Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Test - Koliko ti je stalo do sexa (Koliko ti je stalo do sexa?)
Test - Koliko ti je stalo do sexa






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 25.04.2011 , 11:39 AM

a) Voleo(la) si penjanje uz konopac i duge voznje biciklom.
b) Obozavao(la) si da izvodis striptiz ili da razgolitis druga(ricu).
c) Strasno te je zanimalo sta oznacava nadimak "Djokica" ili "Maca".
d) Osjecao(la) si potrebu da se sakrivas.

Partner se skida se pred tvojim ocima. Najvise obracas paznju na:

a) Detalje koji te uzbudjuju.
b) Dimenzije, sto vece -- to bolje!
c) Ves, donje rublje.
d) Preplanulu kozu, carape, nacin na koji slaze odecu.

Ljubav, po tebi treba voditi:

a) Svaki dan, a ponekad i vise puta dnevno, kad se ukaze prilika.
b) Kad god osetis potrebu -- pa uvek je neko u blizini ili moze da "skokne na vruc poziv".
c) Dva ili tri puta nedeljno.
d) Jednom nedeljno, kako bi se »vise uzivalo u efektima«.

Budis se usred noci i otkrivas da se tvoj partner nalazi u vrlo izazovnij pozi:

a) Nezno se pripijas uz njega, mazis ga i spremno cekas da otvori oci.
b) "Silujes" ga bez razmisljanja -- to Slatko iznenadjenje se ne propusta...
c) Nezno ga dodirujes na "osetljivo mesto".
d) Neces ga buditi; pa umoran je.

Poslije intimnosti osecas:

a) Opijenost od strasti.
b) Relaskirano i trijumfalno.
c) Prijatno,"izduvano".
d) Prazno, iznureno ili umorno.

Tvoj ljubavni zivot je:

a) Vrteska, vrlo uzbudljiv.
b) Sokantan ili "besraman".
c) Uzbudljiv i u okvirima razumnog.
d) Jedinstven i neponovljiv.

Zadovoljstvo orgazma izrazavas:

a) Zvucno, potpuno oslobodjeno
b) Poklicima, moze i komsiluk da te cuje.
c) Prepustas se uzitku.
d) Priguseno, ne zelis da bilo ko cuje.



Poruku je menjao/la Srcemoje - Ponedeljak, 25.04.2011, 11:39 AM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1065
poruka na forumu
225 1145



post # 2 | 25.04.2011 , 12:56 PM

A kako cemo saznati rezultat testa..?











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 3 | 26.04.2011 , 1:48 PM

Test je nepotreban ja tacno znam koliko mi je stalo do sexa... cool

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 4 | 26.04.2011 , 2:04 PM

smile
REZULTATI

Najvise odgovora pod "a":
Ti si bez sumnje carobnjak od ljubavni(ce)ka. Tvoja mastovitost opija. Umes da dajes i da pruzis zadovoljstvo, ali i da sam(a) uzimas i uzivas. Ti si velik(a) i ljubavni(ca)k i volis aktivan seksualni zivot. Cesto mozes imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti tvoj korak od "sedam milja". Ipak, tvoji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsis svaku meru i predjes u tabor "zabludelih ovcica".

Najvise odgovora pod "b":
Ti si zabludeli egzibicionista koji ne zna za granicu. Najvise obozavas da ti uzivas, a drugi neka se pridruze ako ima "mesta". Nemas premca u isterivanju svojih fantazija. Osvajas munjevito, na precac ili direktno -- nokautom "pravo u celo", pa ko prezivi. Razmisli, potrebno je da artikulises svoj seksualni nagon. Nije sve u zivotu poziv na lov ili zov na "odstrel", postoje i druga zadovoljstva ili umotvorine.

Najvise odgovora pod "c":
Zasluzujes prolaznu ocenu. U djetinjstvu si razvio(la) izvestan stepen samosvesti kad je seksualnost u pitanju. Sada treba vise da se posvetis prakticnom. Umes da izrazis svoje seksualne potrebe, ali nemas dovoljno istrajnosti da ih zadovoljis. Volis da mudrujes: ko ili sta bi ti idealno "odgovaralo". Ne ustezi se da konkretno ostvaris svoje potrebe.

Najvise odgovora pod "d":
Ti si ocigledno, brao(la) sumske jagode kada je Bog delio znanje iz oblasti seksa! Ako si jos u mladjim godinama, jos ima vremena. Inace, pazi -- vozis u rikverc! Budi posten(a) pa odgovori: zasto bi se tvoj voljeni(a) rano vracao(la) kuci? Da ga(je) zamolis da jos jednom provjeri da li su zakljucana vrata i zavrnut plin? Ili, da zalije cvece u velikim saksijama?



Poruku je menjao/la Srcemoje - Utorak, 26.04.2011, 2:04 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1449
poruka na forumu
105 688



post # 5 | 26.04.2011 , 3:12 PM

be be be bebe be bebe
du du subidubi dubi dua !!!!

!!!









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 6 | 26.04.2011 , 3:50 PM

Najvise odgovora pod "a":
Ti si bez sumnje carobnjak od ljubavni(ce)ka. Tvoja mastovitost opija. Umes da dajes i da pruzis zadovoljstvo, ali i da sam(a) uzimas i uzivas. Ti si velik(a) i ljubavni(ca)k i volis aktivan seksualni zivot. Cesto mozes imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti tvoj korak od "sedam milja". Ipak, tvoji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsis svaku meru i predjes u tabor "zabludelih ovcica". biggrin

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1388
poruka na forumu
153 250



post # 7 | 26.04.2011 , 3:55 PM

Najvise odgovora pod "a":
Ti si bez sumnje carobnjak od ljubavni(ce)ka. Tvoja mastovitost opija. Umes da dajes i da pruzis zadovoljstvo, ali i da sam(a) uzimas i uzivas. Ti si velik(a) i ljubavni(ca)k i volis aktivan seksualni zivot. Cesto mozes imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti tvoj korak od "sedam milja". Ipak, tvoji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsis svaku meru i predjes u tabor "zabludelih ovcica".
pa dobro,ima istine ali nije bas sve tacno...











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 8 | 26.04.2011 , 3:57 PM

sve sem jednoga je pod B a taj jedan izuzetak je bio C.... smile

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









502
poruka na forumu
17 70



post # 9 | 27.04.2011 , 0:29 AM

Najvise odgovora pod "a":
Ti si bez sumnje carobnjak od ljubavni(ce)ka. Tvoja mastovitost opija. Umes da dajes i da pruzis zadovoljstvo, ali i da sam(a) uzimas i uzivas. Ti si velik(a) i ljubavni(ca)k i volis aktivan seksualni zivot. Cesto mozes imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti tvoj korak od "sedam milja". Ipak, tvoji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsis svaku meru i predjes u tabor "zabludelih ovcica".
ima istine ali nije bas sve tacno...

SaNja Nja Nja ;) Nikoo ti nije rekao da si kurva-Kurvo.!









861
poruka na forumu
42 212



post # 10 | 01.05.2011 , 1:35 AM

Quote (Anubis)
Test je nepotreban ja tacno znam koliko mi je stalo do se

thumb u pravu si biggrin

nidzaa :D









2477
poruka na forumu
63 201



post # 11 | 11.05.2011 , 11:03 AM

Najvise odgovora pod "a":
Ti si bez sumnje carobnjak od ljubavni(ce)ka. Tvoja mastovitost opija. Umes da dajes i da pruzis zadovoljstvo, ali i da sam(a) uzimas i uzivas. Ti si velik(a) i ljubavni(ca)k i volis aktivan seksualni zivot. Cesto mozes imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti tvoj korak od "sedam milja". Ipak, tvoji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsis svaku meru i predjes u tabor "zabludelih ovcica dry biggrin











1595
poruka na forumu
37 284



post # 12 | 24.06.2011 , 6:02 PM

Najvise odgovora pod "a":
Ti si bez sumnje carobnjak od ljubavni(ce)ka. Tvoja mastovitost opija. Umes da dajes i da pruzis zadovoljstvo, ali i da sam(a) uzimas i uzivas. Ti si velik(a) i ljubavni(ca)k i volis aktivan seksualni zivot. Cesto mozes imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti tvoj korak od "sedam milja". Ipak, tvoji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsis svaku meru i predjes u tabor "zabludelih ovcica".

We do not forgive,
We do not forget,
EXPECT US!!!








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 13 | 25.06.2011 , 9:10 PM

A

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










28
poruka na forumu
3 4



post # 14 | 25.06.2011 , 11:48 PM

Svi odjedanput izvrsni ljubavnici...hmmm








422
poruka na forumu
15 125



post # 15 | 03.07.2011 , 7:00 PM

Najvise odgovora pod "a":
Ti si bez sumnje carobnjak od ljubavni(ce)ka. Tvoja mastovitost opija. Umes da dajes i da pruzis zadovoljstvo, ali i da sam(a) uzimas i uzivas. Ti si velik(a) i ljubavni(ca)k i volis aktivan seksualni zivot. Cesto mozes imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti tvoj korak od "sedam milja". Ipak, tvoji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsis svaku meru i predjes u tabor "zabludelih ovcica".

samo sam jednom imao pod c cool











1289
poruka na forumu
165 539



post # 16 | 04.07.2011 , 6:56 AM

boze svasta wacko meni netreba test valjda i bez njega znam koliko mi je stalo do sexa wink











1830
poruka na forumu
280 1781



post # 17 | 20.10.2011 , 6:48 PM

Najvise odgovora pod "a":
Ti si bez sumnje carobnjak od ljubavnika. Tvoja mastovitost opija. Umes da dajes i da pruzis zadovoljstvo, ali i da sam(a) uzimas i uzivas. Ti si velik(a) i ljubavni(ca)k i volis aktivan seksualni zivot. Cesto mozes imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti tvoj korak od "sedam milja". Ipak, tvoji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsis svaku meru i predjes u tabor "zabludelih ovcica".

Najvise odgovora pod "b":
Ti si zabludeli egzibicionista koji ne zna za granicu. Najvise obozavas da ti uzivas, a drugi neka se pridruze ako ima "mesta". Nemas premca u isterivanju svojih fantazija. Osvajas munjevito, na precac ili direktno -- nokautom "pravo u celo", pa ko prezivi. Razmisli, potrebno je da artikulises svoj seksualni nagon. Nije sve u zivotu poziv na lov ili zov na "odstrel", postoje i druga zadovoljstva ili umotvorine.

To mogu samo ja biggrin biggrin biggrin











1948
poruka na forumu
188 1476



post # 18 | 20.10.2011 , 7:00 PM

Impi, ipak si ti Srce Lomac lol








164
poruka na forumu
11 174



post # 19 | 20.10.2011 , 7:12 PM

Ma kakvi ovi testovi, svi ljubavnici i ljubavnice.... smile
Ajmo da se to dokaze smile

(Autor ovog odgovra se ogradjuje od svih vrsta napada i verbalnog konflikta s obzirom da doticni nije vrsio taj sex test biggrin

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Test - Koliko ti je stalo do sexa (Koliko ti je stalo do sexa?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: