Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Ljubav , sex , nesto trece ? (Kompenzacija)
Ljubav , sex , nesto trece ?






577
poruka na forumu
548 3795



post # 1 | 22.09.2012 , 4:10 AM

Sex sa ''matorkom'' – česta pojava u posljednje vrijeme o kojoj se piše i priča na sve strane.
O čemu se radi?
Vjerovatno su neki od vas svedoci današnjeg iskrivljenog sexualnog odnosa u pogledu godina. Sve prisutniji kako u svetu pa tako i u našem regionu, pored činjenice da devojke počinju sa sexom jako mlade, odnos izmedju dosta starijih ženskih i dosta mladjih muških osoba. Jedan od primera jeste kako 45godišnjakinja bez imalo stida «napada» dečka od 19 godina, pri tome mu nudeći ...šta sve ne ?

Pojavni oblik u ovoj kombinaciji gdje partnerica u sexu bude nekad starija čak i od vlastitog roditelja meni je nenormalan, čak štaviše odvratan. Pri tome ne mogu da shvatim u ovom slučaju žensku stranu koja može da se upušta u tako nešto ili možda misli da ona uzrečica stara koka dobra supa prolazi i kod klinaca od 20-tak godina. Moje mišljenje je ovim rečeno, da čujem vaše?!

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









326
poruka na forumu
317 2359



post # 2 | 22.09.2012 , 4:25 AM

Hahahahah blesavo :p ... izgleda koka kola utice opasno na tebe ona od 2L ...

Pa nije bas u poslednje vreme to ima od davnina, gde su starije zene dobro ocuvane koje paze na sebe a ima i onih koje su pune para a to zele na neki nacin pa je ZIGOLO postoa dosta popularan i po devojckim skupovima pa cak i na kucnu adresu kao pizza porudjbina ... Svako zadovoljstvo se odredjenim iznosom placa tu funkciju novac ima mnogo veliku tako da se i vecina ljudi proda tako jer dobije dosta toga da bi odredjenu DAMU zadovoljio ... sta ces zivot je takvog toka ima i manogo gorih stvari od ovih ovo je zlatno ipak :)

Ima raznih 40-50 pa cak i 60 godina starije zene koje dosta paze na sebi i ulazu, vecinom su one koje su ostale bez muza i postale udovicee ili one koje nemaju svu paznju svog muza jer on radi po ceo dan i njoj je obezbedio karticu da moze da trosi i trosi ... a uopste bracne obaveze ne podmiruje jer ne stize covek zbog posla ... e *ebem ti takav zivot kad ga radis i nista nemas ... tacnije ne uzivas u tome xD ... naravno tu zena preduzima sama situaciju vidi mladica svidi joj se njemu kupuje sve sto mu padne napamet i oblaci ga od glave do pete a njegovo je samo da joj pruzi paznju u sex-u i vremenu :)








577
poruka na forumu
548 3795



post # 3 | 22.09.2012 , 4:30 AM

Quote (Adrijana_)
Hahahahah blesavo ... izgleda koka kola utice opasno na tebe ona od 2L ...


Ojhhhhhhhhhha sta mi napisa , haha ROMAN ... stvarno si sve to lepo rekao samo me zanima kako to sve znas da te neko ne placa ? hahahhahahahahahhahahaahha jesam li ti rekla tacno je da se napijem i od coca -cole ..

Pa vidis to ti verovatno ide ovako koliko para toliko muzike .. e da pare cuda cine pokavrise nam omladinu.. i ja bi jedne gucci cipelice mwah , mwah

nismo mi normalni u pola 5 ujutro pisemo o ovome Boze sacuvaj aj budi pozdravljen haha ...

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









326
poruka na forumu
317 2359



post # 4 | 22.09.2012 , 4:45 AM

Quote (Adrijana_)
Ojhhhhhhhhhha sta mi napisa , haha ROMAN ... stvarno si sve to lepo rekao samo me zanima kako to sve znas da te neko ne placa ?


pa sta mislis sedim uzivam nista ne radim i po ceo dan sam pored komp-a ili lutam negde po gradu :D samo sto je meni ova gospodja starija par godina :p ...

Quote (Adrijana_)
Pa vidis to ti verovatno ide ovako koliko para toliko muzike

uvek i bilo tako ;)

Quote (Adrijana_)
nismo mi normalni u pola 5 ujutro pisemo o ovome Boze sacuvaj aj budi pozdravljen haha ...

a govorim ti ja dosta ti je koka kole ti hoces jos :o :p ae Q noc uzivaj :D








1065
poruka na forumu
225 1145



post # 5 | 22.09.2012 , 8:18 AM

Ja cu ukratko reci da moze biti bilo sta od ta 3 razloga koja si navela... Nekome je prosto fetish starije gospodje ili gospodjama mladi momci. Svako ima prava da voli sta zeli.. Kada je materijalna dobit u pitanju to ne mogu da razumem, ja licno nikada ne bi mogla setati dedu nekog samo zato sto me dobro finansira. Postujem svaciji izbor ako njima ne smeta, meni jos manje ;)











4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 6 | 23.09.2012 , 7:50 PM

Pa to je kompleksna tema, koja pruza mnostvo odgovora.
Mnogi muskarci vole starije, jer ih mogu nauciti raznoraznim stvarima koje pale zene, ili kako im prici, sta reci.
Onda imamo muskarce koji to naplacuju tu spadaju oni momci npr. studenti, i oni koji tesko zive, pa zele lako da zarade.
A imamo i momke kojima je to fetis.
Sve u svemu meni se to gadi.

Sto se tice devojaka, jos mi je bolesnije.
Kao da spavaju sa ocem. Kojem jos malo treba vijagra da se digne.
Isto tako smatraju da ih stariji muskarac ima cemu nauciti. Ok, mozda je i tako. I ja volim starije ali ne mnogo od mene.

Ali bas mene briga ko kome drma postelju!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










834
poruka na forumu
212 1454



post # 7 | 23.09.2012 , 7:57 PM

ma nesto ima u vazduhu pa sve poludilo .. :D






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 8 | 23.09.2012 , 10:41 PM

posle mojih iscrpnih istrazivanja i teorem ao relavitetu sexa medju osobaa suprotnog doba,dosao sam do sledeceg zakljucka,mislim da ima tu nesto ali nema dovoljno slova za bilo sta sto ce reci da ej to ljuba vkoja nem akoristi a ima stan u potkrovlju i dobrostojeceg muza koji ..koji?ne znam pojam koji,neki,zovemo ga vitez koja a tepamo koji ...koji nem apojma sta mu penzioner zena radi u svojim niskokaloricnim danima osim sto uzgaja familiju u nekoj botanickoj basti svaki dan u prvom mjesecu oko podne svake srede u petak n asubotu nedeljom se igraju sexualnog ponedeljka jer je u utorak apstinenecija,a ona slobonda a njemu trebaju pare da bi izveo svoju curu na palacinke punjene necim sto ona voli a on nem apara a mora da proda svoju uzavrelu strast i hrenovku za tamo neke ideale koji...pocinje dnevnik

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









547
poruka na forumu
46 1072



post # 9 | 23.09.2012 , 11:51 PM

intimenfrizuren, Prijatelju ili ja tebe ne razumem ili ti pises nepovezano...
Sto se tice "Starijih Gospodja"...pa i one su zene...ima prelepih starijih do nekih 38-40 godina koje drze do sebe i izgledaju ono super...tesko da bih odbio sex(onaj besplatni ako mi se dopadne ono sto vidim)...ali nista vise od toga
Adrijana_, Sta ti se dogodilo s usnama na toj slici?


Poruku je menjao/la Hectore - Nedelja, 23.09.2012, 11:58 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 10 | 23.09.2012 , 11:59 PM

Hectore, hoce da poljubi onog ko stoji iza fotoaparata!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










70
poruka na forumu
31 371



post # 11 | 24.09.2012 , 1:09 AM

kako meni nenaleti tako neka koka :D
salim se ko zna sta je s Mozgom...

$V@LER









577
poruka na forumu
548 3795



post # 12 | 24.09.2012 , 1:17 AM

Quote (intimenfrizuren)
Adrijana_, Sta ti se dogodilo s usnama na toj slici?

Šta ti sad imaš protiv mojih usana ?
Objasni !!

Added (24 Sep 2012, 1:17 AM)
---------------------------------------------

Quote (Leksi)
ma nesto ima u vazduhu pa sve poludilo ..

moguce je i to haha

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 13 | 24.09.2012 , 1:39 AM

kakvim usnama?

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









577
poruka na forumu
548 3795



post # 14 | 24.09.2012 , 3:45 PM

Quote (Adrijana_)
kakvim usnama?

ma pusti poludio i on .

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Ljubav , sex , nesto trece ? (Kompenzacija)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: