Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » BDSM
BDSM






11
poruka na forumu
0 0



post # 61 | 01.09.2013 , 11:25 PM

pa da verovatno nece :)

voleo bih da nadjem zanimljive ljude koji vole normalnu konverzaciju









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 62 | 02.09.2013 , 0:56 AM

Bez vjerovatno. Neće. :)
Nije BDSM za svakoga. Kvalitetan BDSM. 

Inače,mrzim frajere i silne iskusne djevojke,koji misle da mogu bili submisivni ili nečiji Masteri ili Domovi.
Ufuraju se u tu priču,a da nisu svjesni šta je to.








11
poruka na forumu
0 0



post # 63 | 02.09.2013 , 9:05 PM

da to je najgore, kada se neko pretvara da je nesto sto nije , a pritom ni ne voli to , nego zivi u nekim iluzijama .. retko se naidje na ljude koji bas shvataju i vole BDSM zbog onoga sto jeste ..

Added (02.09.2013, 9:05 PM)
---------------------------------------------
e pa da sigurno nece :)


voleo bih da nadjem zanimljive ljude koji vole normalnu konverzaciju









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 64 | 02.09.2013 , 10:37 PM

paleolog, da.. Jako rijetko. :)

Ne da ne vole. Ne razumiju. :)








46
poruka na forumu
1 26



post # 65 | 03.09.2013 , 0:12 AM

a vidim da su pojedini sigurni u sve ono shto kazu/napishu :D
kakva hrabrost, dajte ordenje  xD








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 66 | 03.09.2013 , 1:06 AM

Ja sam uvijek bila za ono da je znanje i samouvjeranost u znanje nepokolebljiva sigurnost da je mala mogućnost greški. :)








11
poruka na forumu
0 0



post # 67 | 03.09.2013 , 2:59 AM

pa da u principu ne razumeju , a ni ne trude se previse da shvate :)

voleo bih da nadjem zanimljive ljude koji vole normalnu konverzaciju









38
poruka na forumu
2 21



post # 68 | 03.12.2013 , 0:23 AM

Odlična tema, ali kod nas još uvek tabu, što se iz ove didkusije priično jasno vidi. Ljudi, jednostavno, nemaju hrabrosti da prihvate mogućnost, da nešto što odudara od "standardnog" sexa, može da im se dopadne. Jednostavno ne žele ni da probaju.  Meni je BDSM bila samo fantazija, jako dugo.U većini slučajeva, partnerke nisu htele ni da razovaraju na ti temu, a da probaju...ni za šta na svetu. Tako je bilo do skoro, dok nisam upoznao  ženu koja mi je promenila život. Moram priznati da sam sam se zaljubio u nju kao klinac. Bila je drugačija od svih žena koje sam do sada poznavao. Kada mi je, u jednom od naših dugih razgovora koje sam obožavao, rekla da mašta o takvoj vrsti sexa, nisam mogao da poverujem. Jaka i krhka, inteligentna i lepa, elokventna i zabavna, i želi da neko bude dominantan u sex-u, nad njom. To mi je bilo ravno dobitku sedmice na lotou. Uz mene je bila žena u koju sam zaljubljen i sa kojom mogu da ostvarim fantazije. Moram priznati da je iskustvo sexa sa njom bilo  nešto najbolje što sam doživeo, a sexa je bilo u mom životi baš puuuuno!  Teško je rečima opisati  taj osećaj...uragan adrenalina, seksualnog uzbuđenja i sve to začinjeno zaljubljenošću, bezgraničnim poverenjem i poštovanjem...Da, poštovanje mora biti uzajamno, kao i poverenje. Od tada, gotovo da me više ne zanima občan sex. Na žalost, dama je otšla iz mog života i sada se pitam da li ću ikada više naći osobu koja želi i ume da uživa na taj način.
Sa ove tačke gledišta, stvarno mi je žao ljudi ograničenih nametnutim "normama i standardima" ponašanja. Svi do jednog će reći da im u sexu ništa ne nedostaje...








390
poruka na forumu
20 673



post # 69 | 03.12.2013 , 0:48 AM

ja volim da bicujem devojke po dupetu, pre toga umocim kajis u wc solju i onda udri udri udri








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 70 | 03.12.2013 , 9:14 PM

ERROR404, nema potrebe. :)

DrManhattan, svako bi volio da ima nešto takvo.. I da traje zauvijek. 
Drago mi je,da ovdje postoji još neko sa ovakvim stavom..

Added (03.12.2013, 8:14 PM)
---------------------------------------------
Da se nadovežem.

Takav odnos je za mene savršen odnos. Voljeti nekoga i ujedno uživati s njim na takvoj razini je krajnje neprocjenjivo. Takvu osobu je jako teško pronaći.
Tada i ljubav,zajedno sa seksom,ide na jedan viši nivo. I granice se šire.. pa polako nestaju i javljaju se. 

Ali ostaje ono da uvijek na kraju dobijemo ono što poželimo.. :)









38
poruka na forumu
2 21



post # 71 | 06.12.2013 , 8:28 PM

Nažalost, ne dobijamo uvek ono što poželimo, ali to nije razlog da prestanemo da tražimo, ili da poželimo nešto manje. Kada jednom osetiš ono pravo, što te ispunjava u potpunosti, kada nađeš osobu koja neće biti ni ispred, ni iza tebe, već uvek uz tebe... Sve manje od toga postaje bledo, mlako i ne može te više ispuniti.
Zato, pazi šta poželiš, možda ti se ostvari :)
 
Izvini, malo sam se udaljio od teme, pa da se vratim... Između ostalog, hoću da naglasim da u BDSM-u poštovanje nije jednostrano.
 
 
 
 
Quote By_The_Way_
Ali ostaje ono da uvijek na kraju dobijemo ono što poželimo..








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 72 | 07.12.2013 , 4:53 PM

DrManhattan, nisi.. Uopšte.
Sve je to ovo. 

Kada pronađeš najbolja,loše ne zadovoljava. Tako je svagdje. Ovdje pogotovo.








1
poruka na forumu
0 0



post # 73 | 01.02.2014 , 5:40 PM

O tome sam maštao godinama i skidao sve sa neta al sam se plašio da bilo kojoj devojci predložim nešto takvo da me nebi žigosali kao perverznjaka i manijaka, a onda pre 7 godina upoznam sadašnju ženu i i posle par meseci zabavljanja joj onako stidljivo predložim da je zavežem....Uklopili smo se kao rupa na zakrpu, Ja volim da dominiram a ona da je potčinjena mada i zamenimo uloge, meni je i to ok al se njoj ne sviđa.... Od tad nam je običan seks samo kada su klinci budni.... Imam i dosta opreme koja izuzetno povećava zadovoljstvo (ja imam oko 700e u opremi) da se nabavi preko neta. Na žalost žena mi nije tu još 2 meseca pa sam se vratio nazad na filmove....






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 74 | 01.02.2014 , 8:48 PM

The ja sam iz partijahalno odgojene porodice,mi to jos uvek radimo preko odece.

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









11
poruka na forumu
0 0



post # 75 | 02.02.2014 , 3:11 AM

bondage je nesto najlepse sto postoji , samo ga ne treba u startu osudjivati i odbacivati kao neku bolesnu perverziju koja nanosi ljudima bol, mislim da se ljudi nikada ne mogu povezati na taj nacin , (pre svega psiholoski ) tokom obicnog seksa , kako mogu preko BDSM -a to je jednostavno jedan potpuno drugi svet ..

voleo bih da nadjem zanimljive ljude koji vole normalnu konverzaciju









27
poruka na forumu
0 0



post # 76 | 02.02.2014 , 9:08 AM

ovo mi omiljena disciplina odmah posle tantre.

Life is a Bitch. So Fuck it hard.
I lost my mind, but found my soul.










2
poruka na forumu
0 0



post # 77 | 19.06.2014 , 10:53 PM

Quote By_The_Way_ ()
Da li bi se ikada upustili u ovakve stvari
 Razmisljam o tome vec duze vrijeme ali ne znam kako ce moj partner da prihvati tu ideju ,nije bas taj tip   B)








2
poruka na forumu
0 0



post # 78 | 12.08.2014 , 4:03 PM

Quote By_The_Way_ ()
laraxxx, neka postane !

Postao je yes Pokusali smo i uspjeli. Napokon ostvaren san :D


Forum » Međuljudski odnosi » Sex » BDSM
Search: