Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Da li ostvariti sexualni kontakt prvo vece ili ne? (Staro pravilo , novo vreme .)
Da li ostvariti sexualni kontakt prvo vece ili ne?






1333
poruka na forumu
533 3782



post # 21 | 22.09.2012 , 1:36 PM

Quote (Adrijana_)

Da li treba brzo zavrsiti u krevetu? Večeras pijete kaficu upoznali ste se i odmah padne sex?
"Veza za jednu noć ne može da preraste u pravu ljubav"
Da li je ovo staro pravilo danas prevaziđeno?
Imate li ovakva iskustva ?

Smatram da ne treba brzo zavrsiti u krevetu,nisam protiv takvih osoba :D ali ipak onda smo kao zivotinje a mi to nismo zar ne ;) Ako ste osoba "za jednu noc" onda ste jednostavno takvi ;) sto se mene tice ja nisam takva osoba mada necu da kazem 2 puta :D jer mogu itekako da budem strastven lol Ali vise volim da stvaram ljubav prvo pa onda sex ;) Smatram da moze veza za jednu noc da preraste u ljubav jer ima takve predispozicije ;)
Nemam iskustva " za jednu noc" :D lol








577
poruka na forumu
548 3795



post # 22 | 23.09.2012 , 3:06 PM

Quote (Moonchild007)
ali ipak onda smo kao zivotinje a mi to nismo zar ne

Neki nisu puno od toga pobegli hahah :D

Added (23 Sep 2012, 3:06 PM)
---------------------------------------------

Quote (intimenfrizuren)
u disanju je caka,treab disati,dajmo sansu disanju


uozbilji se nekad ;)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 23 | 23.09.2012 , 3:34 PM

hmm,da predjemo na samu sustinju problema,naime i prezime,nekad adavno behu jedan stari djecak koji je mnogo voleo kafu.svakog petka u nedelju on je nije ili jeste mozda je ali ajde d akazemo da je svako jutro oko pola osam nevece oblacio svoej najljeps eodjelo,namjestao kosu,gulio luk jer to priaj intezitetu ociju,suze su ljekovite, i sjeda za sporet da pravi kafu.kad aej napravi uziva u njoj i duboko u noc gleda ka zvezdama.jednog dana njemu dosadi sve to i on odluci da nabavi sebi znu sa kojom ce moci d apodjeli soljicu kafe,srk srece,ukus zadovoljstva,miris ljubavi,gorko slatki pogled k ahorizontu zivota.sredi se on pred ogledalom onako kako mu j ebilo taman i po volji,navuce starke patike i pravac u grad.u gradu je bio mrak i muzika.ljudi su trcali kao u mravinjaku.jedan cika gura kolica.dvije cure se ljube sa momcima.auta zuje kao pcele u kokosinjcu.semafor u duis s epali i gasi.nije vise ni crveno kao sto je bilo.krenu ti djecak niz ulicu dugu i sjede u jedan lokal.naruci pice u prevodu kafa i zavuce ruku u dzep,izcuve kutiju i zapali jednu cigaretu.uuuu,pa ja sam poceo da pusim-pomisli u sebi djecak i svi ga zacudjeno mislima pogledase.hmm,zanimljivo-ope t pomisli u sebi djecak.kada vec pusim,mogao sam i da popijem pivo umesto kafe.konobar,molim te daj mi jednu pivo,marke hladno i sta ces ti popiti.daj i onim djevojkama nesto.hvala.stize pivo,hladno,lepo.posle jedna eto i druge,trece,4,5 cigarete i nekog simpaticnog zadovoljstva u grudima,pogledu,mislima,odusevljenju je preraslo u erupciju zadovoljstva i adrenalinskog soka od visanja.pogled je sve vise skretao ka djevjkama koje vis enisu ostavljale utisak ravnodusnosti.prvi trzaji okom i lagani blago teleci pogledi djecaku nisu pobjegli.pomislio on u sebi,pa covece,ona te cura gleda i prica sa drugaricama o tebi.mozda ti se posreci veceras.nakrivi on svoj sesir,popi pivo kao da je prvo i krenu iz kafane.setao je tako dok niej dosao na neku svirku.bilo je mnogo ljudi.svi su pelsali.on je stao po strani i pio svoju rakiju.u nejgovom kaputu bilo ej mnogo dzepova koji su skrivali mnoge tajne.kosulaj je bila dugih,tnkih kariranih rukava na baklava sitan vez krojena.oci su mu sijale.malo po malo zvuk je nosio njegove noge,setao njegove misli i on s enadj eu grotlu svjetla,zvuka,ruke,noge,blejstavilo ludila,hipertenziaj,fenomenomentalnost koncepcije,reflektora,mirisa,ukusa,dodira.tjela.mnogo tjela.tjela.njihova tjela.njegovo.tvoje tjelo.moje tjelo.tjelo.tjel koja se uvijaju,savijaju,lagano na vjetru pomejraju se tjela.hipnotisu.sutra se probudio pored neke zene u bjeloj posteljini i kafom na stolicu pored kreveta i porukom na bjelom papiricu s apoljubcem:"nadma se da ova noc nece biti jedna,vec ce prerasti u 1001,prekrsimo pravila i pijmo kaficu zajedno dok se krcka corba "...i tako je to bilo,zeno...the kraj.

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









577
poruka na forumu
548 3795



post # 24 | 23.09.2012 , 3:43 PM

Quote (intimenfrizuren)
vec ce prerasti u 1001,prekrsimo pravila i pijmo kaficu zajedno dok se krcka corba ".


ne mogu svi biti romanticni k'o nas dvoje i imati savrsenu vezu , haloo ipak smo to nas dvoje :D

te sakam

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









834
poruka na forumu
212 1454



post # 25 | 23.09.2012 , 6:19 PM

zene...pozoves je na kafu ona to dozivi kao poziv na sex i pristojno te odbije,drugu pozoves ona pristane ,shvati pogresno pa popije kafu i ode,za nju si ispao nesposoban.. :D








577
poruka na forumu
548 3795



post # 26 | 24.09.2012 , 5:17 AM

Quote (Adrijana_)
zene...pozoves je na kafu ona to dozivi kao poziv na sex i pristojno te odbije,drugu pozoves ona pristane ,shvati pogresno pa popije kafu i ode,za nju si ispao nesposoban..



Znaci nikom ugoditi , ne moze se dobar biti .. :D

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









547
poruka na forumu
46 1072



post # 27 | 24.09.2012 , 8:40 AM

Verovatno zbog toga sto zivim u malom gradu i gde se manje vise svi znaju...ja takvu vrstu sex-a ili problema nisam nesto imao...u mojem rodnom Sandzaku sve su postene dobre i fine dok se ne dohvate mraka...a tamo svasta se dogadja
Na prvom sastanku nikad nisam pokusao odvuc curu u krevet(U stvari jednom sam pokusao mrtav pijan odvuc jednu konobaricu i uspeo sam doci do njenog kreveta ali niceg nije bilo...verovatno nije htela da me iskoristi jer sam bio mrtav pijan a i mislim da je imala jedno 30 tak pa se sazalila na klinca od 20 godina...te sam samo dobro odspavao lol)...Nisam opterecen sex-om...sve zavisi sta ko trazi u vezi...mozda je neka posebna cura koja je jednostavno takva i zna sta hoce...a ipak s druge strane fina i pomalo blesava...sto bi meni odgovaralo...sve zavisi kako bi je procenio za par dana...

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 28 | 24.09.2012 , 12:01 PM

Pa u principu,odmah sex moze.Jedino sto ako dodjem prebrzo do sexa,prebrzo i izgubim interesovanje.Nema vise nista za osvajanje...
Ali ne bude uvek tako.Sve zavisi od osobe,ponekad se desi da i nakon toga,zelim da zagrebem dublje,ako ima sta da se zagrebe,nadam se da me razumes. B)

Added (24 Sep 2012, 12:01 PM)
---------------------------------------------
+ uprkos godinama libido mi na 200% umesto da opada. :P


Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









577
poruka na forumu
548 3795



post # 29 | 24.09.2012 , 3:43 PM

Quote (Adrijana_)
imala jedno 30 tak pa se sazalila na klinca od 20 godina.


hahahhahahhahahahhahaha :D

Added (24 Sep 2012, 3:43 PM)
---------------------------------------------

Quote (Adrijana_)
.the kraj.

Lud ..

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 30 | 12.11.2012 , 9:12 PM

Quote (Adrijana_)
Da li treba brzo zavrsiti u krevetu? Večeras pijete kaficu upoznali ste se i odmah padne sex?
"Veza za jednu noć ne može da preraste u pravu ljubav"

Ovisi od parova i onog sta ima na um padne :D
Ako je bio sex na prvom sastanku niko nije rekao nemoze da opstane to veze nema nikakve
ako su jedno za drugo bice i poslije te noci koja je sexom zavrsila
a ako nisu nema tu garancije nizasto to ili se uradi ili cekas drugu priliku

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 31 | 20.02.2013 , 11:59 AM

Hmmm... 

Mislim da ne treba nista forsirati- niti forsirati da se stupi u kontakt niti forsirati bijeg od istog.

Zavisi od situacije i para... sve je individualno!

Cemu forsirati sebe da ispunis tudje zelje ili prenemagati se kao seoska mlada i svoje zelje gusiti?

Samo smatram da se ljudi ne poznaju dovoljno da bi taj kontakt bio kvalitetan prvo vece..

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 32 | 20.02.2013 , 12:29 PM

Bila sam duže vrijeme sa momkom i veza ja bila sasvim ok. Spavala sam s njim dan posle nakon što smo se upoznali.

Ja sam neko ko dosta gleda na seks i neko ko voli seks na svoj način.
To neće upropastiti vezu,ali će je kočiti.

Ja sam to dva puta uradila i više ne bih.
Ljepše je kada se čeka. Čežnja i stast je ogromna,a seks fantastičan. :)

Nemam ništa protiv,ali meni se to baš i ne dopada mnogo. :)








834
poruka na forumu
212 1454



post # 33 | 20.02.2013 , 12:39 PM

pa uglavnom iz drugog puta,posto se ja nedam  odmah prvo vece...i sex je bio predobar,spontano krenulo ,prepustili se i uzivancija,i moze da se rodi ljubav tako ... :D






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 34 | 20.02.2013 , 5:06 PM

S obzirom da i prijateljstva sklapam teško, ne mislim bukvalno teško, nego da nekim osobama treba dotsa vremena da bi postali moji prijatelji, još teže se upuštam u takve kombinacije... Zapravo do sada i nisam, i nemam neku želju, kao što neki rekoše, samo želim prvo da upoznam tu osobu bolje. Mada ne mora da znači da ako na prvom izlasku padne sex, da veza ne može da opstane... Evo moja drugarica je tako uradila pa je više od godinu dana sa dečkom u vezi, čak i skoro me je rekla kad bi je pitao da se uda za njega, odmah bi pristala :o

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 35 | 20.02.2013 , 6:52 PM

zanimljivo,moj prvi sexualni kontakt sa vama zemaljcima je bio prilicno trumatican jer sam morao da spavam sam prvom zenom koja me j docekala rasirenih ...kao delegacija na grudobran vase zemljine kore,tako da podrzavam sexualni kontakt bliske vrste izmedju zene i muskarca ako je normalan i ako dolazi u miru i ljubavi :)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 36 | 23.02.2013 , 8:19 PM

Imao sam ovako nesto, da budem skroman, par puta, nije lose iskustvo... :D

:P









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 37 | 23.02.2013 , 9:02 PM

Quote (Adrijana_)
Da li treba brzo zavrsiti u krevetu? Večeras pijete kaficu upoznali ste se i odmah padne sex?

Ako sam ga tek danas upoznala, onda ne, nikako. Ali ako tu osobu znam vec duze vreme (ako smo bili samo prijatelji) i ako bude nesto izmedju nas te veceri, taj neki nalet strasti, emocija, onda nije iskljucena mogucnost za sex prve veceri. Naravno, tu osobu moram mnogo dobro da poznajem i pod uslovom da nesto osecam prema njoj duzi period.

Quote (Adrijana_)
Imate li ovakva iskustva ?

Nisam imala takva iskustva hvala Bogu. Ali imao je moj drug. Ja nisam mogla da verujem da toga toliko ima. Prvo sam ga pitala da li ih placa, kaze ne, pa onda gde ih nalazis, kaze pa ono standardno, po kaficima, klubovima... Onda me interesovalo kako ih prepozna, kako zna da bas ta zeli na jedno vece, kaze ja joj pridjem, platim pice, posle nekoliko minuta razgovora uhvatim je za guzu, ako se smeska onda Bingo, a ako mi lupi samarcinu onda idem na sledecu. Pa sam ga pitala sta one imaju od toga jer niti im placa za sex, nit nista, kaze kako sta, pa zadovoljstvo. O.o  I kaze bitno da vide da imas dobar auto i da joj pricas lepe reci cele veceri tj. da joj dajes komplimente jer na to devojke padaju. O.o Posle ih vozi gde ih vozi i kaze razvaljuje ih na haubi. pop








37
poruka na forumu
64 144



post # 38 | 11.06.2013 , 2:17 AM

Gluplje pitanje u zivotu svome bednome nisam procitaJo...


Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Da li ostvariti sexualni kontakt prvo vece ili ne? (Staro pravilo , novo vreme .)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: