Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Kakvu bi zenu trebalo imati kraj sebe
Kakvu bi zenu trebalo imati kraj sebe






4290
poruka na forumu
228 2087



post # 21 | 22.12.2011 , 4:09 PM

Quote (Srcemoje)
Devica

Sve sto zna, zna duplo bolje od vas.I vas ce nauciti sta znaci saznati. Zivot ce vam biti oslobodjen iluzija i nece postojati nista vise sto bi moglo da vas zaustavi na putu ka uspehu. Uz nju cete imati veliku karijeru.To je zena koja ce vas najzad pustiti da se bavite za vas znacajnim stvarima, bez insistiranja na suvisnoj sentimentalnosti. Njoj je ljubav u delima, ne u recima. Bolesni ste?...ne treba vam lekar, tu je ona i njen dubok osecaj odgovornosti. Sve sto trazi od vas je da budete istiniti i vredni, a ona je to isto tako duplo vise od vas . Deca su joj dobro organizovana i obicno najbolji djaci...pametna na mamu.

E baš tako! Mora onaj moj ovo pročitati! :D








576
poruka na forumu
34 295



post # 22 | 07.03.2012 , 9:07 PM

Najbolje je imati ovna pored sebe :)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









334
poruka na forumu
69 766



post # 23 | 16.04.2012 , 5:18 AM

najbolje receno partrijalhalnu ocobu

Added (16 Apr 2012, 5:18 AM)
---------------------------------------------
mirnu tihu powucenu :D









547
poruka na forumu
46 1072



post # 24 | 16.04.2012 , 11:21 AM

Onu koja me kapira razume podrzava ali ipak nije popustljiva kada se gresi

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









228
poruka na forumu
9 89



post # 25 | 17.04.2012 , 4:10 AM

Samo neka jebeno ceni to sto uradim za nas i zadovoljan sam , a vise dosta mi svega :@@

dodam sutra jos ;S sad nmg dusa mi spava








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 26 | 17.04.2012 , 12:07 PM

Quote (Dzontras)
Quote
Samo neka jebeno ceni to sto uradim za nas i zadovoljan sam
, a vise dosta mi svega :@@

dodam sutra jos ;S sad nmg dusa mi spava

;)
Ima istine i to je jako bitno

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










576
poruka na forumu
34 295



post # 27 | 18.04.2012 , 5:24 PM

Quote (Srcemoje)
Skorpija

Ona nije zena, vec carobnica koja vas je omadjijala od prvog trenutka. I budite sigurni, unapred vas poznaje bar duplo bolje od vas.Da bi vas usrecila - popece vas na najvise vrhove ispunjenja, da bi vas ocelicila - bacice vas u najdublje ponore iskusenja...ali jedno je sigurno...vi vise necete biti obican covek, vec junak poput Ahila ili Hektora, spreman i zivot da zalozi za samo jedan njen osmeh. Ako je za utehu, i ona bi svoj zivot dala za vas. Dokazite joj da ste toga vredni. Prodjite hrabro sa njom kroz sva iskusenja i nikada, nikada je nemojte izdati. Naucicete sta je prava posvecenost i strast, tako sto cete strastveno voleti njeno srce, telo i duh.Uz nju cete saznati sta je strast odanosti. Sve sto trazi od vas je da joj dozvolite da vam veruje .Decu ce od malena uciti da su predodredjena za velika dela.

Ima i drgih ali ova definitiske :) :D

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









545
poruka na forumu
58 414



post # 28 | 30.04.2012 , 1:47 PM

Koja je originalna, da ne kopira ostale "trebice"..
Danasnje cure (vecina) se fura jedna na drugu, misle da su centar svijeta a zapravo su nista posebno, mislim to vecinom moje generacije.

<3 Bancy <3









1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 29 | 30.04.2012 , 1:56 PM

Quote (Srcemoje)
Vodolija

Kad upoznate ovu gospodjicu (jer ona je to uvek ma koliko godina imala), osecacete se kao zatvorenik koji je najzad osetio dasak slobode.Nista ne brinite.Ona ce lako skinuti sve vase okove i pokazati vam kako ce to svet izgledati za stotinak godina. Nije vam potreban vremeplov, Spilberg ili naucna fantastika...sad imate nju. Ipak ona ne pripada samo vama, vec svima, a opet nikom. Uz nju cete nauciti sta to znaci biti druzeljubiv i human, jer je u stanju da napravi bliskog prijatelja i od sefa korporacije i pekara preko puta.Ona se ne bori za sebe, nego za sve ljude, pa i za vas. Ako ste rasli kao samac, postace vam nezamenjiva poput brata ili sestre. Najzad cete moci da joj poverite sve tajne, koje bi svakog drugog sokirale, ali ne i nju...ona je i sama misticna i svesna da je potpuno drugacija, a i vi ste bar jednim delom, cim vas je izabrala. Sve sto treba da radite je da joj nikad ne govorite kako treba da misli i zivi svoj zivot , a i zasto bi ste kad je tako inspirativna. Deca je obozavaju, zato sto ume da gleda svet njihovim ocima.Jednog dana neki od njih ce postati pravi genijalci.

Tako je ;)











486
poruka na forumu
673 4564



post # 30 | 30.04.2012 , 6:25 PM

Quote (Marko)
Bik

Sve sto radi, radi bar duplo temeljnije od vas. Uz nju ne postoje propusti i nepredvidjena razocarenja. Prepustite joj svoj novac i budite sigurni da ste ga orocili u banci koja ce vam ga bar dvostruko uvecati. Umorni ste i boli vas glava? - prepustite se njenim rukama koje ce vam pokazati tajne opustajuce masaze. I nikad, nikad nemojte sumnjati da ces vas napustiti kad je tesko.To je zena koja bi vas kilometrima nosila ranjene kroz pustinju, nepokolebljivo kao kamila. Sve sto od vas trazi su cesti pokloni, a to je zaista sitnica, zar ne? ... s obzirom da ona ipak pravi najlepse. Deca su joj mentalno i emocionalno stabilna, puna vedrine. Kako i ne bi uz takvu majku?


♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 31 | 30.04.2012 , 7:00 PM

Ja bih zeleo jednu iskrenu.Punu ljubavi.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 32 | 03.05.2012 , 8:44 PM

Quote (Srcemoje)
Blizanci

Sve sto misli, misli bar duplo bolje od vas. Uz nju u stvari i ne morate da razmisljate, prepustite joj se sa poverenjem i otkricete svetove. Sa njom je svaki novi dan kao novi zivot. Niste znali da u vama cuci jedno razigrano dete? E sad znate, dok se osvezeni i vecno mladi pitate cime ste zasluzili toliku srecu.To je zena sa kojom ne postoje banalnosti jer ona svemu ume da pruzi smisao. I da... puna je iznenadjenja. Kad ste najmrzovoljniji, iznenadice vas kartom za Kup sampiona. Sve sto trazi od vas je da i vi nju ponekad iznenadite, a vi necete biti nemastoviti, zar ne ? Deca joj od malena idu uporedo u bar dve skole i imaju bogata interesovanja.


Uh... al me nahvalise! :D

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 33 | 03.05.2012 , 9:47 PM

ma fak det ol :D
ja nisam savrsen i treba mi jedna koja nije savrsena
nemam i neznam sve,nemam cjelo srce i dusu vec samo pola....treba mi jedna koja ima tu drugu polovinu pa da zajedno cinimo savrsenu cjelinu :D
i da...da je volim i da me voli...:D
znaci... ta podjela mi se ne svidja :D

Be my love?









349
poruka na forumu
53 753



post # 34 | 12.05.2012 , 8:05 PM

biram ribe a sa jednom sam i ozenjen :D

NEKA SILA BUDE SA TOBOM









78
poruka na forumu
52 398



post # 35 | 19.06.2012 , 11:18 PM

Ona nije zena, vec carobnica koja vas je omadjijala od prvog trenutka. I budite sigurni, unapred vas poznaje bar duplo bolje od vas.Da bi vas usrecila - popece vas na najvise vrhove ispunjenja, da bi vas ocelicila

taka sam vam ja :) hahaha

Lepa sam zgodna i djavolski neophodna :D









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 36 | 19.06.2012 , 11:42 PM

Preferiram racice. B)

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 37 | 20.06.2012 , 2:19 AM

Svoju uvijek i tuđu povremeno :D





Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Kakvu bi zenu trebalo imati kraj sebe
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: