Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Prečice ... (Granica...)
Prečice ...






577
poruka na forumu
548 3795



post # 1 | 24.09.2012 , 3:24 PM

Iskorištavate li svoj izgled,seksipil,šarm,činjenicu da se sviđate nekome da bi ste došli do nekog cilja,neke određene stvari?

Može to biti nešto sasvim banalno(srediti upad u vip dio na afteru,poslije koncerta,sebi i ekipi jer se sviđas liku koji se kreće u tim vodama... a vama se mrsko gurati sa svima jer je klub krcat) pa do većih ciljeva.

Koliko ste daleko spremni ići?

Da li bi ste ikad otišli do krajnje granice da bi ste dobili ono što želite ( konkretno mislim na sex ) !

xoxoxo cao :D poljubac

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









326
poruka na forumu
317 2359



post # 2 | 24.09.2012 , 3:48 PM

Ooo dzevojko koji li je dzavo nad tobom zavladao :o :p hahahaha ti vise tema kao i slika u ovih nekoliko dana nego neki sto su tu godinu :p hihihihhihi :p








577
poruka na forumu
548 3795



post # 3 | 24.09.2012 , 3:58 PM

Quote (Adrijana_)
Ooo dzevojko koji li je dzavo nad tobom zavladao hahahaha ti vise tema kao i slika u ovih nekoliko dana nego neki sto su tu godinu hihihihhihi :p


Šta ću sva sam takva ''po celom telu''
haha kakav đavo bre ? :D gdje ti je odgovor na temu ? cc

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 4 | 24.09.2012 , 4:14 PM

pa imajuci u vidu da sam nadprosejcno sarmantan na djeda i seksipilan na tetku,imao sam prilike da iskoristim to sovje sarmantno seksipilno maco izdanje u meni i dodjem do cilja koji je u tom trenutku izgledao tako blizi a tako nedaleko odatle preko puta ulice zivjela ej jedna starija gospodja sjedih godian ali dobre rakije koaj ej bas poskupela tad anekad oko utorka,a mi pare skupljali od nedelje,skupili samo poal para z apola litre,nece gospodja ni da govori o tome d anam da,ja sta cu gdje cu,reko djevojko stara,da se mi pst pst ovo moram tis ed apisem nije z asve usi(uglavnom su intimne pitanej pitanaj i pric ebil)ona pristane,njoj dobro,ja skoro umro ali pobjegao ziv...mi smo dobili dva litra rakiej i svi slozno zavrsili u hitnoj tu noc,ehh...eto ,isao sam toliko daleko,dodus ei nje nesto dlaeko,blizu ona zivi ,odmah tu doel niz ulicu,e,t u tu,ona desno kuca sa prozorima,e bas ta...e,sada...ja nisam dobio sex vec rakiju,a dao sam sex za rakiju a i on aje dala rakiju za sex a i ja sam dobio sex i rakiju ...uvek kada se sjetim zapalcem,to mnogo boli ali stace,cilj opravdava sredsvta kada ej rec o tadasnem alkoholizmu i renesansi razvoja mladih jajnih celija i jetrene pastene u organizmu

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









577
poruka na forumu
548 3795



post # 5 | 24.09.2012 , 4:17 PM

Quote (Adrijana_)
pa imajuci u vidu da sam nadprosejcno sarmantan na djeda i seksipilan na tetku


nisam ni ocekivala normalan odgovor hahah ..

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 6 | 24.09.2012 , 4:22 PM

aj sam ocekivoa barem tri litra rakije

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









577
poruka na forumu
548 3795



post # 7 | 24.09.2012 , 10:14 PM

intimenfrizuren, a ja milion...

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









834
poruka na forumu
212 1454



post # 8 | 24.09.2012 , 10:19 PM

pa kad vec prodajes telko i dusu neka to bude u velikom stilu i za veliku stvar ,a ne za vip na afteru ili ulazak u klub....ili za voznju u besnim kolima :D








577
poruka na forumu
548 3795



post # 9 | 25.09.2012 , 3:39 AM

vuk-samotnjak, hahah , nisi shvatio , ovaj primjer VIP za after party , recimo glumiš da se i ti se taj dečko koji radi tu sviđa i koketiraš s' njim ne ideš u krevet da bi dobio VIP taman posla .. :D

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 10 | 25.09.2012 , 4:16 AM

hahahahahahahahhaahhahahahhahahh nevjerobatnooooooooooo hahahahahahhaahhhahahahahahahahaha fantastivnooooooooo hahahahhahahahahahahahahahhahahahhhaahhaha hahahhhahhhhahahh

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 11 | 25.09.2012 , 9:12 AM

To je isto kao i biti sponzoruša.. Zašto iskorištavati nekoga,a ništa mu ne dati ?
Bolje raširite noge i budite fer.

Jedan momak je zaljubljen u mene već nekoliko godina. Kada sam bila dijete sviđala sam mu se i do dan danas on ne prestaje da pokušava. Pored toga je imućan. Dobijam poklone za rođendan. Javlja mi se i kada mi god može pomoći pomogne mi,ali ja to sve vraćam i ne želim te usluge i poklone,jer se osjećam dosta loše. Neke stvari će sigurno protumačiti drugačije,a ja ne želim ništa s njim.

Inače imam prijateljica koje iskorištavaju nekoga ko im se sviđa. Isto tako i prijatelja. Ja nikada sebi ne bih to dopustila. Ni da ja nekoga iskorištavam ni da taj neko mene iskorištavam.. :)








577
poruka na forumu
548 3795



post # 12 | 25.09.2012 , 8:41 PM

intimenfrizuren, poludio :D

Added (25 Sep 2012, 8:41 PM)
---------------------------------------------
By_The_Way_, Da poprilicno isto :)


Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









834
poruka na forumu
212 1454



post # 13 | 25.09.2012 , 9:06 PM

Adrijana taj koji moze da sredi ulaz na vip after party ima na desetine tih kokerki,normalno da ce da odaberu ona koja im najvise nudi,znaci koketiranje....nece da prodje danas,a sponzorusa kao u prici,konkurencija prevelika... :D








577
poruka na forumu
548 3795



post # 14 | 25.09.2012 , 9:11 PM

vuk-samotnjak, ma danas je konkurencija prevelika gdje god okrenes , to stoji , a pogotovo u ovim slucajevima , upravu si svakako :)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 15 | 25.09.2012 , 10:24 PM

Nije prilicno isto, nego je isto!
Iskoristiti nekoga, da bi bio Vip, da bi te uvazavali je isto kao leci na pod, i dozvoljavati da te dobro ugaze!
E sada, sve to zavisi od teznje, da li zelite biti tepih, ili otirac za 2 sata u Vip lozi. Mada se kosi i sa eskort uslugama.

Ja nisam nikada se kretala u tim krugovima, i uvek sam smatrala da su to zestoki pacenini koji glume neku
velicinu a kad dodje nedelja, ciste se stikle i cipele od blata!
Ovo je Balkan, a ne Miami!

Vise sam volela druzenja sa prijateljima, kucne ili park varijante. Opustene do maksimuma u dzins hlacama i majici od 4 evra, uz gitaru, vino i pivo i logorsku vatru ako je neki seoski ambijent (sto mi se vise i svidja, jer u parku ne smemo paliti vatru)!
To je uzivancija bar meni bila. A zbog toga ne trebam rasiriti noge!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 16 | 26.09.2012 , 1:00 PM

Quote (Leksi)
Vise sam volela druzenja sa prijateljima, kucne ili park varijante. Opustene do maksimuma u dzins hlacama i majici od 4 evra, uz gitaru, vino i pivo i logorsku vatru ako je neki seoski ambijent (sto mi se vise i svidja, jer u parku ne smemo paliti vatru)! To je uzivancija bar meni bila. A zbog toga ne trebam rasiriti noge!

fenomenomentalno receno,uradjeno,dozivljeno,uzivanje...tako velike male stvari cine zivot turbulentno srecnim i veselim :)slazem se,ovo cu i opjevati narednoj svojoj muzickoj intepretaciji o hajducima i prazilucima hahah...taman si sve lepo objasnila u cetiri oka hahahahah

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 17 | 26.09.2012 , 1:05 PM

Tipican primer egoisticne sponzoruse. ''Ja sam najbitnija na svetu''.
Ali....iza toga se krije jedna velika nesigurnost i neidentifikacija.
Postoji-kompleks vise vrednosti,samo sebe treba jos 'dogurati' do polozaja,gde ce i ostali videti koliko vredi.?!

A kolika je to vrednost?Sta je danas merilo 'Veoma,vaznih ljudi'? Da lepo peva?Ne!Mnogi lepo pevaju.Da lepo izgleda?Ne,danas mnogo ljudi lepo izgleda.Da ima novca?Da!Kako danas postati Vip-ovac na teritoriji gde su prosecne plate oko 150-200eura?Biti puki kapitalista,koji je beskrupolozan ili imati bogate roditelje koji su verovatno to isto.

E sad se vracamo na ono.Da li koristite precice? Ne ne koristim ih jer sam castan i posten covek.A da bih koristio,morao bih da budem ne castan i neposten.Da li opravdavam? NE nikako!

Ali uzecu to da je ova tema sala i odgovoriti: Da iskoristio bih Jesicu Albu da dodjem do Vip-a.I postanem veoma vazan covek,samo ne znam za sta? :P

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 18 | 26.09.2012 , 1:56 PM

intimenfrizuren, pa samo sam realna.
Meni je VIP bio park, ili odlazak na selo, i druzenje do sitnih sati u zoru uz gitaru, pesmo, vino, pivo, hleb!
Pricanje, zezanje, smeh, igra, i samo kad se setim toga opali me nostalgija.
VIP mi je bio i park, sedenje na klupi, ili lezanje na travi, kod se prolaznici krste a nikada nisu otisli u crkvu, kao
cudom se cude. Pa nije park samo za stanje kucnih ljubimaca.

A sada je VIP odlazak u trecerazredne klubove i slusanje Seke Aleksic, Rade Manojlovic i ostalih frajli Dzet Govno Seta!!
Samovoljno ispiranje mozgova. Ludilo za Acom Lukasom, obicnim narkomanom, koji ne zna prostoprosirenu recenicu da kaze a da ne zamuca.
I ja sad da sirim noge, za to! Pa radje su rasiriti noge za 10 dana na selu gde je zdrava okolina a i vazduh koji disem, ako je stani pani!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










577
poruka na forumu
548 3795



post # 19 | 26.09.2012 , 6:31 PM

Vagabond83,
Quote (Vagabond83)
Ali uzecu to da je ova tema sala i odgovoriti: Da iskoristio bih Jesicu Albu da dodjem do Vip-a.I postanem veoma vazan covek,samo ne znam za sta? :P


Ni ti ne znaš šta valja Alba je bomba :D HAHA

Leksi, Ima smisla :D ali tako ti razmisljas i jos nekolicina ljudi :D Ostalii nazalost bi prodali ''mamu'' za cilj :)

xoxooxoxooxoxoxo

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 20 | 20.02.2013 , 11:43 AM

Svoje "fizičko" nikad ne iskorištavam zarad nekakvog cilja, ali "umno" uvijek!

Lajanje na zvezde: "Profesore, umni rad je fizički neizdrživ!"

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Prečice ... (Granica...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: