Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Ženska dobacivanja!
Ženska dobacivanja!






44
poruka na forumu
9 102



post # 1 | 11.08.2012 , 0:51 AM

Vako. Idem oko pola 12 uveče - šetam ulicama moga grada, i vidim 3 devojke, dve starije, jedna mlađa. Idem prema njima i vidim ja još u daljini da se one domunđavaju... prolazim pored njih i meni ona mala dobacuje "Ejj" prvo mi je palo na pamet da ništa ne odgovaram i da samo iskuliram - jer poludim kad devojke krennu da dobacuju djavo .... Ove malo starije su tolko lepe i ništa ajd ja iskuliram da ne bi i ja kreno da dobacujem..... i posle 5-6 minuta ja se setim sto ja to ne bih muvo.... kad ono prolazim ja opet tuda i njih nema...

Savet tražim od vas: kako da se smirim i da opušteno priđem u takvim situacijama (fora-neko upoznavanje pa oma muvanje), meni prvo što prođe kroz glavu je da idem i da ih dobro išamaram, al ono kad se kontrolišem razmislim da li bih ja smeo udariti žensko biće?

Molio bih da se tema prebaci u Muški kutak. Hvala.


Poruku je menjao/la SoloSile - Subota, 11.08.2012, 1:02 AM








547
poruka na forumu
46 1072



post # 2 | 11.08.2012 , 2:25 AM

Stvarno nemogu da razumem prijatelju da trazis savet na forumu "Kako smuvati i prici curi"
Zelim da ti dam jedan savet od srca i prijateljski... "Manje foruma i interneta a vise prilazenja i Muvanja" tako ces steci neku rutinu i "mirnocu" kao i to da se prilagodis odredjenoj situaciji
Sto se tice dobacivanja od strane zenskog pola...uglavnom su to manje-vise neke sale i zenska posla...nekad cak i malo vise alkohola...ali nemora da znaci...u svakom slucaju "Zene uvek biraju" pa bi u neku ruku to trebao da ti bude kompliment a ne da "Izaziva bes i zelju za udaranjem"...ipak neznam...mozda bi mogao da potrazis strucnu pomoc po tom pitanju lol


Poruku je menjao/la Hectore - Subota, 11.08.2012, 2:30 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 3 | 11.08.2012 , 2:55 AM

Quote (SoloSile)
meni prvo što prođe kroz glavu je da idem i da ih dobro išamaram, al ono kad se kontrolišem razmislim da li bih ja smeo udariti žensko biće

Da te neko ko ja zatekne kako radis to ne bi to dobro prosao :D
Ja nikad ne bi udario zenu.











2427
poruka na forumu
345 2552



post # 4 | 11.08.2012 , 11:22 AM

Vagabond83, ubuduće izbjegavaj takav odgovor bez obzira na sadržaj teme i ponovo pročitaj pravilnik foruma








105
poruka na forumu
2 22



post # 5 | 11.08.2012 , 11:26 AM

Volim kad mi zenske dobacuju , sta fali :D
Pridji , im i kazi : Cao devojcice , jeste za pice jedno ?
Odvedi ih na pice , upoznaj se sa njima , ime prezime , godine itd , pricajte malo , i onda kasnije grupnjak.
Provereno


Poruku je menjao/la kaLu8989 - Subota, 11.08.2012, 1:28 PM

ПАТРИЈАРХ СРБСКИ ПАВЛЕ !!!









188
poruka na forumu
15 170



post # 6 | 11.08.2012 , 11:35 AM

kaLu8989, ti je reko sve sto treba....vidis da decko zna znanje... dance








105
poruka na forumu
2 22



post # 7 | 11.08.2012 , 1:28 PM

_Nazgul_, Imam iskustva :D

ПАТРИЈАРХ СРБСКИ ПАВЛЕ !!!









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 8 | 12.08.2012 , 1:39 AM

Quote (SoloSile)
meni prvo što prođe kroz glavu je da idem i da ih dobro išamaram, al ono kad se kontrolišem razmislim da li bih ja smeo udariti žensko biće?

O.o Jadna ta tvoja neka buduca zena... Pa zar da udaris zensko?! I to u ovom slucaju da joj udaris samar zato sto ti je rekla "ej"? Stvarno te ne razumem... Pa sta bi ti onda muskarcu uradio kad bi bio na mestu te devojke i kad bi ti isto dobacio "ej", nokautirao bi ga je l`? E svasta...








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 9 | 12.08.2012 , 2:03 AM

Ah, sto ovde ima frajera, majko moja mila.
Svi su ribu zbarili, svi su je na prvu dobili.
Lako je kritikovati mladje, umesto pomoci im.
Nisu se svi naucni rodili. Nekom dijalog ide od ruke, a neko ima tremu.

Tacno moram Rogiju reci da deli odlikovanja. :)

Decko je mlad, neiskusan, sto ne znaci da one ''iskusnije'' nece presisati.

SoloSile, davno sam ti rekla ako ne i prosle godine, da pre nego sto izadjes iz kuce, drmni dve tri rakije, i to je cela mudrolija, ostalo sve opusteno, normalan razgovor, pa ne razogavaras sa princezom Dianom, znaci samo opusteno i normalno. I nemas vise potrebu da pises na forumu.

Dodacu jos samo ovo: Ne postoji glupo pitanje, nego glup odgovor. :D

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










44
poruka na forumu
9 102



post # 10 | 12.08.2012 , 2:23 AM

NE kazem da bih udario devojku NE DAJ BOZE nego mi to prvo proleti kroz glavu da odem i da ih isamaram nzm zasto... problem je sto ja tako nekako iskuliram i onda posle kontam nikad ne bih udario zensko a koji mi ku*ac bi pa ne iskoristi prliku da se upoznam... ne mogu da se priberem da pridjem jer iskreno da kazem imam problem kad sam u zenskom drustvu: pocnem da psujem, ne znam ni sam sta je, gubim se previse, mucam.... to inace ne radim kad sam sa drugovima.








1005
poruka na forumu
49 230



post # 11 | 12.08.2012 , 7:17 AM

Ma pocnes da flertujes s njima pa mozda ti i da, nema veze sto joj ne trazis, cudne su danasnje klinke :D

Twitter: https://twitter.com/marestrpc







Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 12 | 17.08.2012 , 8:46 PM

Koliko glupa tema, pa naravno, uzvratiš jednim šmekerskim "ćao".
Ne mogu da verujem da bi neko mogao da išamara, ne samo žensku osobu, već bilo koju osobu bez razloga. Treba tebi jedna Milica Mandić :D

Added (17 Avg 2012, 8:46 PM)
---------------------------------------------
Moram da dodam, da me ne razumete pogrešno: :D

Quote (cp6uja)
Ne mogu da verujem da bi neko mogao da išamara, ne samo žensku osobu, već bilo koju osobu bez razloga.


Ovde sam mislio da nije moralno uopšte udariti bilo koju osobu, nebitno kojeg je pola, bez razloga. A ženskim osobama uvek treba popustiti, jer, ipak su one nežnija, lepša i sitnija bića od nas, muškaraca, ili su pak grublja, i krupnija bića, pa moramo da ih slušamo da ne bi dobili batine. :D A i ženski mozak nije baš dobro protumačen, pa se ne zna kako funkcioniše :D Šalim se :D Nadam se da smo se razumeli :D








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 13 | 26.09.2012 , 0:15 AM

Ja obicno to iskuliram,nije to taj tip devojke koji meni treba ;)








326
poruka na forumu
317 2359



post # 14 | 02.11.2012 , 5:23 AM

Prijatelju ne treba ti ni rakija ni nista drugo. Ako dobaci onda zeli druzenje pridji pa sta bude ne gubis nista vec samo mozes da dobijes i budes u plusu u malo sirem pojmu receno :) .

Ne lupaj svasta, uvek pokreni neku temu i pusti njih da pricaju onda vidis kakve razgovore vole da vode i onda se ti tu nadogradjujes malo se zezas nasalis i tako dalje :D

Cisto receno budi svoj, tako ces najbolje proci :) Ako budes glumeo samo ces sebe da ufatis u laz i zeznes se ;)

Srecno brate, jer je najsladje kad te startuje riba onda ces to da pamtis mnogo bolje nego ista drugo :D


Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Ženska dobacivanja!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: