Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Dating sites
Dating sites






1449
poruka na forumu
105 688



post # 1 | 26.04.2011 , 1:10 PM

pazite sad -zacudilo me -
poznato vam je svim kako devojke mogu naci partnera za SEX gde god zele i kada god to zele - e sad sasvim wink slucajno wink
sam naleteo na neki od tih sajtova - Amateur Match - primera radi - te tamo zatekao brdo dobrih cura razgolisenih manje-vise koje traze druzenje-povremeni sex-vezu-zezanje preko neta-razmenu fotografija
ustvari mene zanima ova interesantna pojava - ZASTO TE DEVOJKE MORAJU PREKO SAJTA PRONALAZITI MUSKARCE KAKO BI ZADOVOLJILE SVOJE MASTARIJE-PA CAK I JOS NASLE MOMKA
zar to nemogu uzivo naci - zar se muskarci toliko boje prici devojkama - ili je devojke blam startovati nekoga frajera - njemu reci sta zele i to sprovesti u delo
nego ovako kao na pijaci - EVO JA NUDIM OVO I OVO PA SADA AKO SE JAVI KUPAC JAVI AKO NE NIKOM NISTA
ko ovde vise zakazuje - MUSKARCI ILI DEVOJKE!?!?!?!?!?!?

!!!









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 2 | 26.04.2011 , 2:10 PM

Skoprio smile
jako zanimljivo pitanje wink

Imam isto misljenje kao i ti o njima i to sam se 100% pitala sta one trazi zaista ili sta zele !!!

Mislim da se mnoge devojke sluze laznim slikama jer se stide svog identiteta!
Mnoge zene kao i muskarci uzivaju u komplimentima u tom nekom virtualnom svetu sve do dana kad joj neko kaze pali cam :)) a onda se covek sokira hahaha
One mogu sebi naci i privatno ali ovako traze bolje i nadaju se princu na belome konju, sto
ja mogu reci da me ponekad sramota zenskog roda ali dobro svako zna svoje.
Upravo kao sto si rekao nude sve i svasta kao da su na pijaci smile
Neznam samo da sam musko nebi se upustila sa tom sto se nudi na netu nikad smile
Toliko od mene :)))



Poruku je menjao/la Srcemoje - Utorak, 26.04.2011, 2:11 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1449
poruka na forumu
105 688



post # 3 | 26.04.2011 , 6:20 PM

gde ste narode surprised surprised

!!!









1449
poruka na forumu
105 688



post # 4 | 26.04.2011 , 6:35 PM

neke od moih prijateljica sa jednog sajta
surprised
smile
tongue
wacko
wink
cool
biggrin
smile
cool cool cool
zar devojke nisu strava - pa kako onda da se muvaju ovde a ne kidaju muskarce po gradu
proverene na CAMu-nisu lazne


Fajlovi: 5557132.jpg (2.1 Kb) · 9472071.jpg (2.1 Kb) · 1492215.jpg (5.5 Kb) · 9001833.jpg (4.5 Kb) · 9785820.jpg (2.4 Kb) · 7890578.jpg (2.5 Kb) · 9189665.jpg (4.3 Kb) · 8505210.jpg (3.3 Kb) · 4751211.jpg (1.9 Kb)
!!!









501
poruka na forumu
442 REP OFF



post # 5 | 29.04.2011 , 4:12 PM

scorpio978, vecina njih to radi za debelu platu smile A ako na tom sajtu mozes da zakupis premium nalog, onda je ta plata jos deblja biggrin









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 6 | 29.04.2011 , 7:34 PM

Quote (rogi)
scorpio978, vecina njih to radi za debelu platu smile A ako na tom sajtu mozes da zakupis premium nalog, onda je ta plata jos deblja

da ako se ne varam zovu se chat animatori ili tako nesto smile

kazem svojevremeno sam bio napaljen na te chatove ( i realniji su bili oni preko mobilnoga da ne reklamiram nego ovi preko neta ) to je bilo nekada dok ovaj net nije zaziveo... tongue


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









389
poruka na forumu
50 717



post # 7 | 03.06.2011 , 6:54 PM

scorpio978, ajde daj neku cicu ili reci sajt gde mogu da nadjem
trecu odozgo
cetvrtu odozdo












poruka na forumu
REP OFF



post # 8 | 03.06.2011 , 6:57 PM

Gde se to upire? biggrin biggrin biggrin








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 9 | 28.02.2012 , 8:11 PM

Možda te djevojke ne mogu da pronađu u svom gradu nekoga ko može da zadovolji njihove potrebe ili jednostavno im je dosadno da se khm s nekim poznatim. Možda je "isfurana" u svom gradu. Možda to nije ta djevojka. Možda,možda. Ko zna. :)
Za mene čista glupost. :D








576
poruka na forumu
34 295



post # 10 | 03.03.2012 , 1:13 PM

Mislim da nisi upravu jer postoje stvarno jako opicene cure i stvarno to rade msm nisam ja upoznat sa tim ali verujem scorpio978 mislim da nebi covek lagao bzv i pokretao tu temu da ga nezanima to ;)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









834
poruka na forumu
212 1454



post # 11 | 03.03.2012 , 3:36 PM

a tko moze da razume zene? ko ce im ga znati,mozda imaju fantaziju da spavaju sa strancem,mozda im je lazna slika,mozda ubijaju dosadu ,mozda hoce da bude zla kucka pa napaljuje muske preko kamere,mozda misli da je ruzna pa dize samopouzdanje.. :D






Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 12 | 30.03.2012 , 2:12 AM

Brateeeee, donekle i mogu da razumem pre kada nije bilo fejsbuka. Verovatno ti je izašlo nešto tipa "Ćao ja sam Olja. Živim u ~ime tvog grada~. Treba mi muškarac večeras!" I ono vidiš ful ženska. Veruj mi, ženske ne vise na takvim sajtovima, to glavni ljudi sa sajta daju konkurs za slikanje, pa te posle podjebavaju na chat. Ako je premium nalog, plaćaju im debelo, kao što rogi reče. Mani te gluposti, nemoj biti nolifer, ili, ako si već nolifer, koristi FB, tamo manje fake profila imaš. Na takvim sajtovima su sve sami muškarci, ili ako su devojke, to su Sagmajsteri...








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 13 | 31.05.2012 , 0:09 AM

Muskarci su postali kukavice, te se boje prici devojkama. Pa sta ako popiju i odbijanje.
Jos se hvale time, kako je to cool. :)
Sramota.
A sto se tice tih sajtova, da imam neke ovlasti, sazvala bih sve clanove istih, i napravila orgije, i zatvorila te sajtove.
Neka se ljudi zadovolje. Jer ocito nemaju pametnija posla nego da vise na netu kao suseno meso u pusnici, i ''zadovoljavaju'' se.

E sad se ja pitam, kako nekog moze da zadovolji gledanje nekoga, niti ga dotaketi mozes, ajd u redu da je to uzivo, pa zavezes muskarca, pa se samozadovoljavas na njegove oci, onda ga odvezes i bude dramaturgija, ali tako gde nema nikakvog kontakta, to ne mogu da shvatim.
To bih nazvala zatupljenoscu cele lobanje, ne samo malog mozga.

Samo 2% nekad se negde is sretnu. A oni ostali provode vreme i vreme mlateci alatke o monitor. Zalosno!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










978
poruka na forumu
107 1318



post # 14 | 31.05.2012 , 0:13 AM

Quote (Leksi)
Muskarci su postali kukavice, te se boje prici devojkama.


Nisi jos upoznala mene :D a trebala bi, vjerovatno bi promjenila misljenje od muskarcima ;)

Pa pazite ja licno smatram da je vecina tih zenskih slika lazna. Ono sto sam siguran da svima njima fali debelog pouzdanja i vide to kao jedan od nacina da ga dobiju.
Dalje te djevojke kad bi skakale na svakog koji im se svidi bi bile veoma brzo prozvane kurvama, a ovako ipak imaju neku anonimnost ako me razumijete ;)
sto se manje zna, manje se i traca...

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 15 | 31.05.2012 , 0:16 AM

IgorPhotography, ti si jedinstven.

A sto se tice tih devojaka, ili uopsteno muskaraca, to su ljudi koji nemaju nikakvog cilja u zivotu,
i onda provode sate i sate mlateci praznu slamu, umesto da rade nesto korisno.
Sve u svemu zalosno.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










978
poruka na forumu
107 1318



post # 16 | 31.05.2012 , 0:17 AM

Quote (Leksi)
A sto se tice tih devojaka, ili uopsteno muskaraca, to su ljudi koji nemaju nikakvog cilja u zivotu, i onda provode sate i sate mlateci praznu slamu, umesto da rade nesto korisno. Sve u svemu zalosno.


Da tu si u pravu, zalosno ;)

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 17 | 01.06.2012 , 9:13 PM

Mislim da je rogi tehnicki objasnio.
Srcemoje je rekla ono sto i ja mislim.
A Leksi prosirila objasnjenje u ekstremnom pogledu.

Tako da... Bata Vito,eto ti objasnjenja... I da ti dodam: Nema,bolan ,nidje one stvari mufte i za dzabe... To samo kod kuce imas sa zenom i sa curom... ;)

Quote (Leksi)
Muskarci su postali kukavice, te se boje prici devojkama


Apsolutno tacno. Imam par ortakinja koje su extra ribe,a momaka ni od korova...
Valjda im je lakse da sede kraj kompa i bacaju vrsnjaka u nesvest? :p

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 18 | 10.06.2012 , 1:45 AM

Quote (badule)
Valjda im je lakse da sede kraj kompa i bacaju vrsnjaka u nesvest?

To je nizi level. Expert level je onaj kad sa stolice dobace u wc solju :) To je sada moderno.

Secam se da je moj brat dolazio meni da se zali jer mu je neka zviznula dve samarcine jer ju je uhvatio za dupe.
Ali ja njemu kazem, bolje da si popio samar i uhvativsi je za dupe, nego ko neki ne popiti samar i uzeti vrsnjaka u ruke. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










140
poruka na forumu
542 883



post # 19 | 10.06.2012 , 2:11 AM

sve to je rezultat napredne tehnologije... sva sreća pa sam se udala pa o takvim stvarima više ni ne mislim...ali iskreno ne bi bila današnjim mladima u koži.... ako muškarac nema dovoljno novaca, nije atraktivno obučen, ne vozi dobar auto...cure ga neće ni pogledati... juće sam pročitala jedan podatak koji kaže da bi 60% djevojaka mjenjalo svoju inteligenciju za veće grudi... ne želim ni pisati što sam sve mislila o tim curama... i sve se svodi na to da današnji mladi žele biti lijepi divni krasni bogato (ne sretno) udani/oženjeni užovat u životu i ništa ne raditi...spojevi se dogovaraju preko skypa, FB... veze počinju i prekidaju se preko mobitela, svi imaju neke lažne identitete...prestrašno...a o komunikaciji lice u lice da ne ulazimo u raspravu...aposlutna katastrofa

:)









978
poruka na forumu
107 1318



post # 20 | 10.06.2012 , 10:25 AM

Quote (tonia)
ako muškarac nema dovoljno novaca, nije atraktivno obučen, ne vozi dobar auto...cure ga neće ni pogledati...


Apsolutna istina!? Znam da ce se sad neka djevojka ovdje javit i rec da to nije istina, ali budimo realni :)

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...




Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Dating sites
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: