Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Zašto muškarci ne vole "previše" iskusne žene?
Zašto muškarci ne vole "previše" iskusne žene?






38
poruka na forumu
2 21



post # 1 | 06.12.2013 , 1:17 AM

Da li muškarci sa dovoljno samopouzdanja, koji veruju da su dobri ljubavnici, mogu da kažu da ne vole  "previše" iskusne žene?
 
Šta žene misle o tome?








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 2 | 08.12.2013 , 3:35 AM

Razgovarala sam sa nekim prijateljima.
Govorili su mi,da je zanimljivo imati iskusnu ženu dok si neiskusan i nesiguran. Nekoga od koga se uči. Nakon toga dolaze mlade i slatke djevojke i žene. Neiskusne žene.. I tek tada počinju da rade ono što "trebaju".

Da sam ja muško,uvijek bih birala djevojke koje nemaju toliko iskustva i sa njima išla kroz sve. Mislim da je svaki prvi put zanimljiv.. Osjećaj koji se javi kod oboje. Strah od nepoznatog i uzuđenost. Daje jednu posebnu čar. A meni,lično,kao ženi godi imati nekoga ko me prati i uči. Možda je to zbog mog ukusa i odabira.

Ako se plaše takvih žena,onda su slabići.
Strahuju samo za svoj ego i nisu spremni da prihvate pravu sliku. Dižući ego sa onim što nije vrijedno je besmisleno. Vrijednosti se dižu na još vrijednijim stvarima i u očima,koje prepoznaju isto.
To sve može da aludira na to da je takvom muškarcu stalno do "muškosti". A ako mu je to jedino oružje s kojim raspolaže u dokazivanju muškosti i osvajanju žene,od njega nema ništa.


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Nedelja, 08.12.2013, 3:38 AM








390
poruka na forumu
20 673



post # 3 | 08.12.2013 , 9:42 AM

ja volim iskusne zene, ako nista drugo, bar znaju da spreme dobar rucak posle seksa








411
poruka na forumu
326 425



post # 4 | 08.12.2013 , 10:34 AM

iz prvog pitanja mozes da izbacis pola reci i da opet dobijes isti odgovor.








38
poruka na forumu
2 21



post # 5 | 08.12.2013 , 4:18 PM

iz prvog pitanja mozes da izbacis pola reci i da opet dobijes isti odgovor
 
Quote Kokiko92,
 
 

U pravu si potuno, svakako bih dobio isti odgovor. Stvar je u tome da odgovor odlično znam. Svi znaju odgovor. I vrlo rado će pričati u tom kontekstu o nekom druom, ali malo će muškaraca priznati  sami sebi. Mogu slobodno reći da nisam ni očekivao nešto puno odgovora na ovu temu.Cilj mi je bio da ljudi pogledaju i razmisle šta bi odgovorili. To mi je sasvim dovoljno.Izvinjavam se moderatorima, što ova tema neće imati puno odgovora :) .

Ljudi nisu svesni kolko gube,  zahvaljujći slabosti pred ličnim egom. Ne primaju u svoj život osobe koje su im možda savršeni partnri, a da nisu ni sebi dali priliku da to saznaju. Ako vam osoba u potpunosti odgovara po karakteru, izgledu i vi se toj osobi dopadate na isti način, zar je bitno da li je pre vas bila sa hiljadu partnera ili ni sa jednim? Ako je bila sa hiljadu, onda svakako tačno zna  šta hoće od vas. Plašite se  da nećete odgovoriti zahtevima? To vam je dovoljan razlog da i ne pokušate? Pa samim tim se svrstavate na dno lestvice. Gubite bitku koju niste ni vodili.
Nađete devojku kojoj ste prvi.A vi već imate prilično iskustva. Pomislite -"Ovom ću da se oženim!". Da li mislite da je u redu da od nje očkujete da do kraja života ne poželi nikog drugog? U čemu se ona razlikuje od vas?


Poruku je menjao/la DrManhattan - Nedelja, 08.12.2013, 4:19 PM


Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Zašto muškarci ne vole "previše" iskusne žene?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: