Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Oni dani kod zena (Pitanje na koje niko ne zna odgovor,mozemo samo da nagadjamo)
Oni dani kod zena






4
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 03.02.2011 , 9:12 PM

Mozda ce zvuciti smesno,ali muci me jedno pitanje(koje nije toliko bitno ali rekoh,da vidim kako vi razmisljate).A to je:Kako su se devojke/zene borile sa onim danima,menstruacijom,u Antickoj Grckoj,u Rimu.Higijenski ulozci tada nisu postojali pa je pitanje(bar meni)veoma interestanto.
Samo da napomenem:Nisam zensko,ali me bas interesuje biggrin

Neprijatelj mog prijatelja je i moj neprijatelj
Neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 2 | 10.02.2011 , 8:27 PM

pa...
covece i uz danasnju pomoc svega, zene ne mogu se izboriti sa tim
ali covece..
pre 2000 godina..
pa ne znam...
veoma interesentno pitanje
svaka ti cast za temu
nego da se ja vratim
pa...pa umesto ulozaka, 100% su koristili neko bilje ili neku tkaninu...

Ko si ti?









603
poruka na forumu
29 96



post # 3 | 10.02.2011 , 8:34 PM

pa sta su mogle da rade?
mucile se dok ove danasnje rade bilo sta a da im ne zasmeta ni malo smile

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 4 | 10.02.2011 , 8:56 PM

iDI U CIGAN MALU I PITAJ rOMKINJE.... mislim da one znaju taj odgovor..... happy

m


Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









904
poruka na forumu
96 378



post # 5 | 17.03.2011 , 2:29 AM

Ha ha ha kakva tema i kakva polemika biggrin

Danes je mnogo zena-devojaka koje imaju alergiju jednostavno su preosetljive na higijenske uloske, pa tako u zamenu za njih koriste vatu, pamucnu.
Kao sto Marijana rece babe su koristile razne krpice, pamucne, frotirne i resavale svoj kako ja to kazem uzasno dosadan problem. Za Grcku i Rim mozemo da nagadjamo i izmisljamo svasta mada su sigurno vodile racuna o sebi narocito plemici, aristokrate. Bilo kako bilo vata ostade naj zdravija, jer danasnji ulosci izazivaju nevidjeno mnogo gljivicnih oboljenja, a za " Always" uloske imam najgore misljenje jer je moja skolska drugarica dobila kondilome od njih. Za koje i ima dokas od ceka su dobijeni. Tako da sto se tice daaaaaavnih vremena ja mislim da su koristile nesto slicno kao nase bake.










Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 6 | 17.03.2011 , 10:58 AM

Quote (sandra1000)
Bilo kako bilo vata ostade naj zdravija, jer danasnji ulosci izazivaju nevidjeno mnogo gljivicnih oboljenja

moja komsinica i dalje je koristi... always su sranje u boji, po meni za sada su najbolji librese, zato sto su pamucni, a opet dobro upijaju sto nije slucaj sa always-ovim pamucnim...

nije lako biti zena biggrin


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 7 | 17.03.2011 , 11:30 AM

Quote (MarijanaBK1)
nije lako biti zena


ni malo..
ja a srecu nemmam tih problema pa koristim koje nadjem smile

Ko si ti?









1005
poruka na forumu
49 230



post # 8 | 17.03.2011 , 11:32 PM

Quote (MarijanaBK1)
cccc... pa ne morate da idete 2000 godina u nazad, kad su ulosci izmisljeni pre 50godina.. dovoljno je da pitate babe.

Ajde sad lepo reci ti meni jer ti ja licim na nekog ko zna kad su izmisljeni higijenski ulosci.Pa ja bre dok mi drugarica nije pokazala(nosi uvek u ranac)nisam znao ni kako izgledaju a kamoli kad su napravljeni gentleman gentleman


Twitter: https://twitter.com/marestrpc









904
poruka na forumu
96 378



post # 9 | 18.03.2011 , 1:11 AM

Quote (jaobrate)
Ajde sad lepo reci ti meni jer ti ja licim na nekog ko zna kad su izmisljeni higijenski ulosci.Pa ja bre dok mi drugarica nije pokazala(nosi uvek u ranac)nisam znao ni kako izgledaju a kamoli kad su napravljeni

Ha ha ha... e jesi lud skroz biggrin biggrin biggrin biggrin
Ma ja sam zarobljeni muskarac u telu zene, mislim da niko ne podnosi teze od mene one dane, i bolovi i umor i sve... wacko

Quote (1978IGOR)
Bravo Sandra-kako je ona to Lepo objasnila[color=red]
Pa? Imas nesto protiv mog izlaganja, hm... Igore a koje ti uloske koristis? biggrin











10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 10 | 23.03.2011 , 11:11 PM

Quote (MarijanaBK1)
always su sranje u boji

Kako za koga, meni su recimo one najbolje.

Quote (sandra1000)
mislim da niko ne podnosi teze od mene one dane, i bolovi i umor i sve

Nisi jedina, veruj mi...








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 11 | 24.03.2011 , 4:41 PM

yup biggrin to je valjda nesto.. meni nista ne smeta
ali always.. to je za one koji su stalno u pokretu i koji malo vise curkaju smile
Quote (sandra1000)
islim da niko ne podnosi teze od mene one dane, i bolovi i umor i sve...

imaju lekovi protiv tih simptoma, jesi ih probala? smile

Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 12 | 24.03.2011 , 7:16 PM

Quote (sandra1000)
mislim da niko ne podnosi teze od mene one dane, i bolovi i umor i sve...


ma veruj mi, ja sam jedno vreme imala toliko problema kad dodju oni dani.... ali sad se hvala Bogu sve smirilo, i to je krenulo nabolje kad samo otisla kod babe i dede na salo i kad me je baba terala da se stalno krecem... od tada bolovi stali, i od tada (pa vec dve godine) ne kljukam se lekovima... I sad cim se ne krecem dovoljno krene da me boli stomak, ali to mi je sad zimi zato sto se ne krecem dovoljno...

Quote (Tanja91)
kako za koga, meni su recimo one najbolje


veruj mi tako sam i ja mislila do pre mesec dana, da mi ni jedne druge ne odgovaraju, da su ovi najbolji, a onda se prestala da ih koristim, jer sam poslednja tri puta i mama i ja dobile alergiju na njih i mama uzme i promeni... Veruj mi probaj librese, videces razliku...

Quote (DxD)
imaju lekovi protiv tih simptoma, jesi ih probala?


ma bre lekovi to je nesto najgore... ali razumem kad ih neko koristi i ja sam jedno vreme imala taj pakao, da nisam mogla od bolova da se pokrenem... ali sandrice iz ostali postova na forumu, koliko sam mogla da zakljucim, slabije se kreces, vidi kreni vise da se setas, ili se baci malo na sport, veruj mi ubrzo ces videti razliku... i kad su oni dani ne mojte da lezete u krevet nego gurajte dalje, znate ono kako kazu, zene su jake, one ne posustaju... ne znam meni to kad su pricali pre, stisni zube, nemoj da kukas da te sve boli nego idi prosetaj, radi nesto da ne mislis na to, i procice a neces da primetis... i stvarno dok me baba nije naterala ja sam im govorila da su lude, ali su ipak u pravu, uostalom i one su zene... a saveti dobro dodju...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 13 | 24.03.2011 , 7:21 PM

MarijanaBK1, pa mene kad ti dani strefe, ja ponekad i trcim... smile
ili iza zgrade malo skakucem sa loptom u rukama ( kosarka ) biggrin

Ko si ti?









484
poruka na forumu
17 258



post # 14 | 25.04.2011 , 9:39 AM

[color=red] izgleda imam srece sto sam musko :/











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 15 | 28.04.2011 , 9:37 PM

wacko je nas bog kaznio a vama muskarcima bas nista ufffff .

Ova tema je poceta drugacije a nastavlja se sasvim drugacije smile
Al ok sta god da kazemo pozitivno je za one devojke sto su jako mlade.

Sto se tih dana tice jako puno zena podnosi to jako tesko,jaki bolovi ili muka itd.
Za neke nema leka jer i ako uzmu neke tablete nece im pomoci takve zene jako zalim.
Naravno da se treba probati lek iz apoteke za te dane ako ni one ne pomazu mozda je najbolje posetiti zenskog doktora .
Ja osobno nemam problema,imala sam u pocetku jer se nisam snalazila ali sad je to sasvim normalno i za mene je OB prva liga jer on daje osecaj kao da nisu ti dani.
Sa ob se cak i kupam ako me desi da sam na odmoru,sto je inace nemoguce sa bilo kakvim ulo...
e tako cure moje to nam je zapisano dok smo zive :))
samo zbog toga pozelim da sam musko wink



Poruku je menjao/la Srcemoje - Cetvrtak, 28.04.2011, 9:39 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)











poruka na forumu
REP OFF



post # 16 | 01.08.2011 , 2:32 PM

možda su stavljale list il neku biljku xexe smile








1069
poruka na forumu
17 283



post # 17 | 01.08.2011 , 3:57 PM

neznate sta donosi dobro sto si musko a sta lose wink otkricete jednoga dana biggrin








347
poruka na forumu
24 174



post # 18 | 01.08.2011 , 5:50 PM

Kako lepo rece jaobrate, ni ja nisam toliko matora da bih znala sta je korisceno u starim civilizacijama za "one dane" smile , ali znam da su moje prababe,babe koristile platnene krpice, prale ih i odlagale do sledeceg koriscenja; nazivale su ih binde(iskvareni germanizam), onda su u upotrebu usle "binde" od gaze, vate, pa do danasnjih ulozaka "s krilcima i bez", a tu su i tamponi. Inace, menstruacioni ciklus je izuzetno zdrav za zenin organizam. Do raznih neugodnosti tokom ciklusa moze doci iz raznih razloga: nepravilna ishrana, stres, nagli gubitak telesne tezine i sl.Kod nevinih devojaka moze doci do toga da himen zatvara potpuno vaginu i onda krv ne istice ili bar ne u onoj meri koliko je potrebno; tad dolazi do velikih bolova i otoka. Bolne menstruacije su cesce kod zena koje nisu radjale.
Nadam se da vas nisam udavila mojim postom?! tongue

Added (01 Avg 2011, 5:50 PM)
---------------------------------------------
http://sites.google.com/site/platnenepeleneorg/proizvodizamame


Licila je na list koji sluti vetar...









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 19 | 01.08.2011 , 6:14 PM

Quote (marest)
Mozda ce zvuciti smesno,ali muci me jedno pitanje(koje nije toliko bitno ali rekoh,da vidim kako vi razmisljate).A to je:Kako su se devojke/zene borile sa onim danima,menstruacijom,u Antickoj Grckoj,u Rimu.Higijenski ulozci tada nisu postojali pa je pitanje(bar meni)veoma interestanto.
Samo da napomenem:Nisam zensko,ali me bas interesuje

oj druze o cemu ti razmisljas hahahhaha








582
poruka na forumu
40 181



post # 20 | 01.08.2011 , 6:56 PM

nije vam lako verovatno...

[img]http://img218.imageshack.us/img218/4758/24034.gif[/img]
[img]http://img43.imageshack.us/img43/2638/23439.gif[/img]




Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Oni dani kod zena (Pitanje na koje niko ne zna odgovor,mozemo samo da nagadjamo)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: