Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Stati na minu?
Stati na minu?




Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 1 | 26.03.2013 , 12:18 PM

Stajanje na minu? 

(da pojasnim: moji muski prijatelji su mi objasnili ovaj pojam (pojavu) ovako: Odemo nas dvojica u grad, on spazi jednu curu koja je takodje vani sa samo jednom prijateljicom. Iz solidarnosti i drugarstva ja cu da muvam prijateljicu (svidjala mi se ili ne), da ovom ostavim slobodno vrijeme i put za muvanje ove koju je vidio i koja mu se svidja. E, to muvanje prijateljice je skakanje na minu-prijateljica je mina) 

Da li ste ikad stali na minu? kako je to izgledalo? Da li je mina bila prijatna ili neprijatna? Koliko ste najdalje sa minom otisli? Da li se prvo skace na minu ili prvo prilazi onaj kom se cini ta usluga?

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 2 | 26.03.2013 , 12:36 PM

Vrlo retko je bilo takvih situacija (dva puta cini mi se). Samo ne, nisam muvao drugaricu. Na pocetku razgovora naglasim da ne nameravam isto sto i moj drug sa njenom drugaricom. Oboje znamo da treba da se udaljimo od njih, da im damo prostora! 
Razumni ljudi mogu lako da se dogovore, a ne da se muti nesto izokola!

P.S Miniran sam! :)

. . .







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 3 | 26.03.2013 , 12:48 PM

Quote (-Dzeri-)
Razumni ljudi mogu lako da se dogovore, a ne da se muti nesto izokola!

Gdje nadjes te razumne?? :o

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 4 | 26.03.2013 , 12:55 PM

Quote (-Dzeri-)
Vrlo retko je bilo takvih situacija (dva puta cini mi se)


Otprilike da sam imao srece u ta dva puta! 

Da, danas je cudnije naci razumnu osobu, jos cudnije kada pricas nekom, a on se iscudjava! :)

. . .









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 5 | 27.03.2013 , 1:10 AM

Quote (Mallena♥)
Stajanje na minu? (da pojasnim: moji muski prijatelji su mi objasnili ovaj pojam (pojavu) ovako: Odemo nas dvojica u grad, on spazi jednu curu koja je takodje vani sa samo jednom prijateljicom. Iz solidarnosti i drugarstva ja cu da muvam prijateljicu (svidjala mi se ili ne), da ovom ostavim slobodno vrijeme i put za muvanje ove koju je vidio i koja mu se svidja. E, to muvanje prijateljice je skakanje na minu-prijateljica je mina)

Da li ste ikad stali na minu? kako je to izgledalo? Da li je mina bila prijatna ili neprijatna? Koliko ste najdalje sa minom otisli? Da li se prvo skace na minu ili prvo prilazi onaj kom se cini ta usluga?

Nije mi se desilo nikad ovo, nisam nikad naskako na minu :D da bi rascistio put prijatelju, a i kad bih morao mislim da ne bih to ucinio, jer bi mi bilo malo glupo, jedino u slucaju da se mom prijatelju mnogo svidi ta devojka ono da me bas ubedi da mu je stalo do nje, jedino bih tad probao ovu minu, ali mislim da bih ispao nevidjeni idiot. Jos + situacija da on nista ne uspe sa tom devojkom sto mu se svidja onda bih njega ubio jer bih ja ispao budala nevidjena, ako mi se ikad desi ovako nesto a sumnjam da hoce pisem kako je proslo... :D






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 6 | 11.04.2013 , 10:20 AM

Ja sam jednom bila "mina", ali na kraju smo ljepse zavrsili taj momak i ja, nego ovo dvoje sto su se muvali..

Oni su stigli do scene u kafani, a  nas dvoje i dan danas se jako lijepo ispricamo kad se sretnemo.. cak smo i par puta cinili nekakve usluge i pomagali jedno drugom.. :D

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Stati na minu?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: