Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » "Oduzimanje" nevinosti..
"Oduzimanje" nevinosti..






2462
poruka na forumu
299 2356



post # 1 | 17.06.2014 , 1:54 AM

Mnogo puta sam se susrela sa pričom da joj on želi biti prvi.
Zašto ?

Jer je ona "čista" djevojka i jer nije kao ostale,kao fol. 
Jer je nekakva čast oduzeti djevojci nevinost.
Jer vas zanima kako je..
Jer,jer,jer.. Zašto ?

Ja sam jednom momku oduzela nevinosti i htjela sam da mu budem prva,jer me zanimalo kako to izgleda. 
Iskreno,ne dopada mi se.. nikako. 
Nema nikakvu čar. Nema ništa što bi me potaklo da to uradim ponovo. 
Ili samo nije postojala "hemija" između nas.








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 2 | 17.06.2014 , 2:13 AM

Quote By_The_Way_ ()
Mnogo puta sam se susrela sa pričom da joj on želi biti prvi. Zašto ?

Jer je ona "čista" djevojka i jer nije kao ostale,kao fol.
Jer je nekakva čast oduzeti djevojci nevinost.
Jer vas zanima kako je..
Jer,jer,jer.. Zašto ?

Ja sam jednom momku oduzela nevinosti i htjela sam da mu budem prva,jer me zanimalo kako to izgleda.
Iskreno,ne dopada mi se.. nikako.
Nema nikakvu čar. Nema ništa što bi me potaklo da to uradim ponovo.
Ili samo nije postojala "hemija" između nas.

Naravno da će svaki normalan muškarac da može da bira da li će mu devojka biti nevina ili ne, izabrati da bude nevina iz vrlo prostih i normalnih razloga.Kao prvo, svi znamo kakve su devojke i muškarci danas, za mene je to velika privilegija i poštujem to vrlo jer je to retkost danas, nažalost.Kao što rekoh, to je privilegija i nije to sad jer me zanima kako je itd., znam kako je, ne živim u 15. veku a i oduzeo sam jednoj devojci nevinost tj. bio joj prvi.E sad, naravno da ti sada sa devojkom koja je nevina ne možeš odmah da radiš neke stvari kao sa devojkom koja nije, pa sad je nekome to ovako, nekome onako itd. Stvar je u ljubavi, bar meni, ljubav svemu daje čar i draž, i opet moram da dodam to, samo prava ljubav.

Nije ista muška nevinost i ženska, to ne može da se poredi jedno s drugim.Stvar je u tome da to treba da se poštuje ali pošto danas ništa nema pravu vrednost, suvišno je da dalje pišem o istom.








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 3 | 17.06.2014 , 2:25 AM

Quote By_The_Way_ ()
Da mi je znati koga je sreća obasula sa tim dijamanotom između nogu.

Nisam siguran šta želiš ovim da kažeš?








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 4 | 17.06.2014 , 2:26 AM

Ništa,ništa. :)








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 5 | 17.06.2014 , 2:28 AM

Ne deluje tako ali nema veze. :)








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 6 | 17.06.2014 , 2:41 AM

Preduga priča da bih je sada objašnjavala. :)






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 7 | 01.09.2014 , 2:41 AM

Sto se mog komentara tice na ovu temu,neka je svakom milo i drago nevina djevojka,cistota i sve ostalo sto rekoste,ja bih ipak neku koja je taj posao vec obavila :)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 8 | 11.09.2014 , 1:14 AM

XAVI_PG, ti si težak momak. Ne treba ti pile.  :p

Kada sam već ovdje,rekla bih i ja nešto.
Nevinost jeste važan korak za svakoga od nas. Ulazimo u krug iz koga izlaska nema.
Nevinost je naduvana priča koja prije svega muškarce diže na viši nivo,a žene smanjuje. Ponižava ih. Nevinost je sveti znak. Jest,đavo.. Nevinost je priča primitivnih. Nevina cura je vrijeme mog djeda,iako ni on nije oženio nevinu nego razvedenu. 
Guram se sa takvim temama u dno.








292
poruka na forumu
615 1347



post # 9 | 11.09.2014 , 8:47 AM

Quote By_The_Way_ ()
Kada sam već ovdje,rekla bih i ja nešto. Nevinost jeste važan korak za svakoga od nas. Ulazimo u krug iz koga izlaska nema.
Nevinost je naduvana priča koja prije svega muškarce diže na viši nivo,a žene smanjuje. Ponižava ih. Nevinost je sveti znak. Jest,đavo.. Nevinost je priča primitivnih. Nevina cura je vrijeme mog djeda,iako ni on nije oženio nevinu nego razvedenu. 
Guram se sa takvim temama u dno.

Šta sad, mi smo primitivni jer štujemo nevinost? a vi ostali ste super, kul, moderni, znam, znam. Alal ti vera kad možeš tako olako ljude nazivati primitivcima samo zato što imaju drugačije mišljenje od tebe.  :)

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 10 | 12.09.2014 , 11:39 AM

hemsko2, ja mogu,ja smijem,ako to sebi dozvolim. Moj grijeh. Nosi se sa tim,ako znaš. Ne preporučujem ti. :)

Prije neki dan sam imala za zadatak napisati nekakav tekst. Dok sam ga pisala dotaknula sam temu žene i njenog užitka.
Postavila bih par pitanja. 
hemsko2,tebi. Izrazio si želju.

Zašto je nevinost "sveta" ?
Da li sam ja grešna,ako volim seks ?
Da li je moja duša uprljana,ako sam izgubila nevinost ?
Da li sam pokvarena ? 
Vjerujem da sam mnogo lošija od drugih djevojaka jer volim klečati ispred nekoga i čekati da me ponizi. 
Ko muškarcima daje za pravo da žensku nevinost doživljavaju kao nešto sveto,a svoju da bacaju u najmračnije ponore ?
Reci mi,da li je to primitivno ili ne..

Ono što ja podržavam jeste svačija volja da se drži podalje od seksa iz vjerskih razloga,ličnih razloga.. Iako,to nije zdravo. Nemoguće je doći do normalnog razvoja..nikako. Brakovi su im usrani. Krajnje jadni. 
Čovjek nije svjestan koliko malo potencijala koristi da bi se ostvario.  Život je očajan i građen po sveopštim normama.

Zašto djevojke ne cijene mušku nevinost ?
Da li vi  cijenite svoju ?








547
poruka na forumu
46 1072



post # 11 | 15.09.2014 , 10:10 PM

Quote Olli43 ()
By_The_Way_  da ti skratim sta bi pre kupila nove ili polovne patike?

Fora je ovo poredjenje ali ne bih ja bas to uzeo...

Imas devojku...i sta onda?da se drzimo za ruke do braka?ili da se smeskamo jedno drugom i pisemo SMS?Da izadjemo i da se druzimo?
Pa ne ide ni tako...Ja cisto za druzenje i cuganje imam prijatelje...
Naravno Devojka nije samo neko kome se ide kad ti se d... ali ona je tu i prijatelj i drug i Sex ma sve...ako izbacis Sex i ljubav...pa onda ti devojka nista i ne treba...
Nema tu nista lose da dvoje u vezi imaju sex...i kako bar ja to zahtevan od devojke s kojom sam...tako da verovatno to je hteo i neki momak koji je bio s njom pre nje...
A sex je obostrano zadovoljstvo pa i cure imaju svoje potrebe boze moj...ne treba osudjivati niti se cuditi tome...
Jedino sto je razlika u svemu tome je...da neke neznaju granice pa kroz njih voz prodje...e to vec "Daleka im lepa kuca"
Evo jednog primera koji bi ovde mogao da se primeni...

Ako momak izadje na ulicu...i pocne zaustavljati devojke i pitati..."Ajd da imamo sex sad" u 99% slucajeva dobit ce negativan odgovor ili nikakav...a od nekih cak i samar...
S druge strane ako devojka izadje i uradi to isto samo da zaustavlja muskarce 90% njih ce da pristane iste sekunde...
Sto znaci...da "Devojke biraju" sto dalje mene vodi do zakljucka da one koje imaju mali milion muskaraca da im nesto opasno fali...a sto bi se neko time zamarao kad zena ima MNOGO...i dobrih i lepih

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 12 | 19.09.2014 , 1:48 AM

Oj ljudi moji ja sa haman 19 jos nevin vi ga zahuktali ovdje kilometarskim postovima :D

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










547
poruka na forumu
46 1072



post # 13 | 19.09.2014 , 3:57 AM

Quote Ammir ()
Oj ljudi moji ja sa haman 19 jos nevin vi ga zahuktali ovdje kilometarskim postovima

Ma ti si macka ipo...prava prilika za ove sto vole device...
Da sam na tvojem mestu pazio bih se
butkice (to vam je Amirova slicica i poruka pa navalite)

Hahahaha

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 14 | 19.09.2014 , 11:59 AM

Hectore, hahaha, nemoj bgt im to govoriti, ja sam sretno u vezi hahaha :D

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










834
poruka na forumu
212 1454



post # 15 | 21.09.2014 , 7:47 PM

u danasnje doba kada bi oduzeo nevinost osudili bi me za pedofiliju ... :D


Forum » Međuljudski odnosi » Sex » "Oduzimanje" nevinosti..
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: