Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Stariji muskarac
Stariji muskarac






834
poruka na forumu
212 1454



post # 21 | 26.10.2012 , 7:48 PM

ljubav ne zna za godine.. :D






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 22 | 02.11.2012 , 1:40 AM

Moj najstariji momak je bio 8 godina stariji od mene... ali to je ipak mala razlika koja se stvarno ne primjeti.. (nije se primjestila)

Preko 10 godina ne dolazi u obzir! (i deset je previse)

Odvratne su mi scene "tate i kcerke" ili jos veci generacijski jaz...

Hvala, ali ne hvala!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









123
poruka na forumu
169 2743



post # 23 | 02.11.2012 , 2:24 AM

stara koka dobra supa jbg tako to ide :D

imala je samo jednu manu, branila mi da idem u kafanu.
kada umrem ne zovite popa neka mene konobar zakopa!








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 24 | 02.11.2012 , 2:26 AM

Diablo89, a od starog pjetla nista ne valja!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









1449
poruka na forumu
105 688



post # 25 | 03.11.2012 , 0:57 AM

:D :D :D

!!!









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 26 | 03.11.2012 , 1:18 AM

Pa do 10 godina.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 27 | 03.11.2012 , 12:56 PM

Nikada nisam bila s nekim ko je dosta stariji od mene.. Moj momak je stariji od mene 6 godina i to je sasvim ok.
Ja nikada ne bih mogla biti s nekim ko je mojih godina.

Ali kada bi se za mene "zakačio" stariji mušakarac,laskalo bi mi. Mislim da ne može svaka djevojka imati starijeg mušakrca.
I ne mislim na one ljigavce kojima je samo stalo da imaju mlado i sočno meso. Mislim na prave muškarce. :)








577
poruka na forumu
548 3795



post # 28 | 03.11.2012 , 4:38 PM

Premda su teorije tipa ’ljubav ne gleda na godine’, i ’ iskustvo ili mladost’, odavno prestale da budu tabu tema, čini se da nismo dovoljno fleksibilne po pitanju odabira partnera sa kriterijumom određenih godina. Radije se odlučujemo za provijerenu varijantu - tragamo za muškarcem koji je malo stariji od nas. Naravno, postoje i djevojke koje vole piletinu, ali ozbiljnija je stvar ako se upletete u komplikovaniji odnos kao što je veza za starijim muškarcem. Kada kažem stariji, to se odnosi na one muškarce koji su stariji 10 pa i više godina. Za sve postoji pro & contra, ali zaista, da li je veza sa starijim muškarcem predodređena za propast ili Veliku ljubav?
Kao vječiti romantik, vjerujem da ljubav ne zna za granice, pa tako ni one u godinama. Međutim, činjenica je da osobe koje stupaju u vezu će sigurno naići na brojne prepreke, kao što su osude okoline, zrelost, isti životni ciljevi, generacijski jaz... Naravno, i mnogi parovi kod kojih ne postoji tako veliki jaz u godinama imaju iste ili slične probleme, što znači da je najvažnije kako vi funkcionišete u vezi, a ne što okolina misli o vama. Na kraju krajeva vi živite svoj život, a ne neko drugi. Ali, to ne znači da, s druge strane, možete živjeti u vakuumu, odvojeni od svega i svom svijetu.
Možete imati 20 godina i biti jako zreli i imati 40 i biti nezreli. Dakle, sve zavisi od vaše ličnosti i ličnosti vašeg partnera. Godine ne moraju neophodno da znače da je neko zreo ili nezreo, da se mora ponašati na ovaj ili onaj način. Ipak, budite svijesni da određene
razlike u godinama neće uvijek biti lako prevazići, posebno poslije dužeg vremena. Samo fizički kvaliteti mogu biti prepreke, a kamo li ne onda psihički, mentalni, emocionalni.
Naravno, svi parovi se moraju koncentrisati na zajedničke interese, ali vama će to možda biti važnije upravo zbog te razlike u godinama. Čim je veća razlika, tim ćete imati manje stvari koje vas povezuju. Naravno, izuzeci postoje - ili partner ima vrlo "mladalački duh" ili vi imate "starinski", a pod ovim ne mislim nista lose samo posmatram stvari iz pravog ugla.Ako ste s njim zato što je bogat i zato jer od njega imate koristi? ? Ako taj razlog nije uzajamna ljubav i poštovanje, nemojte biti u vezi. Niko neće iz te veze izaći srećan. Ako je to veza u kojoj volite i u kojoj ste srećni i ljubav vam je uzvraćena na isti način, zašto bi trebalo da postoje razlike. U redu,
možda je dovoljno star da vam bude otac, ali to ne znači da nije dovoljno mlad da bude dobar partner i ljubavnik.
Budite sigurni u svoj izbor. Ako volite starijeg muškarca, nemate se čega stidjeti ili kriti. Vi ste jedini koji možete odlučiti s kim ćete se upustiti u vezu i provoditi vrijeme i na kraju krajeva, vi znate zašto ste nekog zavoljeli.

I JOS NESTO NIKAD NE RECITE NIKAD , JER NIKAD NE ZNATE KO VAS MOZE OSVOJITI .. NIKAD ..

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 29 | 03.11.2012 , 10:03 PM

Godine ipak na neki nacin predstavljaju problem, sve do 10 godina je ok, sve preko toga je normalno ali ne verujem da ce takve veze opstati jer je ipak velika razlika ne samo u godinama nego i u misljenju, iako volite tu osobu tesko ce te se navikavati na njegov nacin zivota jer ipak sa godinama dolazi i neka zrelost pa zbog toga je tesko pratiti svog starijeg partnera ili je njemu teze pratiti vas... Iskreno nemam nista protiv takvih veza ali ne verujem u njihov opstanak. :)








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 30 | 08.11.2012 , 11:47 PM

Licno me ne privlace takvi. Imam fobiju od istih.

Nemam ja para da kupujem vijagre. Skupo je to. :) lol lol lol

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1449
poruka na forumu
105 688



post # 31 | 08.11.2012 , 11:52 PM

a sa fali starijim momcima-muskarcima kod mladjih cura B)
i nije tacno By_The_Way_, :p da od starih petlova nista nevalja
to je DISKRIMINACIJA zaa celu kokosiju naciju - i u ime svih petlova ovoga sveta JA PROTESTUJEM :o

!!!









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 32 | 09.11.2012 , 12:46 PM

scorpio978, meni bi laskalo. Ja imam samo 17 godina i za mene je neko i od 30 mnogo star. I ne kažem da bih bila s njim. Samo bi laskalo.
A i "muškarci" mojih godina ne nude ništa pametno. :)








26
poruka na forumu
0 15



post # 33 | 15.01.2013 , 0:27 AM

ja sam bila sa 10god starijim i nekako sav je usporen ja volim brzo :D

Nicki madafaka :D







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 34 | 15.01.2013 , 1:22 AM

Volim starije muskarce tj privlace me :D ne znam zasto.. :D mozda jer su ovi sto su moji godiste sve neki.balavci pojma nemaju lol

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Stariji muskarac
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: