Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Mladi i sex (Stupaju li danas mladi prerano u sexualne odnose?)
Mladi i sex






547
poruka na forumu
46 1072



post # 61 | 17.08.2012 , 3:09 AM

Dokazi malom detetu od godinu dana pricom da nesme rukom ka vrelom sporetu...
Dokazi detetu od cetiri godine da nesme da psuje jer to nije lepo...
Dokazi pricom detetu od sedam godina da mora ici u skolu jer mu od toga zivot zavisi...
Dokazi tinejdzeru od cetrnaest godina da nesme bezat iz skole i duvat joint sa nekom starijom ekipom
Ovo su samo neki od primera s kojima sam licno bio suocen i za koje iz iskustva znam da nemozes resiti pricom...vec treba malo "Pecnut po Ruci ili Izbatinat"
Moja mala sestrica je redovno u kuhinji nakon sto je prohodala grabila i pokusavala da zalepi ruku na ringlu...i pokusavano je recima "Tita" i "Ziza" i povisen ton...ali uvek bi ona terala po svojem...sta zna dete od godinu i nesto...sve dok je mama jednom nije klapila po rucici da je zaplace...pa place sestra a place i mama zao joj...ali ona sledeci put kreni ka sporetu a mama samo je zovni imenom...i ona se ukoci u mestu i nazad...
Za Psovku to sam licno iskusio...svi psuju...hocu i ja da psujem (neznam ja sta znaci "jedi gov*a") ali deluje zanimljivo...pa i ovako i onako su pokusavali...ali svi klinci u komsiluku psuju...i tako ja jednom nakon 100 opomena nahranim starog...To mi je bilo poslednji put...nisam mogao sest na dupe koliko me bolelo...a nisam se smeo ni obratit starom jer nije pricao samnom 3-4 dana...
Nisam hteo ni u skolu ici...sta cu tamo...mnogo neke dece uopste mi se ne svidjaju..."A sta ce meni skola u zivotu" (jel dete od 7 godina zna uopste sta je zivot pa da mu ti to malo obijasnis da ce mu skola znacit sve?)
Na kraju sam morao dnevno po 2 sata citat naglas (uz nadzor) i ucit tablicu mnozenja koja mi nije trebala tek u drugi osnovne a pre toga sam otisao s ocem na njegovom radnom mestu "Rudnik Uglja" gde je on inzinjer...da cisto vidim razliku sta ljudi s skolom a sta ljudi bez skole rade
Udjem jednom u kafic...kad tamo sestra s drugaricama...smeh galama kao da su same u lokalu...pogledam sat...tek negde oko pola pet...sta radi ona u kaficu za vreme nastave?...ajde dodje kuci...popricamo i dogovorimo se da ce to ostat nasa tajna...necemo da cale poludi a to se vise nece ponovit...posle par dana drugar koji je bio samnom prvi put...kaze mi da je u video moju sestru s drugaricom i dva neka momcica kako ponovo za vreme nastave setaju parkom...i lepo ja pozovem oca na mobilni...posaljem ga u skolu...da on to malo pogleda...
Sta se sve tu dogodilo kad je dosla kuci iz skole nije za forum...ali vise se nije izostajalo s casova a svaki ponedeljak cale je bio u skoli da proveri s razrednim...
E sad sigurno se mnogi pitaju kakve veze ima sve ovo s seksom...evo da vam pojasnim malo...
Roditelji jednostavno zapostavljaju svoju decu...s vremena na vreme prospu po koju mudru i misle da to dovoljno da bi njihova deca izgurala napred i da ce oni to razume i svatit kako im oni misle samo dobro...
Ali ne shvataju sva njihova deca u tom uzrastu vide roditelje samo kao nekoga ko je tu da postavlja neka glupa pravila i da im unistava zivot...
Nekad prica...Nekad paznja...nekad batina (Iz raja je izasla kunem vam se...nije to samo glupa izreka) ali dok se deca ne odvoje od roditelja ili BAR ne napune 18...moraju da budu uvek pod lupom i punom paznjom...jedino je tu greska i za Sex...i za narkoma...ma za sve
Ja imam 26 godina...Iako imam kljuc od kuce u kojoj zive moji roditelji...ako kasno svracem do buraza moram cimnut na mob da bi mi se vrata otvorila...jer je stari izricito zabranio da NIKO ali ni pod razno NIKO nemoze ulazit u kucu pijan(pravilo uvedeno dok sam ziveo kod roditelja i jedno vece pijan demolirao kupatilo...ni dan danas neznam zasto niti kako sam to uradio)


Poruku je menjao/la Hectore - Petak, 17.08.2012, 3:13 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 62 | 18.08.2012 , 5:42 AM

Neznam za cure, ali za muskarce mislim da nije nikad prerano :D








295
poruka na forumu
19 198



post # 63 | 18.08.2012 , 8:55 AM


neznam sta da kazem :(
Prelepa devojka mala raspala droljetina
U nju bacaju djube, vagina poput kontejnera
Nije ona kriva sto joj keva nije pricala

Vaspitala je Jelena, Sex i Grad, televizija











27
poruka na forumu
4 24



post # 64 | 23.08.2012 , 4:22 AM

JA NE MISLIM DA JE TO CUDNO JER SAM MUSKO, ALI ZA DEVOJCICE TO BAS I NE VALJA. MENI RECIMO NIJE OK KAD DEVOJCICA OD 13 GODINA IMA SEX. MOJ PRVI PUT JE BIO SA 14 ALI JA SAM IPAK MUSKO...

RESPECT



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Mladi i sex (Stupaju li danas mladi prerano u sexualne odnose?)
Search: