Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Muska depilacija intimnog dela tela, ispod pazuha, prsa? (Muskarci nasi, sta vi mislite o tome???)
Muska depilacija intimnog dela tela, ispod pazuha, prsa?






233
poruka na forumu
151 1281



post # 21 | 10.02.2012 , 4:48 PM

Sve depiliram sto mogu ;) ipak ako zelim da mi devojka sredjena onda moram i ja da budem sredjen :D tako da nemam problema sa depilacijom ;D

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










1520
poruka na forumu
180 1265



post # 22 | 20.02.2012 , 1:15 AM

Nisam dlakav, skoro pa uopste. Brijem bradu - normalno. I voleo bih da postoji neka depilacija za istu, jer sat vremena nakon brijanja, ja osetim pod prstima da ona nice, jbt!!! :o Izludjuje me to! Inace depiliram intimnu regiju, a resto doteram brijacem. :) Ispod pazuha imam jako malo i njih sam nekada depilirao. Medjutim naplasili su me kako to ne valja, zato sto su u toj regiji znojne zlezde, koje su pri samoj povrsini koze i da se one mogu kompromitovati depilacijom. I ima logike ta prica... Tako da od tada brijem ispod pazuha. Eto, tako... :)

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 23 | 20.02.2012 , 2:32 PM

Skoro sve sem nogu i ruku. Tj. ostavljam jednu liniju iznad Gospodina pa do pupka.. lol








576
poruka na forumu
34 295



post # 24 | 21.02.2012 , 12:56 PM

Quote (nemanja187)
Da brijem se bradu koliko imam,ispod pazuha i iznad centra tj.iznad polnog organa
potpuno normalno za 21 vek
Nije lepo nositi dzemper u leto covek je lepo rekao gore :)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









213
poruka na forumu
5 74



post # 25 | 25.02.2012 , 1:24 AM

Quote (susheTZ)
E ovako brijem ispod pazuha ,prsa depiliram i naravno depiliram oko svog "Miska"

Eto toliko :D








176
poruka na forumu
11 88



post # 26 | 27.02.2012 , 8:23 AM

Umem da pravim "frizuricu", ali uglavnom na celavo ziletom (dole), leti skracujem ispod pazuha... i to je to, ostalo ne diram. Normalno, brijem bradu :)

P.S. Zasto bi dirali prsa???


Poruku je menjao/la Abraxas - Ponedeljak, 27.02.2012, 8:25 AM

ALWAYS OUTNUMBERED NEVER OUTGUNNED









334
poruka na forumu
69 766



post # 27 | 16.04.2012 , 4:36 AM

Quote (crazymax)
Ljudi i ja mislim da je ok de se depilira i brije...Ja brijam bradu, ispod miske, oko "miska"

Takodjer bez depilacije :D Nije To Za Mene 3:)








1948
poruka na forumu
188 1476



post # 28 | 16.04.2012 , 4:41 AM

Quote (Abraxas)
P.S. Zasto bi dirali prsa???

Ne kod mene recimo na prsima ima mnogo ne mnogo sad da je djemper ali brzo mi tu rastu dlake i onda kad sve sredjujem volim i to da sredim ,a da nemam potrebu to ne bih ni dirao :D I ne sredjujem ja to samo kad idem u akciju ,ja to bre sredjujem radi sebe da se ja osjecam ugodno :D








547
poruka na forumu
46 1072



post # 29 | 16.04.2012 , 11:14 AM

Ovako cak i kada su smatrali da je pederski ja sam to gledao sa druge strane...gde god ima dlaka tu ima mesta da se skupe bakterije i razne prljavstine...tako da u intimnom delu tela obavezno i redovno licno zbog moje higijene i naravno ispod pazuha...na prsima nisam bas obdaren dlakama nesto mnogo ali ima ih...tu nediram


Poruku je menjao/la Hectore - Ponedeljak, 16.04.2012, 11:16 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









111
poruka na forumu
6 83



post # 30 | 16.04.2012 , 11:15 AM

Naravno da se depiliram ispod pazuha,prsa i kod spolonog organa higijene radi. A sada ako ce neko misliti da li sam ja peder to je njegova stvar mene to ne zanima niti najmanje.








75
poruka na forumu
12 -4



post # 31 | 16.04.2012 , 11:49 AM

higijena na prvom mestu....depilacija za sve osim za ruke i noge...pece mnogo.....

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









228
poruka na forumu
9 89



post # 32 | 16.04.2012 , 4:35 PM

Ali pazi treba imati i muda otici na depilaciju grudi :D ledja :D kao da ti meso odvaljuju :) mada ja sam npr vec navikao :D
Depiliram grudi, ramena, dole normalno,pazuh normalno :) mrzim dlake :) , iiii noge nisam nikad, ruke podlaktice nisam nikad...eto cisto radi lepseg izrazaja tela,a i sad ono..neke cure govore da im je to fuj gej itd...a neke podrzavaju, kao sto sam video nechy da je rekla da joj je to ok :)








87
poruka na forumu
3 58



post # 33 | 16.04.2012 , 5:19 PM

ajde posto nisam dugo nista pisao i ja da se javim...
xD
kao sto vidim javljaju se samo izdepilirani sto znaci ovi ostali koji nisu nemaju hrabrosti da odgovore pa eto ja cu...
ja brijem samo bradu, ostalo ne diram i ako sam jako dlakav...
ne zato sto me mrzi i ne zato sto mislim da je to pederski...
ako neko hoce da se depilira, ok to je njegova stvar i njegovo pravo, nekim devojkama se mozda ne svidja to sto sam dlakav to je opet njihova stvar, ako im se ne svidjam neka nadju drugog jer ima i onih devojaka kojima to ne smeta...
a ja licno mislim da bih jako smesno izgledao bez svih svojih dlaka...
ok sad da sam neki bilder da imam velike misice i lepu definiciju pa da ima sta da se pokaze onda ok mozda bih se i depilirao ali ovako ne vidim razlog za to...
da ne ispadne sada da ne odrzavam higijenu cisto da se zna tusiram se dva puta dnevno najmanje...
dakle zovite me vukodlakom ako zelite ali ja se osecam lepo, i razlikujem se od svih onih koji se depiliraju, neko treba da ocuva i ono sto neki zovu prirodnim izgledom a neki i izgledom iz vremena vitezova i merlina kao u jednoj od proslih poruka, ipak meni prirodan izgled ne smeta a jos manje to vreme vitezova i merlina jer svi vi i dalje gledate filmove o njima i divite im se...
:PpP
mozda bih lepse izgledao izdepiliran ali jednostavno nisam neko ko bi to radio, ako mislite da gresim ispravite me i dajte mi dobar razlog za to pa cu mozda i promeniti svoje misljenje...
:)

"Razlika izmedju dobrog i loseg je u samo jednom pogresnom koraku, zato dobro pazite koj ce biti vas sledeci korak" :D









1
poruka na forumu
0 0



post # 34 | 16.04.2012 , 6:19 PM

Da apsulutno depiliram sve cak i noge... To je za mene sasvim normalno, znam da u ovom nasem zaostalom drustvu na balkanu nije normalno...
Volim biti higijenski cist a ne kao majmun... Pa bogati tko jos voli vidjeti dlakave noge u sred ljeta fujj. :) Pozrdav

Added (16 Apr 2012, 6:19 PM)
---------------------------------------------

Quote (SS-90)
ajde posto nisam dugo nista pisao i ja da se javim...
xD
kao sto vidim javljaju se samo izdepilirani sto znaci ovi ostali koji nisu nemaju hrabrosti da odgovore pa eto ja cu...
ja brijem samo bradu, ostalo ne diram i ako sam jako dlakav...
ne zato sto me mrzi i ne zato sto mislim da je to pederski...
ako neko hoce da se depilira, ok to je njegova stvar i njegovo pravo, nekim devojkama se mozda ne svidja to sto sam dlakav to je opet njihova stvar, ako im se ne svidjam neka nadju drugog jer ima i onih devojaka kojima to ne smeta...
a ja licno mislim da bih jako smesno izgledao bez svih svojih dlaka...
ok sad da sam neki bilder da imam velike misice i lepu definiciju pa da ima sta da se pokaze onda ok mozda bih se i depilirao ali ovako ne vidim razlog za to...
da ne ispadne sada da ne odrzavam higijenu cisto da se zna tusiram se dva puta dnevno najmanje...
dakle zovite me vukodlakom ako zelite ali ja se osecam lepo, i razlikujem se od svih onih koji se depiliraju, neko treba da ocuva i ono sto neki zovu prirodnim izgledom a neki i izgledom iz vremena vitezova i merlina kao u jednoj od proslih poruka, ipak meni prirodan izgled ne smeta a jos manje to vreme vitezova i merlina jer svi vi i dalje gledate filmove o njima i divite im se...
:PpP
mozda bih lepse izgledao izdepiliran ali jednostavno nisam neko ko bi to radio, ako mislite da gresim ispravite me i dajte mi dobar razlog za to pa cu mozda i promeniti svoje misljenje...


Dobar razlog kazes :)
Pa naveo si ga i sam, zar ne zelis ljepse izgledati...








545
poruka na forumu
58 414



post # 35 | 16.04.2012 , 6:36 PM

Ne razumijem to kada neko kaze, to je u "trendu" ??
Sta boli mene briga za modu i te stvari, ukoliko mi ne smeta necu ni brijati i zavrseno.

<3 Bancy <3









363
poruka na forumu
65 485



post # 36 | 16.04.2012 , 7:25 PM

Quote (klipsy)
Takodjer bez depilacije Nije To Za Mene 3:)

Sa time se slazem i ja :D od voska bih bezao ko djavo do krsta... metla ali brijanje je ok.... :p








34
poruka na forumu
1 9



post # 37 | 16.04.2012 , 7:59 PM

Od glave do pete lol lol

http://www.mylivesignature.com/uploads/2853/f404324a4e41f3d66e2720dfd27f86c0.gif









101
poruka na forumu
218 546



post # 38 | 29.06.2012 , 10:09 PM

brijam neke delove tela i to najvise zbog higijene :) jer kada ima dlake mnogo se vise znoji...

Obrali smo bostan jer rodila nam njiva, do guše u govnima al se ipak pliva, bez plate i penzija isto ko i s njima,živimo od muzike samo da se svira, fudbal je na ulici kamen je stativa i pivo iz dragstora da bude nam gotiva, u društvu mnogo lakše je kad probleme imaš.....!










119
poruka na forumu
2 44



post # 39 | 29.06.2012 , 10:27 PM

Brijati bradu,pazuh,mjesto kod "miška" to je uredu i pohvalno za muškarca,tj.lična higijena.Ostalo brijanje kao npr. noge je za mene čisti pederluk :D.Žene su stvorene da budu ljepši pol i da se brinu malo više o "sebi" :D








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 40 | 30.06.2012 , 0:17 AM

Samo momci moji da vam kazem.
A znam da se cesto pitate zasto devojke beze od oralnog seksa.
E pa dragi moji, sve je stvar higijene.
Ako ne drzite do toga, nece vam se one ni sageti.
Pa vi nemojte obrijati, i nemojte voditi racuna. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Muska depilacija intimnog dela tela, ispod pazuha, prsa? (Muskarci nasi, sta vi mislite o tome???)
Search: