Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Oralni sex
Oralni sex






10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 41 | 03.05.2013 , 6:38 PM

Veoma zanimljiva tema, nema šta... :D
E pa, dakleM ovako... :D
Volim oralni sex ali... ne volim ja da ga pružim muškarcu, ne mogu, gadi mi se, odvratno mi je, povraća mi se... i ne, nikada to do sada nisam uradila i ne znam da li ću ikada jer imam problem sa tim. Jeste da ti muški polni organ pruži zadovoljstvo (ako je to onaj normalan sex a ne divlji), ali brate mnogo je gadan, ružan do bola, ni malo nežan... Moram ovako da napišem, izvinjavam se jačem polu. :D








363
poruka na forumu
29 337



post # 42 | 03.05.2013 , 9:08 PM

Quote (Tanja91)
ali brate mnogo je gadan, ružan do bola, ni malo nežan...

U bre Tanja al nas nagrdi tj ne nas nego...... :P

Quote (Tanja91)
Volim oralni sex ali... ne volim ja da ga pružim muškarcu
Mozda se i nama gadi ali mi smo dobrice pa hocemo da vas usprecimo i zadovoljimo  yes

Licno moje misljenje je da je to normalno ako se oba partnera sloze. A i oni koji zele da ,,konzumiraju" oralni sex neka se pre toga dobro dobro ali bas dobro zaperu  lol


Poruku je menjao/la voja19 - Petak, 03.05.2013, 9:10 PM


Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео...










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 43 | 04.05.2013 , 12:07 PM

Quote (voja19)
U bre Tanja al nas nagrdi tj ne nas nego...... :P

Pa cekaj, zar nisam bila u pravu? :D A zatim sam napisala i ovo:

Quote (Tanja91)
Moram ovako da napišem, izvinjavam se jačem polu.

;)

Quote (voja19)
Mozda se i nama gadi ali mi smo dobrice pa hocemo da vas usprecimo i zadovoljimo

Ma zenski polni organ je lepsi tj. uopste nije ruzan, pa je i mekan i nezan... :D Kako nekome moze da se gadi? lol I nije stvar u dobricama, vec cu samo napisati - muskarci. Mislim da ne treba da objasnjavam. :D
Ja doticnu osobu nisam terala to da uradi ako ne zeli, on se sam spustio a ja naravno nista protiv nisam imala. lol

Quote (voja19)
Licno moje misljenje je da je to normalno ako se oba partnera sloze.

Jeste to normalno naravno. :) Ali ja ne mogu... lol
Koliko se samo stvari sada u 21. veku smatraju normalnim (da ne nabrajam sad)... :)








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 44 | 04.05.2013 , 12:36 PM

Da napišem još nešto. Prošli post mi je tako siromašan,a pazi teme.. :)

Volim orali seks. Više volim oralno zadovoljavati muškarca nego da on mene oralno zadovoljava. Mnogo više uživam dok oralno zadovoljavam muškarca. 
Vidjela sam dosta cura koje to i ne znaju raditi. Meni je žao tih muškraca i bolje da to i ne rade. 
Kako se oralni seks može izvesti na hiljadu načina,sigurno postoji bar jedan način za svakoga od nas. 
Ja volim oralni seks,jer tokom takvog seksa mogu osjetiti koliko me muškarac želi i koliko sam u njegovom vlasništvu. Ne trebam ništa reći kako bih ga zadovoljila. Jednostavno osjeća se pokornost koju ja volim. 
I btw,muškarac je ipak ključni kada je u pitanju oralni seks,sa obe strane.
Bar ja ne volim klasični oralni seks tako da.. 

Biću malo bezobrazna pa ću reći nešto.
Kakve su to žene koje ne vole oralni seks,kojima se toliko stvari gadi ? 
Kako izgleda njihov seks ? 
Da sam muškarac,takvima se ne bih nikada ni približila,jer smatram da je baš seks taj koji nas spaja. 
Ali opet to je stvar moje ličnosti i koliko mi je seks važan.








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 45 | 04.05.2013 , 12:49 PM

Quote (By_The_Way_)
Kakve su to žene koje ne vole oralni seks,kojima se toliko stvari gadi ?  Kako izgleda njihov seks ?

Evo bas ovakve kao ja. :) 22 godine imam i ne stidim se sto to nisam uradila. Bas naprotiv, time se dicim... :)
A kako izgleda takav sex, pa isto sve samo sto ja preskocim taj deo gde treba oralno da zadovoljim muskarca. :) I ne mislim da sam sebicna ako on meni pruzi to zadovoljstvo jezikom, ustima a ja njemu ne. Ne osecam grizu savest jer ga na to nisam naterala (ne radim nikad nista na silu) vec je sam hteo. :)








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 46 | 04.05.2013 , 2:07 PM

Tanja91, čekala sam tvoj odgovor. :p

Nisam mislila samo na oralni seks.
Izvini,ali seks nije seks,ako se jedna dio "preskoči". I mislim da takva žena uopšte ne može zadovoljiti muškraca. Takav seks je previše monoton za mene i moje prohtjeve.
Svako treba da se diči svojom seksualnošču,jer - ja tako smatram - to je ono što nas čini.
Iako opet,ja sam neko ko uživa u drugačijem seksu od "normalnog",klasičnog seksa.


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Subota, 04.05.2013, 2:07 PM








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 47 | 04.05.2013 , 2:34 PM

Quote (By_The_Way_)
Tanja91, čekala sam tvoj odgovor.

lol

Quote (By_The_Way_)
Takav seks je previše monoton za mene i moje prohtjeve

Ma ti i ja smo toliko razlicite, ne samo kad je u pitanju sex nego i druge stvari. :D Nebo i zemlja smo. :D
Da sam musko, veruj mi da bi me bilo strah da spavam sa tobom zbog tih prohteva. :D

I znas za ono - O ukusima ne treba raspravljati... ;) A i sama si napisala:
Quote (By_The_Way_)
Iako opet,ja sam neko ko uživa u drugačijem seksu od "normalnog",klasičnog seksa.

Samo napred. :D

Quote (By_The_Way_)
Izvini,ali seks nije seks,ako se jedna dio "preskoči". I mislim da takva žena uopšte ne može zadovoljiti muškraca.

A za ovo, pisala sam u temi - Ko nas i zasto privlaci, procitala si verovatno. Iz tog posta se videlo sta volim a sta ne i kako gledam na te stvari. :)
Ja sam neko kome su potrebne emocije za sex tj. moram da osetim da me decko voli i da ja osetim da sam zaljubljena u njega. :)








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 48 | 04.05.2013 , 4:01 PM

Tanja91, ja onda nikada ne bih spavala sa nekim da se vodim takvom filozofijom. :D








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 49 | 04.05.2013 , 6:52 PM

By_The_Way_, ovakvom filozofijom? o.O lol Hah, dobro... :D








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 50 | 04.05.2013 , 7:27 PM

Tanja91, da,filozofijom. :)

Svako ima svoju filozofiju,tzv. " životnu filozofiju ". Eh,valjda bi u to trebao da spada i seks. Pravilo ne postoji. Sve je slobodno. :)








42
poruka na forumu
3 7



post # 51 | 04.05.2013 , 7:44 PM

Cuj gadi vam se i fuj :D lijepo covjek kaze "OPERI SE DOLE" i onda ozezi  lol  

Coutinho10









37
poruka na forumu
64 144



post # 52 | 07.06.2013 , 12:57 PM

Вредно радим сваког дана да прехраним децу, риби лижем пицу и кад има мецу. Хњо хњо.






Prodajem paprike!!!
159
poruka na forumu
23 98



post # 53 | 18.06.2013 , 2:35 PM

zene to zadovoljava, a i nas :D

Moj zivot:
<3 Ja imam tebra svoje parce neba, direktno ispod njega BLOK 21!!! <3










38
poruka na forumu
2 21



post # 54 | 09.12.2013 , 0:37 AM

Obožavam da koristim jezik, usne...i zube


Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Oralni sex
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: