Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » PMS (PMS, predmenstrualni sindrom, zenski kutak.. ;))
PMS






85
poruka na forumu
7 30



post # 1 | 20.09.2013 , 11:14 PM

E evo i ove teme, posto sam videla da postoji tema prva mesntruacija, zelela bih da vas pitam sad kad vec sve imate, kako se osecate? Mucnina, bol, razdrazljivost,.. ? Ajde da malo procaskamo na ovu temu? Vasa iskustva bi mi bila potrebna, posto sam imala bas neku mucninu, koja me je malo unistila, mrzim svaku vrstu mucnine, kratke ili duge. Zelim to da sprecim ali ne znam kako. Mozete li mi pomoci? Samo vasi saveti zenske ;) yes   ogledalce


Fajlovi: 3522523.jpg (72.8 Kb)
sanjchy905









390
poruka na forumu
20 673



post # 2 | 21.09.2013 , 4:37 PM



:D








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 3 | 21.09.2013 , 7:08 PM

ERROR404, lele uzid

Pms nisam ni osećala do 18-e godine.
A sad kad me strefi to stanje osećam stalnu promenu raspoloženja, napetost, nadutost, nervozu, imam želju da puska nekog, osetljiva sam, glava me boli i donji deo leđa, joooj ma nisam nikakva... osećam se nemoćno, žalosno... Pa mi onda organizam u tom periodu traži i dosta kaloričnu hranu, non-stop sam gladna. pop Tada ne sme da se desi da nemam slatkiše pored sebe, inače Prepare to Meet Satan! djavo Čokolada me mnogo smiri, ali posle nekoliko kockica jede mi se još. :p Ja sam svesna šta mi se dešava i zašto je to tako, al' šta da radim kad me svaki put hormoni savladaju. :(
Znači muškaaarci, ako smo već nepodnošljive u tom periodu nismo mi ništa krive, nego hormoni! ruganje

Volela bih da nađem osobu koja će znati šta mi je kad počnem sa histerisanjem kao sad. :D Da mi u tom trenutku priđe, poljubi, zagrli, nasmeje, mazi, da mi kaže da sam još više slađa kad se ljutim hah, itd. :D

Inače kad dobijem sve ove muke nestanu, osećam se fenomenalno, naravno samo u slučaju ako me ne boli stomak da ne mogu da izdržim.
Kad dođu 4. i 5. dan tj. zadnja dva dana menstruacije kod mene, osećam se taaaako napaljeno. xD
Ozbiljno... pop Ne znam šta mi se dešava tada i da li je ovo slučaj samo kod mene? puska

Saveti hmmm... pisanje Kako bi se pms ublažio potrebna je svakako fizička aktivnost, 30-60 min šetnje dnevno bi bila sasvim dovoljna, jer ja nema šanse u takvom stanju da imam trening na koji sam navikla. A treba i da se odmara naravno. Opuštanje uz neki dobar film ili na primer uz muziku.
Što se hrane tiče poželjno je tada izbegavati proste ugljene hidrate (nego ja ne mogu jbg, ubi me al' ne mogu), alkohol, cigare itd. Treba unositi u organizam mlečne proizvode, ribu, mahunarke, integ. žitarice, voće, povrće, orašaste plodove, čaj (kamilica protiv grčeva) itd.






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 4 | 05.10.2013 , 2:57 PM

joj hiihihi,emen sramota da pricam o tome ali ajde,kada ste se vi otvorile i izneel svoj pms krvav ves,i aj cu se rasiriti u predelu medjunozja i sa sirokijem auditorijumum podeliti svoje sexualno krvopmsprolice,ja sva nabreknem ko bundeva ili onaj vazdusni balon na nadovanje od kojeg se smejsno prica kada se on izpuse u usta,znate,i ondak sam jedno dva dana sva jojj sva sam ne znam pojma kako da to kazem,sva se zajapurim i sve bi momke ljubla i sa njima hihih znate vec sta,prosto me neak milina obuzme u obrazima,u tjelu,sve gori ko u sporetu bem ti sve,treperim,gorim,jojj jedva cekam hihihi,slazem se sa gornjom nutelinom sto kaze zena,par dana pred istek pemesa osjecam neki seksi poriv ka suprotnom,a ponekad i istom polu hihihi,ali ako nema nista odem do prodavnice i pojedem conkoladu i tak,hihihi,et jes da me stid ali sta cu,zene smo :)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









10
poruka na forumu
0 2



post # 5 | 10.10.2013 , 9:40 AM

kad sam u pms nista me ne pitajte.








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 6 | 18.10.2013 , 7:11 PM

Quote intimenfrizuren ()
slazem se sa gornjom nutelinom sto kaze zena,par dana pred istek pemesa osjecam neki seksi poriv ka suprotnom,a ponekad i istom polu hihihi,ali ako nema nista odem do prodavnice i pojedem conkoladu i tak,hihihi,et jes da me stid ali sta cu,zene smo
lmfao





lol Istina ovo. :D



yes






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 7 | 20.10.2013 , 2:14 AM

Nemam nikakve simptome sto se tice nekakvog psihickog stanja prije menstruacije, ali bas!

Imam fizicke- nadmem se kao malo burence, izgubim crte lica od nadutosti i to je to..

I iskreno, smatram PMS isuvise izvikanim i da mu se pridaje isuvise paznje. Da pojasnim- smatram ga izgovorom razmazenih zena koje imaju potrebu da budu u centru paznje i da iskaljuju svoje nebuloze na osobama koje ih okruzuju.

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » PMS (PMS, predmenstrualni sindrom, zenski kutak.. ;))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: