Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Ljubomora
Ljubomora






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 21 | 30.10.2011 , 9:32 AM

Quote (G_A_R_I)
bez ljubomore ljubav nije potpuna...
;) Bravo

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 22 | 01.11.2011 , 10:51 PM

Oni koji su ljubomori su samo nesigurni u sami sebe.
Onda se postavlja pitanje, da li verujete u sebe i svoje kvalitete?
Ja verujem. Sebi sam najbolja, najlepsa, i najpametnija (ovo zadnje zna da oscilira) i znam da se to kosi sa egocentricnoscu, egotripovima, narcisoidnoscu, ali mom je partneru upravo ta moja ljubav prema meni pomogla da shvati da sam i ja njegovo sve ali da imam potpunu slobodu kretanja, kao sto ima i on. Ljubomorna nisam jer imam sebe :)

Ja kad prodjem kraj ogledala ono mi namigne, pa gde ce mi dusa? :)


Poruku je menjao/la Leksi - Utorak, 01.11.2011, 10:51 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










702
poruka na forumu
172 1634



post # 23 | 01.11.2011 , 11:42 PM

Vise se pravim nego sto stvarno jesam ,ne dozvoljavam da me neko pravi budalom :D

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









731
poruka na forumu
726 2357



post # 24 | 02.11.2011 , 1:13 AM

Quote (Leksi)
Oni koji su ljubomori su samo nesigurni u sami sebe

Tako je, nedovoljno vjere i samopouzdanja u same sebe ne vodi nigdje. Ljubomora je najveci neprijatelj ne samo u ljubavi nego u svim sferama zivota. Ona truje dusu i cini nas njenim robom, sto je nedopustivo. Imati povjerenje i biti tolerantan je neophodno za zdrav duh.


Poruku je menjao/la Mermaid - Sreda, 02.11.2011, 1:14 AM

“I kad budem najstariji
razumecu djake
koji zvacu zvake,
i kad budem najstariji…”










324
poruka na forumu
95 1937



post # 25 | 29.12.2011 , 4:52 PM

zavisi o cemu se radi

Mess with the best,die like the rest!!!









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 26 | 29.12.2011 , 7:36 PM

Sto bi rekli ljubomoran kao pas, normalno da to nije dobro ali tako je ne mozemo da se promenimo :)








233
poruka na forumu
151 1281



post # 27 | 10.02.2012 , 5:26 PM

U pocetku po malo..ali kada veza ide dalje ljubomora prestaje :)

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










16
poruka na forumu
6 32



post # 28 | 02.10.2012 , 2:34 PM

Ako je u pitanj ona ljubamora u ljubavi,po meni je to sasvim. ok... ako nekog volis naravno da postoji ljubamora.








577
poruka na forumu
548 3795



post # 29 | 02.10.2012 , 4:54 PM

Nisam ljubomorna .

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









834
poruka na forumu
212 1454



post # 30 | 02.10.2012 , 5:49 PM

toliko sam sjajan da sam ljubomoran sam na sebe ... :D


Poruku je menjao/la vuk-samotnjak - Utorak, 02.10.2012, 6:00 PM






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 31 | 02.10.2012 , 7:29 PM

Svako ko je zaljubljen i voli je ljubomoran... Ljubomora sama po sebi nije toliko strasna dok ta neka osoba nije enormno i bolesno ljubomorna,koliko god da volis tu osobu ako tu svoju osobinu bar malo ce probati da koriguje ako ne onda rastanak je zagarantovan.... Najgore je kad ljudi pod velom "ljubavi" trpe i guraju i sve pricaju ma promenice se itd pa zavrse u brak i onda su tu stvarno katastroficni problemi,+ ako ti isti naprave jedno malo cudoviste koje ce da ispasta ni krivo ni duzno .... Ljudi cuvajte se ljubomore,a ko je bas bas ljubomoran ili ti bolesno ljubomoran,podhitno sam sa sobom da to ispravlja jer to ne moze nista dobro da mu donese a ni toj osoobi koju voli ....

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 32 | 02.10.2012 , 10:34 PM

Ljubomorna sam samo kad je ljubav u pitanju. I znam ponekad da budem i preterano ljubomorna pa da mi faca bude ovakva angry2 Kad volim, ja volim do kraja... ;) I posvecena sam maksimalno toj osobi. Ali ova ljubomora nije iz razloga sto me taj isti pravi budalom. ;) Postoje mnogi drugi razlozi.








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 33 | 02.10.2012 , 10:51 PM

Ova tema vec postoji http://www.extracafe.rs/forum/89-704-1 pa molim forum moderatore da je pripoje staroj ili kako god :D lol
Quote (Tanja91)
Kad volim, ja volim do kraja

Potpuno se slazem ;) i naravno da sam ljubomoran ako volim,samo toliko ;)








191
poruka na forumu
31 370



post # 34 | 03.10.2012 , 0:09 AM

E 'vako Nzm sta mi je cinit volim devojku sa kojom sam sada u vezi voli i ona mene i samo mene kad smo zajedno leptirici joj skacu kao nikad pre al problem je sto ona kaze da bivseg se sjeti ponekad i da ima 1 slovo njegovog imena istetovirano
+ taj lik joj pise stalno i ona kao kulira i kad hocu da ga prebijem ona govori nemoj nemoj ima neke moje slike NE GOLE
i + ce valjda reci njenom bratu il roditeljima da se zabavljamo njen brat i roditelji su malo ae da kazem zaostali :D
Ne daju joj da bude u vezi sa nekim druge veroispovesti ....
Pa ako neko moze da kaze sta da radim il bar da me posavetuje :D
nisam sig je ovo prava tema al eto :D











1333
poruka na forumu
533 3782



post # 35 | 03.10.2012 , 0:19 AM

Sto se tice tetovaze moze da je obrise,nije bas jednostavno ali moze ;) A gde joj lik pise?Na mob,Fb?Neka promeni broj ili neka obrise Fb i napravi drugi tajni profil ;) To sto se tice veroispovesti bi vi morali da resite jer ako se nastavi ta vasa veza na duze vreme moracete nesto da ucinite,pokusaj da se ne bijes sa likom,zapreti mu nekako,smisli nesto ;) Toliko od mene,srecno ;)








191
poruka na forumu
31 370



post # 36 | 03.10.2012 , 0:26 AM

Promenla ona broj al uvek ga nadje imbecil i kad joj kazem da ga otera u PM ona nece govori kako bi bilo tebi da si sa nekim u vezi
2 god rask si bez razloga i da ga sad terash . u p.m
Msm ostavila ga je zbog mene :D bzv smo se dop ja pitao Hoces da se smuvamo drugarski ?
Ona kaze da i tup ostavi decka....











1333
poruka na forumu
533 3782



post # 37 | 03.10.2012 , 0:30 AM

Pazi,nisi malo dete,ne moze On da nadje broj ako ga Ona ne daje nikom ;) ili "odredjenim" osobama ;) nesto kod nje tu ne stima koliko ja mogu tu da vidim ;) ti najbolje znas...








577
poruka na forumu
548 3795



post # 38 | 03.10.2012 , 4:10 AM

Daywalker007,
Laže ko pas ! Mutna je ko Dunav !
Ja kad bi slušala nju sta prica samo bi je gledala i mislila u sebi LAZ, LAZ , LAZ .... i opet LAZ ... probudi se umij se hladnom vodom :D

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 39 | 03.10.2012 , 4:59 AM

Quote (Daywalker007)
Promenla ona broj al uvek ga nadje imbecil i kad joj kazem da ga otera u PM ona nece govori kako bi bilo tebi da si sa nekim u vezi
2 god rask si bez razloga i da ga sad terash . u p.m
Msm ostavila ga je zbog mene bzv smo se dop ja pitao Hoces da se smuvamo drugarski ?
Ona kaze da i tup ostavi decka....


Brate znas kad kazu "ala se ovaj usrecio" ... Brate nemas razloga da se bijes sa tim likom,koliko ja shvatam,bio je 2 god sa devojkom koja ga je odjednom ostavila puf,zaljubio se deckic,i naravno pita se zasto ga je neko ostavio tek tako odjednom posle 2 god,i sad je vjerovatno cima i "smara" da mu kaze sta se desilo... Nista tu on kriv nije,aaa ta devojcica samo neka je zdravo iako ti je devojka,nemoj zamjeriti ali brate ima SLIKE nisu GOLE i ona se cima oko toga? Ma dajjjj brate :))) To sto je druge vjeroispovesti,nije problem ako ste ozbiljni,ali sa tom devojkom mislim da ces vise navuci muke nego neceg dobrog... Nemoj samo tebi sutra da se desi isto da ti uradi,razmisli dobro sta radis....

PS: Za broj kako joj nalaze,to su PL :) A isto tako i to desavanje da je s tobom u PL tesko moze da se sakrije... Razumijes me sta govorim :P

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 40 | 03.10.2012 , 10:54 PM

Ne bih lagala samu sebe i rekla da nisam ljubomorna. Ljubomorna sam i ponekada više nego što bi trebalo..
Ali nikada nisam bila ljubomorna,ako nisam imala razlog. Jednostavno preko nekih stvari ne mogu samo tako prijeći i moram to riješiti. Ponekada volim to nazvati samo ljutnjom.

Inače ne volim pretjeranu ljubomoru,jer ona kvari sve i tada se druga osoba osjeća mnogo loše. Bar sam ja takva.

Ljubomorna jesam,ali znam kada i kako biti ljubomoran ! :)


Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Ljubomora
Search: