Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Zašto muškarci zure u ženski dekolte?
Zašto muškarci zure u ženski dekolte?




Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 21 | 26.05.2012 , 1:24 AM

Deki87, I opet zurim, a rekao sam sebi 100 puta da vise necu da gledam :D Vodio bih 3. Svetski Rat zbog ove trece :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









547
poruka na forumu
46 1072



post # 22 | 26.05.2012 , 9:46 AM

Navezao bih se na moj post od pre...
Zasto cure uopste i imaju dekolte?Zasto se u sred zime u minicima setaju?Zasto se uopste oblace sexy?
Pa mogu vam reci da sigurno nije zbog drugih cura...vez zbog muskaraca...zbog toga da bi bile "Vidjene i pozeljne"
Tako da nije lepo gledati onim udatim i onim koji su izasle s momcima...svim ostalim je dopusteno lol

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 23 | 26.05.2012 , 11:14 AM

Hectore, da ti prvo odgovorim na pitanja.
Postoje zene ili devojke kako hoces koje su pametne i koje vole da izazovnom odecom privuku paznju, i onda kad musko i pridje poklopice ga inteligencijom a ne dekolteom.
A opet postoje i one zene ili devojke koje nisu pametne, pa izadju bukvalno gole, pa i kad im pridjes lako moguce da ces imati randevu tu gde jeste ili u obliznjem hotelu. Ona svojim oblacenjem sakrije ono sto nema, a to je mozak.

Hektore, od davnina se zna, da se zena nikada ne doteruje radi muskarca nego radi druge zene, razlog tome je sto je bolje da npr. moj muskarac gleda u mene negu u drugu! (Ja takvih problema nemam, jer volim misteriju, ja sakrijem sve, pa se ti pitaj sta ima ispod, to je veci izazov, nego drmnuti izlog)!

A sad da odgovorim na pitanje.
Muskarci gledaju u zenski dekolte, iz razloga istog, sto i zene (mada mnoge priznati nece, jer je kao sramota) gledaju u musko medjunozje da vide cim raspolazu! Kratko i jasno!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










834
poruka na forumu
212 1454



post # 24 | 26.05.2012 , 3:59 PM

zasto zure? pa zato sto nije zabranjeno :D :D :D






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 25 | 28.05.2012 , 0:17 AM

zato sto im je mrsko ici na zelenu pijacu

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









547
poruka na forumu
46 1072



post # 26 | 28.05.2012 , 0:53 AM

Quote (Leksi)
Hektore, od davnina se zna, da se zena nikada ne doteruje radi muskarca nego radi druge zene, razlog tome je sto je bolje da npr. moj muskarac gleda u mene negu u drugu!


Znaci da tvoj muskarac nebi gledao druge ti se obuces izazovno...kako bilo da okrenes "Opet je razlog Muskarac" tako da jeste zbog muskaraca...iskreno nisam primetio i one slobodne da se zamotavaju nesto...vec pokazuju sta imaju...

Quote (intimenfrizuren)
Postoje zene ili devojke kako hoces koje su pametne i koje vole da izazovnom odecom privuku paznju, i onda kad musko i pridje poklopice ga inteligencijom a ne dekolteom.


Ovo je ono sto sam ja rekao da hoce da budu "Vidjene i pozeljne" jer u stvari one HOCE da gledas i da vidis cime one raspolazu kako si i sama rekla :P...
Mada ja nesto nisam primetio da se "Duhovna Lepota" vidi na prvi pogled...koliko ja znam one koje dobro izgledaju njima se i prilazi...a tek nakon toga ide "Pamet inteligencija"

Sve u svemu nista razlicito od mene rekla nisi vec si potvrdila ono sto sam vec naveo samo malo u drugacijem obliku...ali i nemoze da bude drugacije...jer je to u ljudskim genima...cak sta vise sva ziva bica imaju nazovimo to nekim "Instiktom" da zele da ih suprotni pol gleda,zeli...to je jedno od osnovnih nacela ljudskog postojanja


Poruku je menjao/la Hectore - Ponedeljak, 28.05.2012, 0:57 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 27 | 29.05.2012 , 2:51 PM

zato sto je tacno dvanest casova

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 28 | 29.05.2012 , 3:27 PM

Quote (Hectore)
Znaci da tvoj muskarac nebi gledao druge ti se obuces izazovno...kako bilo da okrenes "Opet je razlog Muskarac" tako da jeste zbog muskaraca


Zene kazu da se sredjuju zbog sebe, eventualno zbog muskaraca, a u stvari se sredjuju DA DRUGIM ZENAMA NABIJU ZAZUBICE!

Quote (Hectore)
iskreno nisam primetio i one slobodne da se zamotavaju nesto...vec pokazuju sta imaju...


Ko ne izlozi i ne proda, u kom god smislu to shvatili!

Quote (Hectore)
Mada ja nesto nisam primetio da se "Duhovna Lepota" vidi na prvi pogled...koliko ja znam one koje dobro izgledaju njima se i prilazi...a tek nakon toga ide "Pamet inteligencija"


Hvala Bogu da neko napisa ovu recenicu!! Bitna je dusa!! Ma je l?! Da je na rengen ne stavljas u kafani?!

Quote (Hectore)
jer je to u ljudskim genima...cak sta vise sva ziva bica imaju nazovimo to nekim "Instiktom" da zele da ih suprotni pol gleda,zeli...to je jedno od osnovnih nacela ljudskog postojanja


Ne samo suprotan pol, nego nam je u genima da volimo i plijenimo paznju generalno... pa... ipak je covjekk socijalno bice!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









978
poruka na forumu
107 1318



post # 29 | 29.05.2012 , 3:28 PM

Profesionalna deformacija :D

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 30 | 29.05.2012 , 5:18 PM

zato sto vole doamce punomasno mljeko,muzimo doamce

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









373
poruka na forumu
11 216



post # 31 | 30.05.2012 , 2:01 PM

Zato sto obozavamo mleko Kravicu :p

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..









31
poruka na forumu
21 71



post # 32 | 21.06.2012 , 9:17 AM

Pa da vidim dali su lepe njam








205
poruka na forumu
6 144



post # 33 | 27.06.2012 , 8:31 PM

Fino ,sunčane na oči i kroz grad i lagano <_<
Uostalom ,nije istina da 'zurimo' k'o što većina tvrdi ,većina nas to samo pogleda onako usput ,a sada ako su malo bolje oblikovane tada zadržimo pogled možda malo duže ,ali ja ,daleko od toga da zurim ... :D











119
poruka na forumu
2 44



post # 34 | 27.06.2012 , 9:34 PM

"Genetski reflex"








4
poruka na forumu
0 0



post # 35 | 27.06.2012 , 10:30 PM

A sto Zene Gledaju u musko medjunozje !????????????????

Ljubomorne duse mogu da ga puSEE!!!!!









114
poruka na forumu
10 116



post # 36 | 27.06.2012 , 11:10 PM

zna se zbog cega jbt....

Svi Psi Idu U Raj :D









140
poruka na forumu
542 883



post # 37 | 27.06.2012 , 11:35 PM

Quote (Mallena:))
Kako prepoznati muskarca koji razgovara sa djevojkom koja ima velike grudi, a vidis ga sa ledja??

Drzi ruke za ledjima!
e baš sam se sad slatko nasmijala... :D lol :D lol

:)









352
poruka na forumu
57 512



post # 38 | 04.07.2012 , 3:16 AM

Zure oni i u dobro dupe...ali grudi su prva stvar sa kojom su se susreli kada su se rodili,pa nije ni cudno :)

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









33
poruka na forumu
20 15



post # 39 | 04.07.2012 , 4:56 AM

Quote (Dragan)
To nam je u krvi.

E to buraz, lepo si rekao :D











87
poruka na forumu
24 343



post # 40 | 05.07.2012 , 1:25 AM

Uh,zato sto volim taj zenski deo tela. :)

Dzodrz



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Zašto muškarci zure u ženski dekolte?
Search: