Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Najlepse cure na extracafe... (Da cujem vase misljenje...)
Najlepse cure na extracafe...






1948
poruka na forumu
188 1476



post # 41 | 05.11.2011 , 0:46 AM

Tanja91, ljubavi evo sad najiskrenije od srca znaci ti si meni toliko simpaticna da nema dalje sad ne ppricam o izgledu nego onako moze se rec kao kompletna licnost si mi super i vjeruj mi da ti ovde na EC nema ravne cure ma ni priblizno tvojih pozitivnih osobina ,ne znam mozda smo slicni nekako pa mi odgovaras ali to je moje misljenje, a ovo sto ti stalno prozivam za "ljubav "zaljubljenost" itd to je iz razloga sto si mi tako simpaticna dok odgovaras da imam viziju u glavi kakve face pravis dok citas a meni osobe koje su drage ja volim malo da ih zezam nemoj to da shvatas ozbiljno ,meni je drago da sam te upoznao makar ovako ,jer stvarno si jako poziitivna licnost i opet ponavljam po meni jedina "KOMPLETNA ZENSKA LICNOST NA EXTRACAFFE" svaka ti cast!!! (ovo je od srca )

Impi, evo posto si ti tako fin i dodvoravas se djevojkama pitacu te samo jedno pitanje al znam da neces iskreno da odgovoris tako ne znam ni sto cu ti ga nappisati ali ok .... DALI SI IKADA U ZIVOTU VIDIO NEKU CURU I POMISLIO,PROKOMENTARISAO , VIDI OVE KAKAVE JE JEST RUZNA ????? eto ako si smeker skupi to malo smekerskog jada pa reci iskreno lako je se dodvoravat svima treba nekad bit iskren pa makar prema smom sebi :D

A ti ces za mene uvijek bit moj brat KITO-LOVAC - cuo sam da dobro lovis kitove hahhaha ljubim te i pusaa








1830
poruka na forumu
280 1781



post # 42 | 05.11.2011 , 0:55 AM

Oces iskreno u tome i jeste razlika sto ti gledas prolazno a ja gledam ono sto ostaje,jada smekerskog xaxax zato ja radim radnju o kojoj ti mastas i pustas pevcu krv rucno :p :p :p a to ko je kito a ko srco mozemo videti u temi gde bi trandzu da povalis :p :p :p neznam sto sada prodajes lazan moral i saljes provokaciju mada na svaku cu ti odgovoriti ;)


Poruku je menjao/la Impi - Subota, 05.11.2011, 0:56 AM











1948
poruka na forumu
188 1476



post # 43 | 05.11.2011 , 0:59 AM

Impi, ja nigdje tu ne vidim da si mi odg na moje postavljeno pitanje evo ponovicu ga samo molim konkretan odgovor sa DA ili NE ... :D

DALI SI IKADA U ZIVOTU VIDIO NEKU CURU I POMISLIO,PROKOMENTARISAO , VIDI OVE KAKAVE JE JEST RUZNA ?????








1830
poruka na forumu
280 1781



post # 44 | 05.11.2011 , 1:01 AM

nisam, nauci da citas medju redove ;) da nacrtam spoljna lepota prolazi ostaje unutrasnja i zato se kaze da je svaka lepa na svoj nacin e sada kada si naucio nesto shvatices i sam , sta je ovaj nepismeni urednik teo da kaze :p











1948
poruka na forumu
188 1476



post # 45 | 05.11.2011 , 1:10 AM

Quote (Impi)
nisam

Taj sam odgovor znao da ces rec i pre nego sam postavio pitanje ,ali ok nemam vise pitanja svaka imalo normalna osoba moze da prelomi u svojoj glavi da lazes ali ok nek ti bude :D bilo mi je drago da vodimo ovu malu razmjenu misljenja odlican si mi sugovornik pusa :D poljubac








1830
poruka na forumu
280 1781



post # 46 | 05.11.2011 , 1:15 AM

susheTZ, jer mozes da shvatis da nisu svi isti ti to nemozes da skotas , visa matematika ili .. 100 ljudi 100 cudi 100 zena 200 ... hm ... sta susheTZ, :D :D :D ??? ja sam bre direktan i iskren to se vidi iz aviona kod mene nema pardona to ne znaci da lazem . Pa i meni je draze da vodim ovakvu koverzaciju, kaze se ako oces da vidis ko je kakav pokazi mu zube , :D spascce maske poljubac ;) xD sah


Poruku je menjao/la Impi - Subota, 05.11.2011, 1:16 AM









Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 47 | 05.11.2011 , 1:44 AM

Imam jednu ideju za vas internet ljubavnike:

Napravite vi po jedan FB profil, pa stavljajte da ste u braku sa ovima sa EC. To vam je najbolje rešenje. Bez uvrede za sve fizički lepe osobe, ali dok ne upoznaš osobu, ne možeš da znaš da li je dobra ili ološ. I forumi, FB i ostala sra*a mogu zavarati. Na internetu svi imamo drugu ličnost. Tako, da, upoznajte se, pa se onda volite :)






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 48 | 05.11.2011 , 2:08 AM

Jos 1 svadja zbog devojaka.. Iskulirajte se malo, mislim na susheTZ i mog carapana... Carapanu, nemoj da te sutra nema tamo, iscupacu ti srce :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 49 | 05.11.2011 , 2:29 AM

cp6uja, lepo zborish.









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 50 | 05.11.2011 , 2:52 AM

Ja sam ruzna, i kad bih ovde negde postavila sliku, prepolovio bi se broj ljudi, te iz tog razloga ne zelim da je postavim.
Isto tako smatram da je lepse biti tajanstven. :) Ahahaha

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1948
poruka na forumu
188 1476



post # 51 | 05.11.2011 , 3:34 AM

cp6uja, pa ovde niko nije reko da se "voli" a to sto pricaamo "ljubavi" itd to je naravno sala ,a i kad odgovor na temu recimo ovu kako da odg kad ovde niko nikog ne zna u pravom zivotu tako da cemo naravno pisati po ovome sto mozemo zakljucicti preko neta kakav je ko zar ne ;) a drugo ovo nije sajt gdje se traze zene ,djevojke ,majke buduce djece ovo je sajt za zabavu tako iako pogrijesim u procjeni za nekoga nece me nista kostati ;) bitno je da se zezamo ,a svako tamo negdje ima svoj privatni zivot :) ;)








1830
poruka na forumu
280 1781



post # 52 | 05.11.2011 , 10:52 AM

susheTZ, e ako si mu reko xaxaxaxax to je kad virtualno brkas sa stvarnim, i ubedljivo na kraju svake nase poruke saljemo poljubce i dalje neko voli da advokatise , ljudi ne se butajte u nesto sto ne razumete :D :D :D

Added (05 Nov 2011, 9:52 Am)
---------------------------------------------

Quote (Mortal)
Jos 1 svadja zbog devojaka.. Iskulirajte se malo, mislim na susheTZ i mog carapana... Carapanu, nemoj da te sutra nema tamo, iscupacu ti srce


nije svadja , susheTZ, i ja se super znamo do nekle, sto neznaci da nemozemo da budemo razliciti u nekim stvarima i da razmenjujemo reci u drugom konteksu.
xaxaxa ne se sekiraj :p :p :p











10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 53 | 05.11.2011 , 2:13 PM

Quote (cp6uja)
Imam jednu ideju za vas internet ljubavnike:
Napravite vi po jedan FB profil, pa stavljajte da ste u braku sa ovima sa EC. To vam je najbolje rešenje. Bez uvrede za sve fizički lepe osobe, ali dok ne upoznaš osobu, ne možeš da znaš da li je dobra ili ološ. I forumi, FB i ostala sra*a mogu zavarati. Na internetu svi imamo drugu ličnost. Tako, da, upoznajte se, pa se onda volite

Ne mogu da se slozim sa tobom... ne mozes ovde sad da se pravis nesto sto nisi i da lazes jer maske padnu brzo i istina ispliva vrlo lako... bez obzira da li si nekog video kako izgleda ili ne, mozes da zakljucis po njegovom ponasanju ovde a i po postovima kakva je osoba jer kad citas neciji post tacno znas kakav je ko (ovo pricam za sve)... to bar ja mogu da zakljucim i toliko sam zavolela ovde pojedine osobe da hocu da ih upoznam i licno :) a sto se tice osoba koje zive van Srbije mislim da cu da zovem emisiju "Sve za ljubav" pa da me oni odvedu i da ih nadjem kuci lol Znaci hocu da ti kazem da se tacno ovde vidi ko je koliko obrazovan, ko ima znanje za neke stvari, ko voli da se sali, ko je romantican, to sve jednostavno vidis iz postova... ja Jovane i za tebe imam visoko misljenje ovde samo da znas :) i kao sto rece susheTZ ovo nije sajt za trazenje devojke, zene vec za zabavu, druzenje... :)








1830
poruka na forumu
280 1781



post # 54 | 05.11.2011 , 5:37 PM

Tanja91, xaxaxa nemoras u inostranstvo ja sam tu , :D bas sam ti sinoc proso kroz Gradic i pitao se sta radis ??? :D I ako si ti ljuta :p :p :p mada i ja sam (zato sto si ti ljuta) a susheTZ, ce sam da dodje samo ako spremis vise od 50 cevapa xaxaxax sa tri glavice crnog luka , a Colu cu ja da donesem, (nesme pivo da pije napada sve sto je zensko) xaxaxaxx :D :D :p :p :p

A to sto si sve ispricala sve je to tacno !!!! yes :D gj











1948
poruka na forumu
188 1476



post # 55 | 05.11.2011 , 10:01 PM

Impi, realno tebe i mene da nema ovaj forum i nebi bio nesto gledaj al smo rasplamsali vatru xaxxaxaxxaxa ovo volim kad je akcija u pitanju ,kad se mimoilaze misljenja tad postaje zabavno :) :) :) :D :D dance :dance: dance

I na kraju sta rec :D







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 56 | 05.11.2011 , 10:07 PM

Kome?









1830
poruka na forumu
280 1781



post # 57 | 05.11.2011 , 10:24 PM

susheTZ,



susheTZ, klikni na moj potpis koji je plav !!! Krece Himna xaxaxaxaxaxaxax












poruka na forumu
REP OFF



post # 58 | 06.11.2011 , 5:15 PM

Ima dosta misljenja sa kojima se slazem.Hteo bih da cujem jos :)








621
poruka na forumu
382 3516



post # 59 | 06.11.2011 , 7:27 PM

Necu da spominjem imena (nickove) da ne ispadne kako prepisujem od ostalih :D

Same ce se prepoznati iz sledecih primera koje cu navesti :D

Vini Pu :D



Krem Bananica :D



Informaticarka :D



Fajlovi: 1055778.png (43.4 Kb) · 6168892.jpg (29.3 Kb) · 8752281.jpeg (8.4 Kb)
Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)









2595
poruka na forumu
281 2890



post # 60 | 09.11.2011 , 8:31 PM

Dorja ruza ruza B)


Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Najlepse cure na extracafe... (Da cujem vase misljenje...)
Search: