Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Danasnje devojke :(
Danasnje devojke :(






486
poruka na forumu
673 4564



post # 41 | 21.07.2012 , 3:31 PM

Postoji jos mnogo djevojaka i muskaraca koji misle bas isto kao ti..kako je u danasnjem svijetu bas bas tesko naci srodnu dusu...i svi se samo pitaju i pitaju ..i okrecu se tom internetu...pa svijet je vani ceka na vas treba samo da ugasite taj komp i da pocnete da zivite...svi samo sjede i cekaju da se nesto desi...zar zaista mislite da cete tako nesto postici..ista sam bila prije par mjeseci..ali sam se sabrala..ugasila komp i izasla van među stvarni svijet...tamo me cekalo mnogo toga cega nisam bila svjesna...zivot nije samo internet..a sto se tice tih veza preko facebooka ja i moj decko nismo razmjenili jos nijednu poruku tim putem..dovoljan je bio samo broj telefona..dakle sta cekate..idite cao cao cao

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 42 | 21.07.2012 , 4:41 PM

Inače ne volim o ovome da pričam,jer nemam šta reći na to sve.. :)

Kada je moja majka bila mlada isto je bilo "izroda" kao i danas. Kada je i moja baka bila mlada isto je bilo "izroda".

Moj savjet je taj da se što manje o tome razmišlja i da će jedna normalna djevojka naići. A i ako ćemo iskreno,nisu samo djevojke te koje su pale pod taj uticaj. Imam mnogo poznanika koji se "muvaju" preko fb i ostalih stvari.

Ja sam za ono,oči u oči ! :)

Added (21 Jul 2012, 4:41 PM)
---------------------------------------------
I da dodam..

Nikada nemojte cijeniti nekoga u potpunosti po njegovim statusima,lajkovima i ostalih glupostima. Možda baš ta "ufurana" cura ili "normalna" cura nisu onakve kakve su prikazane. Samo oči u oči. :)

I te malene curice samo imaju "mogućnosti" koje mi nismo imali. I bolje da nismo imali.. Nekada smo i mi kada smo imali nekih 12 godina htjeli curu ili momka. :)









731
poruka na forumu
726 2357



post # 43 | 23.07.2012 , 9:18 AM

Pa jeste...danasnje djevojke i momcici, zene i muskarci, ma cjelokupna priroda i drustvo, sve otislo u tri lijeposavicke.
Ali ima lijeka, vjera neka bude ta koja nam daje buduce korake. Tvoja jacina i snaga, ne daje ti prava da igras onako kako tebi odgovara, vec ostani ispravan i daj slabijima, malo vjetra u ledja. ;)

“I kad budem najstariji
razumecu djake
koji zvacu zvake,
i kad budem najstariji…”










7
poruka na forumu
0 0



post # 44 | 24.07.2012 , 0:36 AM

pa nikad muvati , ako nisi "utegnut" sto se tice odjece i muzike koju slusas odmah si izrod,narkoman,idiot...tako da morao bi da se rijesis gomile svojih "tripova" da bi nesto nasao...tako barem u mojoj rupi...

liberation revive our freedom
re-evolution is near,the time has come for us










4
poruka na forumu
0 0



post # 45 | 24.07.2012 , 1:36 AM

Svaka cast ovom decku, koji je otvorio ovu temu... Na ovoliku nepismenost nisam dugo naletela :D Nauci ti sine prvo malo pravopis, pa ce doci cure :D Zbog tolike nepismenosti i nemas lajkove :P ahhahaha tuga!








7
poruka na forumu
0 0



post # 46 | 24.07.2012 , 2:02 AM

ne brini ti za moj pravopis i gramatiku ne moras da se pravis pametna samo se opusti i uzivaj na forumu ;)

liberation revive our freedom
re-evolution is near,the time has come for us










1291
poruka na forumu
106 1817



post # 47 | 24.07.2012 , 11:50 AM

miam5, Kome ti to ?

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










7
poruka na forumu
0 0



post # 48 | 24.07.2012 , 1:53 PM

pa meni valjda...

liberation revive our freedom
re-evolution is near,the time has come for us










4
poruka na forumu
0 0



post # 49 | 24.07.2012 , 5:34 PM

Pa onome ko je otvorio temu, al vidim i Fenriz se sam pronasao u svom pravopisu :D








1291
poruka na forumu
106 1817



post # 50 | 24.07.2012 , 5:45 PM

miam5, Ja sam otvorio temu...I jel imas neki problem s tim ?

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










2427
poruka na forumu
345 2552



post # 51 | 24.07.2012 , 5:47 PM

Fenriz, miam5, CryTek, ohladite malo sva trojica .. ukazao je na pogrešku šta dižete toliku prašinu bez potrebe ..








144
poruka na forumu
1 47



post # 52 | 24.07.2012 , 10:08 PM

googl-u svaka čast zato što će da obori tu prokletu stranicu facebook

a devojkama prilazim opušteno ali oštro bivša je raskinula samnom bila je u kratkoj vezi i mislila je da se pomirimo samo sam joj reko dovidjenja možda ako raskinem sa ovom mada mi je lepo u vezi zato i neću ona kao pop..šan cvet a čim me je ostavila istog trena sam prišao drugoj treba biti i surov kao što je ovaj život.








37
poruka na forumu
11 70



post # 53 | 25.07.2012 , 6:00 PM

Sve devojke traze ljubav, ali ispod losih korica krije se uvek veliko zadovoljstvo , sreca itd. Kada zena otkije sebe, onda samo citate njene pokrtee i ona je vasa. Svakoj zeni po meni treba dati sansu , pusti ti je da se "dokaze" ako bih tako rekao.... one su samo deo nas muskaraca... i to je to ..:D Sa zenom samo treba pokazati da ti je stalo do nje , i da to nikada nece prestati..








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 54 | 25.07.2012 , 8:20 PM

I dok muksarac misli da je lovac, nije ni svestan da je postao lovina! :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 55 | 25.07.2012 , 9:34 PM

Danasnjim devojkama nista ne hvali, mozda koriste malo previse sminke i to je to. Nisu sve iste ne treba gubiti nadu zbog par njih koje su nafurane, ima i dobrih i losih devojaka kao sto ima i dobrih i losih muskaraca, svi se zale na cure a nisu ni muskarci zlatni. Meni jedino smeta kad vidim devojku sa mnogo sminke, jedina sminka koju bih ja dozvolio devojkama je samo jedan labelo cisto da im ne ispucaju usne, dovoljno im je jer ipak su lepse bez sminke iako one ne misle tako. :)








3
poruka na forumu
0 0



post # 56 | 25.07.2012 , 10:43 PM

Današnje devojke su ekstra. Brate, veruj mi, danas je smuvati devojku prosto ko pasulj. Dovoljno je da imaš kintu i sve su tvoje. Pre si morao si da budeš, ne znam, duhovit, načitan, zanimljiv, astrolog, numerolog, meteorolog, kišni čovek, supermen i betmen zajedno, upućen u sve tajne univerzuma, da kontaš kvantnu mehaniku i teoriju marginalne produktivnosti, da studiraš FTN, treniraš ritmičku gimnastiku, da voliš prirodu, recikliraš, ideš u pozorište, u operu, da posećuješ muzeje i izložbe, da voliš mjuzikle, mačiće, kučiće, da sviraš gitaru ko Karlos Santana, plešeš ko Džon Travola i najvažnije od svega, da si lep ki upisan SAMO DA BI MOGAO DA PRIĐEŠ DEVOJCI. A danas je dovoljno da parkiraš dobar auto ispred kafića, diskoteke ili gde već, i u poslu si. B) Bože, što volim današnje devojke! lol








19
poruka na forumu
1 5



post # 57 | 26.07.2012 , 1:24 PM

Jaa smatram da su sve generacije iznad 98.. godista previse nafurane.. Ima i 98 godista nafuranih ali jako manje. U mojoj skoli nemozes pronaci normalnu devojku.. Mladju od 98 sve neke fufice (mackice, tigrice :D) Slikaju se u wc-u i tako nesto... Ja iskreno mislim da ovo ima neke veze sa bombama koje su bacali na nas- Odnosno "Osiromaseni Uranijum.. A to nesme da se koristi u ratu.. Od toga se poludiiii- Zato danas ima sve vise lude, bolesne i retardirane dece (mentalno zaostale)... vutra Thats all from me!!

MadafakingElmir









1291
poruka na forumu
106 1817



post # 58 | 26.07.2012 , 2:25 PM

Quote (umpah_pah)
Dovoljno je da imaš kintu i sve su tvoje.

E pa da zaboravio sam da je danasnje vreme raj za vas koi imate pare i kola a nemate mozak, i uz to ste zanimljivi ko moja baba kad prica o titu...

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










3
poruka na forumu
0 0



post # 59 | 26.07.2012 , 2:45 PM

Quote (Leksi)
I sta imate od stidljivosti????? Pa ti stidljivi su najveci PERVERZNJACI!
Dokazano!!!

Ja sam dokaz... :D

Quote (CryTek)
I ajd sad molim vas kazite mi sta da radim ja, NEtreba mi cura da lajkujemo jedno drugom statuse nego da sednemo popricamo, izadjemo negde malo....toga vise nema, takvih u 200 ima jedna...

Pusti snovi brate moj... Takve se nalaze samo u bajkama, a i primerci te vrste su u izumiranju... :(

Zivi svaki dan kao da je poslednji...









1
poruka na forumu
0 0



post # 60 | 26.07.2012 , 3:04 PM

more bit, a more i ne bit


Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Danasnje devojke :(
Search: