Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Sta je bolje od sexa?
Sta je bolje od sexa?






265
poruka na forumu
10 131



post # 121 | 27.01.2012 , 3:36 AM

nista :D :D :D :D

pozdrav svima









18
poruka na forumu
3 23



post # 122 | 27.01.2012 , 4:44 AM

Dobar je sex osim ako ne jebes neku ravu i zakacis neku bolestinu. Mada ima stvari koju su slicne sexu kao voznja F1 kakanje padobranom, bugati vejron i tako ...

smorcina









1
poruka na forumu
0 0



post # 123 | 27.01.2012 , 4:45 AM

Vozis se busom,toliko ti se ide u WC Zbog male nuzde da ti oci plivaju...Izleces napolje i trazis pogodno mesto da se sakrijes od tudjih pogleda,mada i nije te briga jer ces se unerediti u pantalone. Trenutak pustanja vode je pravo blagostanje i lepsi od sex_a! :) yahoo








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 124 | 27.01.2012 , 7:09 AM

Quote (Mortal)
Ne znam, reci mi

Nista duso nije bolje samo se zavaravas :D

Quote (srdjan85)
nista

Evo i Srdjan tako misli :p

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 125 | 27.01.2012 , 9:43 AM

bolje od seksa je jedino ''MNOGO sexa''.

a ovima sto je shoping bolji od sexa,u zivotu ce jedino usreciti neki dobar sponzor,koji ce imati mnogo novca za shoping koji kod istih izaziva orgazam.
Jer....ga putem sexa (jos) nisu doziveli pa ni neznaju sta je ''vrhovni'' uzitak. :D

neznanje-human enemy No1.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









279
poruka na forumu
69 637



post # 126 | 27.01.2012 , 1:38 PM

Quote (Кимибачје)
Dobar je sex osim ako ne jebes neku ravu i zakacis neku bolestinu.


PA fora je u tome da pazis koga jbs.TO je stvar zelje i hemije a ne udaranja recki...

Lepi,silni,grozni!Zeljan sam te i ja,
Da banes pod maskom druga ili gosta;










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 127 | 27.01.2012 , 4:54 PM

Quote (HELLDečak)
Ja sam za medalju

Ja sam osvojila medalju, ali mi je brate drazi seks.
Da ga nije bilo ne bih ga ni osvojila. Jer seks je potreba. Daje dozu zadovoljstva. A ako covek nije zadovoljan, sobom i onim sto ga ispunjava njece nista ni postici.
Tako da sex is the best! :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










255
poruka na forumu
22 349



post # 128 | 28.01.2012 , 2:51 AM

[off]
Quote (Pirke_ba)
Super pokusaj da odglumis ucenjaka i pametnog covjeka, prolazi kod vecine...

Upravo sam dosao sa treninga gde su se dvojica momaka potukla i morao sam da ih razdvajam. NJihova netrpeljivost trajala je vise od mesec dana. Konstantne trzavice, prozivke, pljuvanja konacno su kulminirala fizickim obracunom. Na kraju su dobili po sljivu, nezadovoljstvo neresenim ishodom i neresenim problemom. Da su popricali na pravi odgovarajuci nacin mogli su da izbegnu neprijatnost i posledice svog dela.
Pirke_ba, pokazimo barem mladjima od sebe da mozemo voditi civilizovan razgovor. Vredjanje, potcenjivacki podozrivi stav i nepostovanje tudjeg misljenja nisu odlike kulturnog dijaloga. Pokazimo da umemo bolje od toga :)
Ne radi se o priklanjanju vecini ili manjini ili ko je skolovaniji ili pametniji nego o iznosenju nasih iskustava. Tvoje iskustvo tebi govori da je sex najbolji i ja to mogu svariti, ali ne mogu svariti tvoj kategoricki stav da mi ostali moramo misliti kao i ti. To je bila sva poenta mog posta i navodjenja tvoje tvrdnje.
Leksi, postujem i tvoj stav, ali mislio sam na olimpijsku medalju :D Ja takodje imam mnogo medalja, pehara, diploma, ali sve bih to menjao za jednu olimpijsku bilo kojeg sjaja:yes: [/off]

Quote (Pirke_ba)
Poredis to dvoje?

Ponavljam, u oba slucaja radi se o osecajima u datom momentu i moje misljenje je da je osecaj kada postanes otac lepsi od vrhunca sexualnog cina.
Pitanje je glasilo da li postoji nesto bolje od sexa, zar ne? Eto, bar za mene postoji. :)


Poruku je menjao/la HELLDečak - Subota, 28.01.2012, 3:30 AM











1520
poruka na forumu
180 1265



post # 129 | 28.01.2012 , 3:10 AM

Quote (Vagabond83)
ovima sto je shoping bolji od sexa,u zivotu ce jedino usreciti neki dobar sponzor,koji ce imati mnogo novca za shoping koji kod istih izaziva orgazam.
Jer....ga putem sexa (jos) nisu doziveli pa ni neznaju sta je ''vrhovni'' uzitak.


Ukusi su razliciti i nisu svi sexualno optereceni i zavisni, a ako neko vise voli shopping od sexa, ne znaci da treba sponzora. Po, meni, to je jako povrsno tumacenje... Savet za tebe: "De gustibus non disputandum est." Tako da smanji malo dozu H8-a.

Nije sve u sexu, ima nesto i u vodjenju ljubavi. Pa, cak se i kod zivotinja zna kada se sex upraznjava. A mi kao najuzvisenija bica, savrsenstvo prirode ne mozemo da se obuzdamo i nadjemo zadovoljstvo i u nekim drugim stvarima.

Hello! Civilizacija?!

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 130 | 28.01.2012 , 11:02 AM

o ukusima ne treba raspravljati....jbt ala si mudra. Nikada ranije nisam cuo za to.Hvala bogu da si se ti pojavila da das savet koji zna i dete uzrasta od 7 godina.

Naravno da neko voli i shoping....neko voli i fudbal...
Ali....ako shoping izaziva vecu KOLICINU uzbudjenja....pa bas halo civilizacija.
Savet za tebe: Proveri da nisi frigidna...

Added (28 Jan 2012, 10:02 AM)
---------------------------------------------
ops sada sam tek video da si musko.


Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









49
poruka na forumu
3 7



post # 131 | 28.01.2012 , 12:51 PM

igranje PES-a sa drugovima uz pivo, NEPROCENJIVO :D <_<











1520
poruka na forumu
180 1265



post # 132 | 28.01.2012 , 9:43 PM

Quote (Vagabond83)
ops sada sam tek video da si musko.


Povrsnost je dosla do izrazaja. :)

Posto drugima postavljas dijagnoze, a pritom si APSOLUTNO NEKOMPETENTAN za isto, a i vidim da bas imas problema sa svojim h8-om u sebi, a mozda si i cak i zenomrzac, da ne kazem sovinista, jer si odmah opleo po zenskom rodu, ne razmisljajuci - preporucio bih ti da ides malo na bihevioralnu terapiju.

Da, mozda neke vise lozi shopping i ti isti ne robuju sexualnom nagonu. Nagon je ono zivotinjsko u nama.

Dobra konstatacija da i deca znaju onu staru latinsku, da se ne ponavljam... Zalosno je sto je neki sa skoro 30 jos uvek nisu naucili. :D

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 133 | 28.01.2012 , 10:01 PM

pa da je nisu naucili nebi ti je napisali....
a ti si kompetentan... da govoris ko na kakvu terapiju treba da ide?
Gadjas se tu nekim pederskim izrazima i frazama a povrsan si do bola i feminiziran.Pateticno...
samo nemoj ti da mi preporucujes nista.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 134 | 28.01.2012 , 10:10 PM

Quote (Vagabond83)
pa da je nisu naucili nebi ti je napisali....
a ti si kompetentan... da govoris ko na kakvu terapiju treba da ide?
Gadjas se tu nekim pederskim izrazima i frazama a povrsan si do bola i feminiziran.Pateticno...
samo nemoj ti da mi preporucujes nista.


Decko, aj otrci dva kruga, izduvaj se malo, pa dodji o5. :)

Necu da zalazim u dalju raspravu, jer nema svrhe, a i necu da se prepucavam sa nekim ciji je IQ nizi od mog, ne bi bilo fer. Treba mi neko ravan meni ili jos inteligentniji. Eto jos jednog zadovoljstva boljeg od sexa! :D

Mogu ti zakazati seansu kod mog profesora psihijatrije, preko veze, da ne cekas. Javi se, slobodno, tu sam da pomognem. ;)

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










790
poruka na forumu
58 477



post # 135 | 28.01.2012 , 10:11 PM

Quote (Bobby88)
Decko, aj otrci dva kruga, izduvaj se malo, pa dodji o5.

Necu da zalazim u dalju raspravu, jer nema svrhe, a i necu da se prepucavam sa nekim ciji je IQ nizi od mog, ne bi bilo fer. Treba mi neko ravan meni ili jos inteligentniji. Eto jos jednog zadovoljstva boljeg od sexa!

Mogu ti zakazati seansu kod mog profesora psihijatrije, preko veze, da ne cekas. Javi se, slobodno, tu sam da pomognem.

Cisto da znas, inteligentna osoba ne vredja druge, narocito na konto njihove inteligencije. To rade osobe koje su nesigurne u sebe. A ti ako se smatras visokoumnim, to ne znaci da su ostali maloumni. Ima nas ovde koji svoj IQ ne prikazuju, pa opet mogu da ti pariraju. Pozdrav od Dipl. Psihologa ;)


Poruku je menjao/la OgnjenR23 - Subota, 28.01.2012, 10:14 PM

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










790
poruka na forumu
58 477



post # 136 | 28.01.2012 , 10:18 PM

Quote (Bobby88)
I ja nisam rekao da su drugi maloumni. A, ako si Dipl. Psiholog, onda udeli neki savet i gospodinu koji se ovde razmece i smatra da svi treba da razmisljamo kao on. Hvala!

Zar mislis da ja imam vremena da uticem na tudje zivote, ako ljudi nisu spremni sami da se menjaju, ne zelim da popujem drugima sta da rade od svog zivota. ;) A vagabond je momak koji je dovoljno inteligentan da zna o cemu prica.

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










790
poruka na forumu
58 477



post # 137 | 28.01.2012 , 10:27 PM

Quote (Bobby88)
Onda nemoj trositi vreme ni da utices na moj stav i razmisljanje g-dine dipl. psiholog. Visoko obrazovane osobe se ne hvale svojim titulama, vec postupaju u skladu sa svojim kvalifikacijama. Kapiram da ti je doticni gospodin ortak ili sta vec. Seti se pristrasnosti... Ucio si to.

Kao prvo ne hvalim se svojom titulom i jos uvek nisam neko ko ce to raditi, bar ne u skorije vreme, samo mi je glupo da se bez veze svadjate kao deca, a u stvari verovatno i jeste. No be cool

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 138 | 28.01.2012 , 10:29 PM

Sve ostalo resite na pp, a nemojte da spamujete.
Svako je ono sto jeste.
Morbidno bi bilo da smo isti. Ja bih se ubila da me vesele iste stvari kao muza.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1520
poruka na forumu
180 1265



post # 139 | 28.01.2012 , 10:31 PM

Svadja?! :) Za svadju je potrebno dvoje. Ja nemam namere da se svadjam. Niti ssm ikoga ovde vredjao. Dok je doticni ovde "popljuvao" pola forumasa zbog iznosenja svog misljenja. Mislim da je jasno ko ima ovde problema... I necu vise da tipkam ovde i zauzimam prostor bzvz. Treba da dodju i drugi ljudi i komentarisu NA TEMU, a za nekoga ce to biti nove zrtve. :)

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 140 | 28.01.2012 , 10:41 PM

Bobby88, Ti da imas barem trocifren broj IQ nebi imao potrebu da to naglasis. Sto pokazuje tvoju nesigurnost. I da imam sada vremena i volje da bacam bisere pred svinje verovatno bih i ulazio u neku dublju raspravu. Ali...sam zakljucio sledece . Nemozes se ljutiti na ljude koji imaju kompleks vise vrednosti nego im samo mozes pomoci.Naravno oni ce to odbiti jer nisu svesni svoje bolesti kao i alkoholicar sto nije svestan svoje....
Ako zelis da ti pomognem da se izlecis od toga mogu ti pomoci ,jer sam zaista saosecajna osoba. Samo treba lepo da me pitas.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Sta je bolje od sexa?
Search: