Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Da li bi ozenio devojku koja nosi tudje dijete?
Da li bi ozenio devojku koja nosi tudje dijete?






148
poruka na forumu
7 108



post # 61 | 17.03.2012 , 11:26 AM

Ne razlog prvo bi mi bilo cudno da tako brzo hoce u brak a kad bi saznao i za to dijete na prvo bi pomislio da trazi prvog za koga bi se nabrzaka udala da ne bude kod mame i tate a stomak do zuba....kad je to radila znala je sta radi i to je mogla sprijeciti....a sto se tice djeteta ono nije ni krivo ni duzno a ono ispasta...e kad bi mi rekla na pocetku veze o trudnoci onda bi dobro razmislio(u slucaju da sam bas "zagrejan" za tu osobu)

"Dođe vrijeme kad pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"









4750
poruka na forumu
495 2877



post # 62 | 17.03.2012 , 9:30 PM

Kratko i jasno NE :)








162
poruka na forumu
6 52



post # 63 | 17.03.2012 , 10:13 PM

Nikako..:D








176
poruka na forumu
11 88



post # 64 | 18.03.2012 , 6:30 AM

Evo, ja sam sad u sl tripu. Ima devojka cerkicu od god i par meseci... Nemam jos nista sa pometnutom, ali mi se dopada, daleko od samo fizicke privlacnosti... I sad zato sto ima dete treba da je "sikaniram"? Svasta... Bas treba da budem ponosan na sebe sto mi toliko veruje da mi poveri pored sebe i to detence... Stvarno vas ne razumem sta pricate... da li ste toliko svi jednostavno plasljivi, ili mislite manje o sebi... Davno je neki anticki seronja (starogrcki mislilac), a i cini mi se i neko ovde rekao : "Svako moze da bude tata dok se pravi, a ne moze da bude tata dok dete raste"... ili nesto sl. Izgubiti nekoga iz sopstvenog straha ili sujete je jednostavno pateticno...

ALWAYS OUTNUMBERED NEVER OUTGUNNED









144
poruka na forumu
1 47



post # 65 | 11.09.2012 , 6:14 AM

al ste svirepi ako me žena voli ludi zamnom jedno dete manje viče imaćemo mi nače zajedničko oženio bih je ta žena se razvela ili je muž ostavio treba je voleti i utečiti jer žene su najveće zlato sveta i treba da ih volimo.








7
poruka na forumu
0 0



post # 66 | 13.09.2012 , 0:50 AM

Naravno da bih je ozenio...msm nije da ima lepru ili kugu,a trudnoca je prirodna stvar...a to sto dete koje nosi nije moje,bioloski... pa nije kataklizmicno,jer realno svaki kurton moze da skuca dete...al ne da i tom detetu pruzi i sve ostalo u odrastanju,cak ni to da uziva dok to dete odrasta pred njegovim ocima...Tako da nevidim neki problem u tome...Jer tom logikom, ako ti se svidi zena koja iz nekog prethodnog braka vec ima decu,sta tad,znaci treba zahtevati od nje da ih proda ili recimo pobaca ko macice,glupost...
To je sto bi rekao Balasevic, stvar koju ne bira bas pamet vec srce...To jest bar za one muskarce koji ne moraju prethodno da pitaju i obaveste mamu i tatu za dozvolu u slucaju tako neceg ili da traze i ocekuju blagoslov i misljenje svojih macho drugara...

F*ck Yea









547
poruka na forumu
46 1072



post # 67 | 13.09.2012 , 1:30 AM

Pa valjda kada veza postane malo ozbiljnija...ona bi trebala i da kaze da je ostala u drugom stanju...naravno "Pre Mene"
Sto se tice deteta...svaki debil moze napravit dete...ali otac je onaj koji ga podigne i napravi covekom...tako da ako volim devojku i ako ona voli mene...i naravno kaze mi na vreme sto bi znacilo da moze da joj se veruje 100%...nevidim razlog zasto bi dete bilo problem...
Uostalom dobijes 2in1 paket po ceni jednog...mislim nemoras da se mucis :P (tu sam salu cuo negde i ono fora je bar meni)

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









172
poruka na forumu
3 38



post # 68 | 13.09.2012 , 2:46 AM

Naravno da bih prihvatio dete kao da je moje... bez obzira na sve....











408
poruka na forumu
12 196



post # 69 | 13.09.2012 , 9:57 AM

Znaci ona se drugim je**la a ja da cuvam djete ? :D Nema sanse :)

http://www.youtube.com/watch?v=FGRgEEeuZhM









150
poruka na forumu
5 208



post # 70 | 13.09.2012 , 11:42 AM

A MENI NIJE JASNO KAKO SE MOZE TO TAKO BRZO ZAVOLETI ZA NEKIH MESEC DANA DA SE LUDO ZALJUBIS U NEKU DEVOJKU o.O A I NA POCETKU VEZE ZNAS DA JE TRUDNA I PRIHVATIS DETE I NJU A U VEZI SI 5 DANA NZMMMM STVARNO











1333
poruka na forumu
533 3782



post # 71 | 25.09.2012 , 11:51 PM

Quote (Srcemoje)
Upoznao si devojku koja ti se na prvi pogled jako dopala, izlazis sa njom neko vreme i bas ti prija.
Osecas da si se bas vezao za nju...Pocinjes da razmisljas o braku...
Iznenada saznajes da je pre tebe imala aferu sa drugim tipom i da ceka njegovo dijete!
Sta sad?
Kako bi odreagovao?
Sta bi uradio ? Ozenio bi je ili bi raskinuo ?

Vrlo komleksna tema,prvo bih naravno lepo popricali o svemu ali smatram da ne bih mogao da nastavim to sto sam zapoceo
jer ipak je krila od mene nesto sto je tako jako vazno,tako da bi tu bio kraj...E sad druga bi prica bila recimo da izlazim sa devojkom koja mi se isto tako dopada i ona mi u startu kaze da recimo ima sina od lupam godinu dana,sta ja znam,bila je udata ali nije islo itd... nastavio bi sigurno vezu sa njom jer mi se dopada,proslost ne moze da se menja a i ona mi je u startu rekla tako da bi sigurno nastavio vezu ali se ne bih zenio sigurno tako brzo ;)








4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 72 | 24.10.2012 , 10:17 PM

Ne bih i tačka!!!
Zašto?
Zato i tačka!!!
:D B)











577
poruka na forumu
548 3795



post # 73 | 24.10.2012 , 11:38 PM

svakakvih primitvnih razmisljanja ovdje ..

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









59
poruka na forumu
11 136



post # 74 | 25.10.2012 , 0:34 AM

Auuuuu momci....

Zene su slabe samo dok im se ne osusi lak na noktima!









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 75 | 26.10.2012 , 0:16 AM

Quote (Adrijana_)
svakakvih primitvnih razmisljanja ovdje ..

.. i drva za loženje...

Izbrisaću tačku, staviti zarez i obrazložiti zbog čega ne bih oženio djevojku sa tuđim djetetom.
Mogu biti dva najvjerovatnija scenarija:
1. Djevojka se zaljubila; Momak je ispalio, zabavio se na određeno vrijeme ili prestao da je voli, pa ga nije bilo mnogo briga i nije prihvatio očinstvo (pretpostavlja se da on zna, inače ne bi imalo nikakvog smisla)
1.1 Postoji i slučaj gdje se momak debelo ogriješio o djevojku i ona ga jednostavno ne želi ni blizu sebe, ni blizu djeteta. Međutim, tako hrabra i odlučna žena bi odmah na početku ili nakon kraćeg perioda (nekoliko dana) priznala da je noseća, dok ova to očigledno nije, pa ćemo ovaj slučaj zanemariti...
2. Djevojci je trebalo malo slobode i višak hormona je naveo da uhvati bilo koga 'zbog radi' zadovoljenja svojih potreba i ubijanja vremena. Momak se tu najvjerovatnije nije mnogo pitao, jer je očito bio tu samo da odigra svoj dio uloge po njenoj režiji, a ona ga ne želi kao odgajatelja djeteta iz njoj poznatih razloga.
Dakle, ovo su dva najvjerovatnija slučaja vezana za određenu situaciju.
Sada, kao što djevojke traže stabilne muškarce, stub i oslonac za damu, inteligentnog, šarmantnog, uglađenog, entelegentnog i sl., tako i ja želim ženu koja zna šta želi, koja je pronicljiva, koja nije hirovita, koja može biti ponekad i jača od muškarca u svakom smislu <_< , koju ne može prevariti svaka budala, ženu zmajceka, ženu tigricu, primjernu ženu, najbolju majku za svoju djecu itd...
Djevojka iz ove priče je kao prvo neoprezna, neodgovorna, nepromišljena, nezrela, neozbiljna i sva ova priča nema nikakvog smisla jer se ne bih mogao ni zaljubiti u ovakvu osobu, jer bih nakon par dana shvatio kakva je, a kamoli oženiti je. Dijete sa ovim nema nikakve veze i kao što su mnogi već rekli ne snosi nikakvu krivicu, te u njemu ne može biti problem. Problem je ona koja ga nosi i nikad je ne bih oženio i tačka!


Poruku je menjao/la luka83 - Petak, 26.10.2012, 0:19 AM









Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 76 | 26.10.2012 , 8:24 AM

ne stvarno :p

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









486
poruka na forumu
673 4564



post # 77 | 30.10.2012 , 8:28 PM

Citam ove postove i razmisljam,niko nije mozda pomislio da bi nekada u zivotu mogla da bude obrnuta situacija,zamislite decko u vezi sa nekom djevojkom,ili se bar zabavlja,ona zatrudni,rodi dijete i pobjegne negdje gdje je ne moze naci,recite mi sada,bar oni koji nikada ne bi odgajali tuđe dijete,zivjecete citav zivot sami ili...
ili cete mozda naci nekoga ko ne razmislja kao vi sada pa zapoceti novi zivot utroje...


Poruku je menjao/la desert_rose - Sreda, 31.10.2012, 1:19 PM

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 78 | 30.10.2012 , 9:00 PM

Ne bih.











577
poruka na forumu
548 3795



post # 79 | 30.10.2012 , 9:24 PM

desert_rose, svaka čast sve si rekla što bih i ja ...

luka83, dobro jel' sad ok ?

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









195
poruka na forumu
25 852



post # 80 | 30.10.2012 , 9:38 PM

Sigurno bih :D





Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Da li bi ozenio devojku koja nosi tudje dijete?
Search: