Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 7 of 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Perverzija
Perverzija






101
poruka na forumu
132 395



post # 121 | 29.08.2012 , 4:24 PM

Quote (MolderFBI)
Ja sam oduvek zeleo da gledam dve lezbejke kako se lizu i rade sve ono sto rade lezbejke, s tim sto lezimo u krevet i one dve pored mene to sve rade dok ih ja posmatram, ali da me ne diraju dok se ne napalim do ludila i onda krenu na mene ......


Huh... Nije nama lako.. :D Imamo isti ukus... Voleo bih nesto nalik ovome...

Music makes me free ^^







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 122 | 22.03.2013 , 11:10 AM

Ne smatram se perverznom, samo strastvenom.. jako.. i otvorenom za nova iskustva (dok je u dvoje)

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









5
poruka na forumu
0 0



post # 123 | 21.07.2013 , 5:46 PM

Sex sa osobom istog pola! A pored toga volim i dugotrajne igrice i provokacije koje ne zavrse sexom (bar ne taj dan) ..volim malo da se mucim, i sebe i njega  :)








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 124 | 22.07.2013 , 0:22 AM

Quote (Hippie92)
Sex sa osobom istog pola!

Eto... a da sam ja to bila napisala, izvadili bi mi oci ovde... :D
You go girl! :D ;)








12
poruka na forumu
1 2



post # 125 | 06.09.2013 , 11:24 PM

za mene nista nije perverzno ako se oboje slozimo da nam je to zanimljivo da delamo tijekom spolnoga kontakta ili pre B)








790
poruka na forumu
58 477



post # 126 | 08.09.2013 , 12:22 PM

De ste zene stig'o Zdravko Colic :). Leksi Perverzijo, stigla ti je zamena :)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










83
poruka na forumu
13 83



post # 127 | 20.11.2013 , 5:29 PM

Quote -Mallena- ()
Ne smatram se perverznom, samo strastvenom.. jako.. i otvorenom za nova iskustva (dok je u dvoje)
potpisujem :D

:)))









38
poruka na forumu
2 21



post # 128 | 08.12.2013 , 9:18 PM

Moja lista neostvarenih fantazija je ispražnjena, potpuno. Od svega što sam video i mogao da zamislim, nisam pobao scat i sex sa istim polom. Doduše, bilo je situacija gde smo nas dvojica bili u istom otvoru, ili u vrlo bliskim otvorima pa je dolazilo do dodira. To je nešto najbliže homoseksualnom iskustvu što sam imao, i više od toga me ne zanima. Sa ove tačke gledišta smatram da ne postoji ništa perverzno dok je svim učesnicima lepo.
 Više ne fantaziram o tome šta bih, to sada odlično znam, već sa kime bih.
A to sa kime bih...već sam pisao o tome u temi o BDSM


Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Perverzija
  • Page 7 of 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Search: