Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Najzanimljivije mjesto za sex
Najzanimljivije mjesto za sex






2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 61 | 15.07.2012 , 6:02 AM

Prije sam obozavao na seks u morom ili bazenu ali kasnije sam doznao da je stetno u vodi zbog neke infekcije -.-

Isto tako obozajem seks u avtomobilom :D








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 62 | 16.07.2012 , 1:52 AM

GHosT_R1DeR, pa naravno da je stetno. Moja drugarica je ostala sterilna zahvaljujuci toj infekciji.

Elem, zanimljivo mesto krov od zgrade.
Dovoljno je da se ponese jedan momak, jedno cebe, i eto ga. :) I onda ti decko sapne, seksamo se tri metra iznad neba :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










153
poruka na forumu
3 34



post # 63 | 20.07.2012 , 5:39 AM

Škola :D

Nemam potpis :D xD







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 64 | 06.04.2013 , 2:18 AM

Kad želja podivlja i pogura maštu... smisli se i ono što ti nikad ne bi palo na pamet.. :)

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 65 | 06.04.2013 , 11:54 AM

na ves masini i to dok je na centrifugi,odlcino,trese se sve,erupcija orgazma,miris omeksivaca na tjelima,ona u zanosu uzdaha,ja u nuklearnom vrisku,fenomenomentalno,senzualni dodiri,akusticni pogledi iz kojih sjeva extaza,zavodljivi stisak njenih nogu oko mojih bedara,ulazak u harem ljubavi na ves masini je vrhunac orgazma i polnog odnosa dvaju jedinki koje se vole ili su samo dosli da operu prljav ves,inace ja volim bilo gde,samo da je ona zensko a ja musko i to je prava stvar...otkricu vam tajnu,jednom sam na nekom partiju bio sa curom,hiljad eljudi,u nekoj hali,svi skacu di dzej ramadanovski vrti ploce i neku psihodeliju,bili smo u masi,ona ispred mene,j aiza nje,digla je suknjicu,meni otkopcala slic i ...dalje se zvizdi...uz ritam muzike psihodelicni sex,svi skacu,niko nista njej skontao,a i da je skontao nidje veze,svima dobro,tako da bih se slozio sa mallenom u vezi ovoga sto je rekla,kada zelja podivlja i pogura mastu,jeaaaaa pusti samo da te erupcija nosi,barem meni masta radi svasta :)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 66 | 06.04.2013 , 4:11 PM

Quote (intimenfrizuren)
samo da je ona zensko a ja musko i to je prava stvar

lol

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 67 | 11.04.2013 , 0:49 AM

Stara dobra poslovica veli :
Đe god nađeš zgodno mjesto tu drvo posadi... Dalje se zviždi -što bi rekao intimenfrizuren... ;)

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Najzanimljivije mjesto za sex
Search: