaju imaju veliko poverenje jedno u drugo.

Makaze

Svako leži na svojoj strani i dodiruju se kolenima, butinama, rukama ili dlanovima. Stručnjaci kažu da ovo pokazuje da oba partnera zapravo ne žele čvrsto da se vezuju. Zapravo, postoji mogućnost da ni jedno ni drugo ne znaju da li zaista žele da budu zajedno.

Svako na svojoj strani

On leži na levoj strani, ona na desnoj i ne dodiruju se. Ova poza ne znači automatski da se par više ne razume, već ukazuje na tolerantnost i želju da onom drugom priuštite udobno spavanje.

....

Uglavnom sam spavao u obliku kašika i andjeo čuvar.

Mada tema moze i u magazin da se prebaci...








352
poruka na forumu
57 512



post # 2 | 04.04.2012 , 5:24 PM

Quote (aVe)
Ako par redovno menja položaj, onda se radi o ravnopravnim odnosima.

Quote (aVe)
Anđeo čuvar

:) :) :) Tako nema zime ni u kom pogledu :)

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 3 | 04.04.2012 , 8:52 PM

Mi se volimo najviše na svetu a spavamo svako na svojoj strani.
Ugušila bih se kad bih spavala pripijena uz njega ili nekako drugačije.
Ne volim da je neko pripijen uz mene dok spavam, volim da se raširim k'o kralj. :D lol








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 4 | 04.04.2012 , 9:37 PM

bravo za ovo. :)

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









978
poruka na forumu
107 1318



post # 5 | 05.04.2012 , 10:26 AM

Daj gluposti, pa mozda se izlezavamo zagrljeni i sta ja znam, al kad legnem spavat moras se pomjerit, okrenut, odvojit, kako god. Pa dajte da vidim tog ko ce svaku vece recimo da spava na ledjima i da mu zena spava na grudima, al svaku vece... nema sanse, pa sav se ukocis, ujutro sve boli... Lijepo svako na svoju stranu, ponekad se dodiruju noge, ruke, slucajno uglavnom pa ne spavam na krevetu 5x5 metara :)

Marija_Nikola,
Dobro si rekla, volim da se rasirim ko kralj

Ja znam da klinci od 15, 16 godina mastaju o nekom filmskom zagrljaju i spavanju ali... Realno to i nije bas tako jednostavno... zivot je vise nesavrsen nego savrsen i to je istina, na filmovima je savrseno i to se prosipa sirim narodnim masama...
PS: ja ako nastavim ovako opsirno odg. na teme mogu komotno pokrenut sopstveni blog :p


Poruku je menjao/la igortehno - Cetvrtak, 05.04.2012, 10:27 AM

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 6 | 05.04.2012 , 1:47 PM

''Ja'' bez obzira na filmove ili ko zna koji k*urac. Volim da zagrlim partnerku i tako spavam.Tvoje vidjenje sveta i dozivljaj nije apsolut,kao apsolutna istina.
Tako da,neko voli da spava blizak sa partnerom neko ne. A ovi sto vole,neka se pronadju. :D
P.S. osobe koje vole bliskost vole i blizinu. ^^
Ja sam jedan od tih osoba. :D


Poruku je menjao/la Vagabond83 - Cetvrtak, 05.04.2012, 1:50 PM

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









14
poruka na forumu
8 99



post # 7 | 06.04.2012 , 1:11 PM

ja spavam na svojoj strani kreveta a ona sa svojim momkom... u obliku escajga :D

zato te volim volim volim









218
poruka na forumu
23 298



post # 8 | 06.04.2012 , 1:27 PM

igortehno, :) e jesi bukvalista, normalno je da u snu svaka osoba teži da što lagodnije spava. Čak nesvesno beže po krevetu od metala i okreću se od raznih zračenja tehnike. Mada ako osobe zrače pozitivnom energijom i odgovara im bliskost veruj mi da će želeti bliskost i dodir poput deteta kada u snu zagrli svoje roditelje u krevetu.








228
poruka na forumu
9 89



post # 9 | 17.04.2012 , 6:58 PM

Anđeo čuvar

Muškarac leži na leđima, a žena je na njegovim grudima. Parovi koji spavaju u ovom položaju imaju veliko poverenje jedno u drugo.

i
Makaze
KOd mene tako :D, ma ja samo da sam sa dragom i da je odnos izmedju nas super , mogu spavati i na glavi ako treba :) uvek sam odmoran pored nje :D








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 10 | 17.04.2012 , 10:02 PM

Ja volEm kad dragoj uletim medz makaze.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









714
poruka na forumu
119 927



post # 11 | 17.04.2012 , 10:20 PM

Da li pod ovim andjeo chuvar podrazumeva se da zhena celim telom i celu noc lezhi na mushkarcu lol ,ma ja mislim da bi nas svaki drugi kada zaspimo samo gurnuo na drugu polovinu kreveta lol lol ,ja iskreno ne volim ni jedno od ovoga,obichno bi posle zavrshenog posla otishla ili u drugi krevet ili chak u drugu sobu da se naspavam kao chovek a ne celu noc da slusham kako struzhe drva lol lol lol

Dođu, tako vremena, kada pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.









228
poruka na forumu
9 89



post # 12 | 18.04.2012 , 10:01 AM

Ja nit strzem drva nit se sutiram :D nit nista ;d mng miran nakon `posla` :D i nezan naravno :D








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 13 | 01.02.2013 , 4:41 PM

Quote (ImFamous)
U obliku kašike

Ovde postoje dve različite varijante – muškarac je okrenut suprotno od partnerke, a ona se nežno pripija uz njegovo telo. To znači da on želi odstojanje, ali mu ona ne dozvoljava. Ali može da znači i da je ona dominantna u vezi i da joj on prepušta tu ulogu. Međutim, ako žena okreće leđa partneru, to znači da je potčinjena muškarcu. Ako par redovno menja položaj, onda se radi o ravnopravnim odnosima.


Hmmm nije lose nije lose :D
:o Samo ja sad spavam na stomaku a ruke pod jastukom sta onda :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 14 | 15.05.2014 , 11:53 AM

Quote aVe ()
Anđeo čuvar Muškarac leži na leđima, a žena je na njegovim grudima. Parovi koji spavaju u ovom položaju imaju veliko poverenje jedno u drugo.


yes :p






Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 15 | 15.05.2014 , 1:43 PM

Quote aVe ()
Ljubavni čvor

I muškarac i žena leže na leđima i zagrljeni su. Ovaj položaj je uglavnom svojstven tek zaljubljenim parovima. Međutim, ako vi ovaj položaj praktikujete, i dalje to znači da u vašoj vezi sve savršeno funkcioniše.

Anđeo čuvar

Muškarac leži na leđima, a žena je na njegovim grudima. Parovi koji spavaju u ovom položaju imaju veliko poverenje jedno u drugo.


yes njam

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 16 | 18.05.2014 , 10:25 PM

Da li se ovo racuna sa jastukom?

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 17 | 21.05.2014 , 5:59 PM

Nevjerujem.. lol

Mada mi ne treba ovo, jer znam da se ja i jastuk mnogo volimo. :D

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kako spavate, tako se i volite (;))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: