Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Lose privlaci
Lose privlaci






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 21 | 11.10.2011 , 10:06 AM

Mene uvek privuce neko ko je gore nevadeni biggrin mafijas,trazen od policije,ili je bio u zatvoru,ili je nesot uradio proslih g zbog cdeg se kaje ili ovo ono al u biti nikad neko ko je dosadan ko je miran ko je mamin sin maza koja mrava nije zgazila ne ne to me nekako nikad nije privlacilo mora bre tu da ima nesto neki nemir mora da se oseti ta atmosvera .

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










459
poruka na forumu
54 458



post # 22 | 13.10.2011 , 6:32 AM

Zar to nije sveopste poznata cinjenica...Samo,mudrosti malo u glavi svojoj,dame...Neke misterije su previse duboke i opasne...

Spakovah uspomene,tragove borbe,umornu dusu,opet na pocetku...
Gledam u u unutrasnjost,jedine ostale tajne duboko skrivene...
Vreme je da se krene u bolje sutra...sa sesirom....










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 23 | 23.10.2011 , 10:48 PM

Kod mene je to Definitivno biggrin
Sto ne znaci da mora da bude lose ali ako nije lose onda je zabranjeno wacko

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1830
poruka na forumu
280 1781



post # 24 | 23.10.2011 , 11:21 PM

Ja sam mamin sin, tako da sa djavolice hm ... tongue











1
poruka na forumu
0 0



post # 25 | 24.10.2011 , 1:07 AM

Losi privlace a dobri zadrzavaju smile








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 26 | 24.10.2011 , 3:31 AM

Mene je privukao moj kucni ljubimac.
Mlad, lep i zgodno nezgodan smile

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










731
poruka na forumu
726 2357



post # 27 | 15.02.2012 , 11:19 PM

Mene lose odbija. Malo stida nije na odmet. ;)

“I kad budem najstariji
razumecu djake
koji zvacu zvake,
i kad budem najstariji…”










317
poruka na forumu
37 72



post # 28 | 16.02.2012 , 0:13 AM

Quote
Mene lose odbija. Malo stida nije na odmet.


U potpunosti se slazem! yes yes :D :D <_< <_<








352
poruka na forumu
57 512



post # 29 | 16.02.2012 , 1:16 AM

Quote (Srcemoje)
Mene uvek privuce neko ko je gore nevadeni mafijas,trazen od policije,ili je bio u zatvoru,ili je nesot uradio proslih g zbog cdeg se kaje ili ovo ono al u biti nikad neko ko je dosadan ko je miran ko je mamin sin maza koja mrava nije zgazila ne ne to me nekako nikad nije privlacilo mora bre tu da ima nesto neki nemir mora da se oseti ta atmosvera .

Moram ti reci SESTRO!!! :) Dobri ne mogu da me privuku.Pored sebe imam jednog koji se uklapa u opis.Volim kad je muskarac muskarac!Mislila sam da mi je to prolazna faza kada sam tek pocela da izlazim sa momcima,ali je tako i ostalo.Intelektualac ne moze da me privuce.Volim muskarca koji ne preza ni od cega i ni od koga,koji ono sto zeli i dobije,ne bira nacin,da ima petlju,da me cuva,da mogu da se oslonim na njega.Kada je svima los,a meni dobar.Volim opasnost,pa samim tim i opasne momke. B)

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 30 | 16.02.2012 , 1:20 AM

Zavisi sta se podrazumeva pod tim "losi". To je subjektivno i diskutabilno. Mada, podrzaumeva neku dozu bahatosti, dominantnosti kod muskarca, tipa: "Ja sam alfa muzjak" - u tom slucaju bi moj odgovor na to bio: devojka ili je mazohista ili se mnogo 3puje na filmove i hoce da bude bad girl. ;)

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










352
poruka na forumu
57 512



post # 31 | 16.02.2012 , 1:29 AM

Quote (Riddler79)
Zar to nije sveopste poznata cinjenica...Samo,mudrosti malo u glavi svojoj,dame...Neke misterije su previse duboke i opasne...

Slazem se,ali nisu toliko opasne ako te puste u svoj svet i puste te da spoznas onu cistu stranu.Jer ti muskarci ne daju tako lako blizu srcu,a ako devojka uspe,osetice najjacu vrstu ljubavi kakvu samo oni mgu da pruze.Ne govorim o probisvetima i klosarima,mislim na 'lose' momke kakve je Srcemoje opisala.Mnogi takvo razmisljanje smatraju plitkim,ali ja iza sebe imam jednu takvu vezu u kojoj sam bila jako ispunjena,mazena i pazena,prekid je dosao iz nekih desetih razloga.A trenutno sam u slicnoj vezi,samo sam mudrija,pa samim tim umem na pametniji i brzi nacin da dam,dobijem i ubiram plodove. :)

Added (16 Feb 2012, 0:29 AM)
---------------------------------------------

Quote (Bobby88)
devojka ili je mazohista ili se mnogo 3puje na filmove i hoce da bude bad girl.

Zasto mislis da su losi momci losi prema svojim devojkama?Ja se pored svog momka ne osecam kao Ceca Raznatovic vec kao princeza koja dobija sve sto pozeli.Njima je svojstveno da budu mozda previse zastitnicki nastrojeni prema svojim devojkama.Meni je to recimo potrebno.On i ja imamo jednako pravo glasa u vezi,kod mene nema alfa muzjaka.Nemoj imati predrasude.

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 32 | 16.02.2012 , 7:19 PM

ImFamous, ja sam se ogranicio i rekao da zavisi sta se smatra pod tim "losi". A, komentar koji si ti citirala vazi za "alfa muzjake". Iz tvoje price ne bih rekao da tvoj boyfriend spada u taj tip muskarca. ;)

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










352
poruka na forumu
57 512



post # 33 | 16.02.2012 , 7:37 PM

Quote (Bobby88)
ja sam se ogranicio i rekao da zavisi sta se smatra pod tim "losi". A, komentar koji si ti citirala vazi za "alfa muzjake". Iz tvoje price ne bih rekao da tvoj boyfriend spada u taj tip muskarca.

Razumemo se ;) :D

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 34 | 16.02.2012 , 10:59 PM

Mene privlače tihi i mirni,a onako bezobrazni. Dobri,a loši. Tako nekako. :D








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 35 | 04.01.2013 , 7:54 PM

Pojma nemam al uvek to nesto sto u meni nema ili sto nebi trebala mene privlaci :D


Poruku je menjao/la Srcemoje - Petak, 04.01.2013, 7:55 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










26
poruka na forumu
0 15



post # 36 | 14.01.2013 , 11:29 PM

definitivno ja sam vise za one lose momke nevolim ove picke kao npr ovaj biber il one pederejsn :D

Nicki madafaka :D



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Lose privlaci
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: