Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Najljepsa je ona koju ja volim
Najljepsa je ona koju ja volim




Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 1 | 28.03.2013 , 9:59 AM

Quote
Jednom je jedna grupa muškaraca raspravljala na temu: Kako izgleda najljepša žena na svijetu?

Jedan je volio plameno-crne, kao ugalj oči. Drugi je volio sivo-plave oči, beskrajno duboke, kao nebo. Trećem su pak najdraže bile one sa braon očima, tople i nasmijane…

A za kosu, jedan je govorio da su ljepše žene sa kraćom kosom, a drugi je tvrdio – sa dužom, koja pada sve do peta.

Jedni su se oduševljavali onima sa visokim i veličanstvenim držanjem…a drugi radije manjim, nježnijim i elegantnijim figurama.

I svaki od njih je mislio da je njegovo mišljenje i opis najtačniji i nije prestajao da ubjeđuje one druge u ispravnost svog suda.

Vidjevši da tako nikada neće stići do zajedničke saglasnosti, napokon riješiše da odu do jednog mudrog čovjeka i da čuju njegovo mišljenje: “Počeli smo da polemišemo”, rekoše mu, “i nismo uspjeli nikako da se razumijemo. Kaži nam ti, mudri čovječe, koja žena je najljepša žena na svijetu?”

Dugo je starac gledao u bijele vrhove dalekih planina, povremeno se neprimjetno osmjehujući i naposljetku odgovori sa ove tri riječi: “ONA KOJU VOLIŠ.”


Da li je stvarno tako?
Da li vašoj voljenoj ne može da parira niti jedna izvikana ljepotica?

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 2 | 28.03.2013 , 6:46 PM

Prava ljepota je ljepota necije duse,osjecaja,srca,i ona koja ima NESTO sto svi trazimo,i kada to nadjemo i kada vas neko cini srecnim u potpunosti onda je to ta jedina najljepsa i najbolja,moze se pojaviti samo neki "poster" koji je fizicki ocaravajuca i moze biti prelijepa,ali je najljepsa i najbolja ona jedna jedina...

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 3 | 28.03.2013 , 6:54 PM

Quote (Mallena♥)
Da li je stvarno tako?Da li vašoj voljenoj ne može da parira niti jedna izvikana ljepotica?


Jeste tako, barem se ja slazem da je tako, jer osoba u koju sam zaljubljen vec dve godine ima to nesto sto je izdvaja od svih drugih, nekako ako neko prokomentarise od drugara kad prodje neka dobra cura ili se jave nekoj pa pocne prica kako je dobra ovo ono, ja se odma ubacim D____ je bolja, :D i odma krenu da me sprdaju ti si prso ti si ovo ti si ono. Ali meni to nije bitno jer znam ko mi se svidja, da biram izmedju kako ti kazes izvikane lepotice primer... Jenifer Lopez i nje, opet bih nju izabrao jer nije sve u lepoti, dzabe ti super riba kad se ne osecas prijatno kraj nje... :)

Quote (Mallena♥)
Dugo je starac gledao u bijele vrhove dalekih planina, povremeno se neprimjetno osmjehujući i naposljetku odgovori sa ove tri riječi: “ONA KOJU VOLIŠ.”


Znaci cikica 100% u pravu... :)








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 4 | 10.09.2013 , 2:16 PM

Najlepsa hahaha  lol jao pa zar je vama samo lepota u glavama  angry2
Naravno da je najlepsa,najlepsa je meni,naravno svestan sam ja da ima lepsih ali to nista ne vredi jer ja volim samo nju i vidim samo nju i ona mi je najlepsa.I nije stvar samo u lepoti,ne znam sto se ljudi toliko bakcu tom lepotom kao da je lepota sve.Kad je volim najsladja mi je :) sva je medena,bozanstvena jao nema reci kojom se to moze opisati :) Ja devojku koju volim vidim kao andjela koji non stop sija samo za mene i mnogo vise od toga i koja onda moze da bude lepsa od nje,privlacnija,sladja,zanimljivija,koja?Pa naravno ni jedna jer ona je sve ono najlepse x10 jer je ja volim. :) *ebem ti ljubav  :(








411
poruka na forumu
326 425



post # 5 | 11.09.2013 , 7:31 AM

Quote (Moonchild007)
Najlepsa hahaha  jao pa zar je vama samo lepota u glavama
 
nije, ali, lepota ce spasiti svet.

Quote (Moonchild007)
naravno svestan sam ja da ima lepsih ali to nista ne vredi jer ja volim samo nju i vidim samo nju








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 6 | 14.09.2013 , 3:31 PM

Quote (XAVI_PG)
Prava ljepota je ljepota necije duse,osjecaja,srca,i ona koja ima NESTO sto svi trazimo,i kada to nadjemo i kada vas neko cini srecnim u potpunosti onda je to ta jedina najljepsa i najbolja,moze se pojaviti samo neki "poster" koji je fizicki ocaravajuca i moze biti prelijepa,ali je najljepsa i najbolja ona jedna jedina...
yes poljubac

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)




Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Najljepsa je ona koju ja volim
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: