Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Problem sa kozicom penisa :(
Problem sa kozicom penisa :(






780
poruka na forumu
22 296



post # 21 | 20.04.2013 , 10:01 AM

Quote (boki1997)
i samo mi reci kako planiras sam to da odradis?
Pa da pokusavam svaki dan malo po malo pa mozda cu i uspeti,nikad nisam to radio










Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 22 | 20.04.2013 , 10:08 AM

Quote
Drugar,odes kod doktora,kazes mu sa cim imas problem (ako te je ''sramora'' da pricas sa njim o tome,on po medicinskoj osnovi i kodeksu ne sme nikome nista reci ili sl.....uostalom nisi jedini koji ima problem sa tim,ja znam najmanje 3,4 koji su svoj problem resili kod lekara).....Vidim da pitas da li boli,sve se to radi pod anestezijom (sad ne znam da li je totalna ili lokalna) ali neces nista osetiti koja god da bude,nakon toga mozda ostanes 2 dana u bolnici da ne bi doslo bo infekcije i ides kuci.Poslusaj nas savet koji ti govorimo.Pozz


To je sve sto mogu da ti kazem,pa ti vidi sta ces :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 23 | 20.04.2013 , 10:16 AM

Quote (Deniro_Bre)
Pa da pokusavam svaki dan malo po malo pa mozda cu i uspeti,nikad nisam to radio


Slusaj jel znas da mozes da pocijepas tu kozicu i da napravis veliki problem?  Znaci taj bol sigurno ne zelis da osjetis i prodjes,tako da ,fino prosto i jednostavno,razgovaraj sa svojima kuci i idi lekaru,bolje da sprijecis nesto nego da lijecis...  Uzmi na google pa ukucaj kakva posledice mozes da navuces na sebe ...

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









780
poruka na forumu
22 296



post # 24 | 20.04.2013 , 11:43 AM

Nasao sam na netu nesto za fimozu i ima jedna slika samo nzm da li smem da je postavim,jer je isto kao kod mene znaci kozica je na vrhu glavica skupljena ka centru....NZM DALI SMEM DA POSTAVIM TO STO SAM NASAO NA NETU.












3239
poruka na forumu
372 2298



post # 25 | 20.04.2013 , 12:32 PM

Deniro_Bre, jbt aj sad jos pitaj dal da snimis telefonom kako navlacis pa daj da vidimo jel sve po pravilima...

Mozes li da obradis informaciju da treba da ides kod doktora ne moze niko ovde da ti pomogne nit ti mozes sam da to odradis to je trebalo davno da se odradi ne sada sa 15 godina i neces moci sam tako da opet kazem treba da ides kod doktora...

Jbt nece te doktor pojest ispise ti uput za urologa odes tamo i srede ti..


Poruku je menjao/la Davor - Subota, 20.04.2013, 12:36 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









780
poruka na forumu
22 296



post # 26 | 20.04.2013 , 9:49 PM

Jel zna neko koliko to kosta?
Davor, Ma ne pada mi napamet da snimim nego sam nasao neku sliku na netu

Added (20.04.2013, 9:49 PM)
---------------------------------------------
Ne znam kako to da izvedem i da kazem roditeljima sramota me je...I mislim da bi mi rekli da pokusavam...ONI SU ZA SVE KRIVIIIII ! NISU MI TO RADILI DOK SAM BIO MALI I SAD JA STRADAM ZBOG TOGA!











♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 27 | 20.04.2013 , 9:51 PM

Deniro_Bre, ne postavljaj! lol :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 28 | 20.04.2013 , 9:55 PM

Quote (Deniro_Bre)
Jel zna neko koliko to kosta?


Drugar odes u Klinicki centar / Bolnicu zakazes pregled kod urologa i on ti kaze sve,to je dzabe kao i svaki drugi zahvat.
I ne mogu tvoji roditelji da sanjaju ocel tebi biti nesto ili nece,zato razgovaraj sa tatom ako ne mozes sa mamom (on bi trebalo da te shvati).Vise bi trebalo da te je sramota od nas nego od ljudi koji su te ''napravili''.

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









780
poruka na forumu
22 296



post # 29 | 20.04.2013 , 10:02 PM

boki1997, Pa nije tako lako...Nikad nisam pred njima pricao o tim stvarima niti slicnome i sad odjednom....
Znaju oni da ne mogu da povucem kozicu.Pre me je mama pitala da li mogu ja sam rekao ne i pokazao joj pre jedno 4-5 godina










Ako imas cilj,nacices i put...
762
poruka na forumu
1386 7080



post # 30 | 20.04.2013 , 11:48 PM

I jesi li resio sta ces..??  Je l' ti potrebna jos ova tema ovde ili znas vec sta da radis..??   :D

Život je ono što ti se dešava, dok ti praviš planove za život...








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 31 | 21.04.2013 , 0:09 AM

Neće ti ništa naplatiti, i ne moraš da ideš da roditeljem, idi sam... Nisi mali baš toliko. Odeš u dom zdravlja u kom se lečiš, ispričaš to sve doktoru, on ti da uput za urologa i rešiš problem.

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 32 | 21.04.2013 , 8:29 AM

Quote (♥Ivana♥)
I jesi li resio sta ces..??  Je l' ti potrebna jos ova tema ovde ili znas vec sta da radis..??
  
Neka teme, nije on jedini sa tim problemom..

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









780
poruka na forumu
22 296



post # 33 | 21.04.2013 , 10:44 AM

Ostacu ovako jos malo pa ako uspem da rasteglim kozicu sto sam nasao "prirodnim putem" al ne znam da li ce to pomoci samo cu je tegliti kad se kupam pa ako uspe uspe..Ako ne jedino mi prestaje da idem,a ja sam znao vec da trebam da idem kod doktora,pa sam otvorio temu ako ima neko drugo resenje












2523
poruka na forumu
87 1228



post # 34 | 21.04.2013 , 12:51 PM

Moj Deniro

Ti si jedno neposlusno deriste,koje nece da poslusa savet i da ode kod urologa koji ce to u kratkom roku resiti bez ikakvih problema.
Imajuci u vidu tvoje godine pretpostavljam,da si sa samozadovoljavanjem  (drkanjem) vec uveliko poceo i ako ti taj vid setanja kozice gore dole nije razvukao kozicu, da se bez problema prevlaci preko glansa, onda ne verujem da ces samoincijativno postici bilo kakav pozitivan rezultat. (Pretpostavljam,da u vreme dok ti je Penis u opustenom stanju nemas te probleme)
      Ocito,da je kod tebe u pitanju anomalija koja se zove Fimoza. Mozda nekom deluje bezazleno,ali nije tako i treba je na vreme resiti.Fimoza jest banalno oboljenje i vrlo brzo i lako se leci malom hirurskom intervencijom,ali ako se zapusti moze da izazove veoma ozbiljne posledice.Usled otezanog odrzavanja higijene dolazi do infekcije,koja se karakterise pojvam crvenil,svraba,bolova i oticanja koze glavica.Sve ovo moze da te dovede u veoma ozbiljnu situaciju,sa katastrofalnim posledicama,koje se tesko lece.
Dakle i moj ti je savet,da bez ikakvog kompeksa posetis doktora i veruj mi neces zazaliti



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










1069
poruka na forumu
17 283



post # 35 | 21.04.2013 , 1:08 PM

Quote (tomo47)
Ti si jedno neposlusno deriste,koje nece da poslusa savet i da ode kod urologa koji ce to u kratkom roku resiti bez ikakvih problema.Imajuci u vidu tvoje godine pretpostavljam,da si sa samozadovoljavanjem (drkanjem) vec uveliko poceo i ako ti taj vid setanja kozice gore dole nije razvukao kozicu, da se bez problema prevlaci preko glansa, onda ne verujem da ces samoincijativno postici bilo kakav pozitivan rezultat. (Pretpostavljam,da u vreme dok ti je Penis u opustenom stanju nemas te probleme)
Ocito,da je kod tebe u pitanju anomalija koja se zove Fimoza. Mozda nekom deluje bezazleno,ali nije tako i treba je na vreme resiti.Fimoza jest banalno oboljenje i vrlo brzo i lako se leci malom hirurskom intervencijom,ali ako se zapusti moze da izazove veoma ozbiljne posledice.Usled otezanog odrzavanja higijene dolazi do infekcije,koja se karakterise pojvam crvenil,svraba,bolova i oticanja koze glavica.Sve ovo moze da te dovede u veoma ozbiljnu situaciju,sa katastrofalnim posledicama,koje se tesko lece.
Dakle i moj ti je savet,da bez ikakvog kompeksa posetis doktora i veruj mi neces zazaliti

Covek lepo rekao IDI KOD UROLOGA I ZAVRSI SA TIM! On ce ti reci 100 miliona puta bolje nego sto ces naci na net-u. Ako nemoz sam porazgovaraj sa caletom neka te odvede i to je. Ako to sad neresis za mozda samo par meseci ces imati jos mnogo veci problem. I sto si trazio svo ovo vreme ovde dobio si odgovor od svih nas i to jednoglasno "Idi kod urologa!".






Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 36 | 21.04.2013 , 1:38 PM

Ljudi dosta spamujemo ovde,svi mu dajemo isti predlog,on ako oce da poslusa oce ako nece sebi ce stetu napraviti... :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









780
poruka na forumu
22 296



post # 37 | 21.04.2013 , 2:06 PM

Moracu da idem bre sta ste sad navalili necu sigurno danas da idem i ne mogu zbog skole ljudi idem posle podne od 1 do 6 pa kako da stignem a?
Ma ne mogu ni kad je opusten ne moze znaci nikako.Ajde moze vise kad je opusten ali ne smem skroz jer se bojim da mi ne pukne kozica i da ne krvari












59
poruka na forumu
2 6



post # 38 | 02.05.2013 , 1:45 AM

http://hr.wikipedia.org/wiki/Fimoza Citaj :) XD a to sto BOLI NEK BOLI Ako to ne uspes mozda nikad neces da imas dece da te ne plasim citaj :) i opustise tako sam bio i ja isto :)

-> CS - SAMP - LOL PLAYER
DELIJA










547
poruka na forumu
46 1072



post # 39 | 02.05.2013 , 6:33 AM

Quote (Deniro_Bre)
Moracu da idem bre sta ste sad navalili necu sigurno danas da idem i ne mogu zbog skole ljudi idem posle podne od 1 do 6 pa kako da stignem a?
Uklanjanje kozice je bezbolno "proces je jako kratak cak netreba ni anestezija" Iako mnogi smatraju da je to samo za Muslimane odnosno ljude Islamske veroispovesti ja tvrdim da je to cista stvar higijene i najbolje je ako roditelji to odrade dok je dete malo...jer na taj nacin se izbegava vredjanje onih 3-4 dana te rane i slicne stvari...
30% muskaraca pre ili kasnije ima problem a 90% klinaca oseca peckanje zbog skupljanja velikog broja bakterija jer na kraju krajeva samo uzmite u obzir sta mi to u stvari radimo kad "Odemo da pisamo"
Savet je da posetis doktora i trazis da se to odradi skalpelom ili hirurskim makazama jer laser bas i nije "Najpouzdaniji" i ne preporucuje se zbog mogucih problema kasnije s plodnosnju (Nisam bas nesto upucen)
U vojsci je mnogo mojih drugara iz cista mira to odradilo da bi otisli na 7 dana kucne nege (da nisam kao mali to odradio sigurno bi im se pridruzio)...eto koliko je to mala stvar...nemoze se uporediti ni s lecenjem zuba
Iz price s njima takodje sam saznao da je i uzitak u sexu bolji (ovo je rekla-kazala...jer nepostoje dokazi ili cinjenice koje bi to mogle da podkrepe a s obzirom da sam ja ovakav kakav jesam od malena nemogu da uporedim)

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









765
poruka na forumu
88 1029



post # 40 | 02.05.2013 , 12:14 PM

Ne znam sto ti je crnjak otici kod ljekara...meni da je 20 ljudi reklo da trebam otici ljekaru ja bih do sada otisao 100 puta :)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me



Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Problem sa kozicom penisa :(
Search: