Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Zenski posao
Zenski posao






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 30.10.2011 , 9:36 AM

Zene inace rade svoje poslove samo se pitam dali je bas sve njen poso,dali vi pomazete zenama i dali se toga stidite da ne sazna prijatelj ili cak roditelji...i ako sta bi odgovorili ako zeni pomazete a oni vas zezaju.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 30.10.2011 , 5:08 PM

ja nisam musko, al cu da odgovorim... :D ja radim sve poslove, bili oni muski ili zenski... ali cu da za primer uzmem mog tatu, on se ne stidi nijednog posla... on pere sudove, cisti, usisava i kad mu mi prebacimo on je u prici da se on ne stidi toga, i da hoce da nam pomogne... dok je na to jedan njegov prijatelj odkomentarisao da bi pre razbio zeni tanjir o glavu nego sto bi ga oprao... ja sam na to htela da se svadjam sa njim al posto je stariji od mene, samo sam ucutala... najvise mrzim podelu na muske i zenske poslove... sta rade oni kojizive sami... sad muskarac nece da kuva zato sto je to zenski posao, i crkavace gladan... pa naravno da ce da uzme i da spremi ako je iole pametan...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










12130
poruka na forumu
5 REP OFF



post # 3 | 31.10.2011 , 8:54 AM

Quote (MarijanaBK1)
a nisam musko, al cu da odgovorim... ja radim sve poslove, bili oni muski ili zenski...

tako je :D :D :D i muz mi pomaze i uoste se nestidi da kaze to pred nekim

<3<3<3
:>>><<<:










160
poruka na forumu
22 277



post # 4 | 01.11.2011 , 10:03 PM

Po potrebi.... upalim masinu za ves..... masinu za sudove..... nekad cak i usisivac..... uglavnom su sve to masine.... jos samo da nadjem zenu na dugme :)

Imal iko ruku da mi da ..... al' da stvari posmatra ko ja ....... da ne kaze vreme ce izbrisat bol ..... nek brise svaciji ja hocu svoj ......... Imal igde mesto daleko od sveg ..... gde mogu da ne cujem tudji smeh ..... da ne cujem vreme ce izbrisat bol ...... nek brise svaciji ja hocu svoj !!!!!!!







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 5 | 16.04.2013 , 11:09 PM

Ako oboje rade- nema muskih i zenskih poslova: radi sta ko stigne kad ugrabi vremena... a ako samo musko radi, sramota je da se 'vati iceg po kuci! Takvoj zeni bih iscupala ruke iz ramena!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









1449
poruka na forumu
105 688



post # 6 | 17.04.2013 , 1:35 PM

nisam pristalica podela poslovai obaveza ni po kome pitanju
slazem se sa profesoricom u potpunosti ali ja bi ipak sa takvom zenom postupio malo manje nasilnicki  - s.x cini cuda u promeni perspektive druge osobe ako se primeni kako valja

!!!









46
poruka na forumu
1 26



post # 7 | 31.08.2013 , 9:43 PM

nema podele poslova, e sad jedino shto nemam pojma oko tehnike i elektronike, samo znam da zamenim sijalicu :D


Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Zenski posao
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: