Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Ash fresh za pepeljare i pušače (Novi proizvod na koji sam naletela na fejsu)
Ash fresh za pepeljare i pušače




Srbija
2
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 19.11.2014 , 9:01 PM

Pre neki dan sam naletela ne neki proizvod kao pesak na fejsu, sipa se u pepeljare jako lepo miriše, naručila sam od vanile i lavande. Zanima me jel neko od vas probao nekad nesto slicno tome, inace jako je lepo stvarno nije mi uopste toliko zadimljena prostorija kod kuce a kod mene svi puse. evo vam link za fejs stranicu da vidite o cemu se radi i fotka. https://www.facebook.com/osvezivacprostora?fref=ts  :D


Fajlovi: 0134322.jpg (195.7 Kb)






Iskrenost nije mana već vrlina
2
poruka na forumu
0 0



post # 2 | 31.05.2016 , 4:28 PM

Prilično sam bio skeptičan u pogledu ovoga, međutim, stvarno dobra stvar, kada gurneš cigaretu u njega ona se ugasi a prah ispusti miris. 

Ja sam ga našao na netu www.mirisniprah.co.rs
posle sam video da ima da se kupi u Tempu i nekim Lilly prodavnicama (Beograd).

Sipao sam ga u pepeljaru u kolima, skroz blokira smrad pikavca. Ranije mi se auto na vrućini osećao na katran kad ne ispraznim pepeljaru, pa se još sve uvuče u sedišta, prava katastrofa kada pođemo sa klincima negde. Ovo mi je baš trebalo i još mi u autu sve i miriše na Lavandu. Pun pogodak, neko se baš setio da napravi nešto korisno. 
Svaka im čast.

Iskrenost nije mana već vrlina









1
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 06.07.2016 , 1:54 PM

I ja imam taj prah samo s okusom čokolade :) Prije mi se stalo događalo da zaboravim isprazniti pepeljaru, a i kada bi ju ispraznila ostao bi neugodan miris. Ovo stvarno neutralizira sve neugodne mirise, super stvarčica.  yes






Iskrenost nije mana već vrlina
2
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 06.07.2016 , 2:00 PM

Ponašao sam na netu i ovaj video 

Iskrenost nije mana već vrlina



Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Ash fresh za pepeljare i pušače (Novi proizvod na koji sam naletela na fejsu)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: