Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Mrzim kod muskaraca-gadi mi se
Mrzim kod muskaraca-gadi mi se






2
poruka na forumu
0 0



post # 41 | 21.04.2012 , 10:22 AM

Po meni je brada odraz muskosti ali naravno uredna te ne moze svaki muskarac imati njegovane i uredne ruke pogotvo oni koje se bave fizickim poslovimaa i bas mi je bezveze kad se s nekim rukujes a ruka mu ko u djevojcice.

fiju miju









334
poruka na forumu
69 766



post # 42 | 21.04.2012 , 11:38 AM

Quote (Tanja91)
Dug nokat na malom prstu


aaaaaaaaaaa Neeeeeeeeeee Meni su Dugacki Nokti Na Malim Prstimaa To Mi Je Potrebno Zbog Srafowa Jer Imam weoma Jake Nokte Koristim Ix U Dosta Swrxa :D








101
poruka na forumu
218 546



post # 43 | 21.04.2012 , 12:57 PM

Devojke po vasim zeljama : izdepilirani,nezne rukice,da ide kod pedikira i manikira,puder,razna sminka....taj se hefta u bulju 100%,takvog ne zanima zenski pol :D !! Ne gubite se mnogo...jeste da brijam pojedine delove tela (zbog higijene i manjeg znojenja) ali nikad ne bih depilirao grudi,noge,stomak to je dno za muskarca ! Razumem futbalere i neke od profesionalaca sto se trazi od njih da to urade ali ostale...ne razumem i niti cu ih razumeti !


Poruku je menjao/la BojanMLD - Subota, 21.04.2012, 12:59 PM

Obrali smo bostan jer rodila nam njiva, do guše u govnima al se ipak pliva, bez plate i penzija isto ko i s njima,živimo od muzike samo da se svira, fudbal je na ulici kamen je stativa i pivo iz dragstora da bude nam gotiva, u društvu mnogo lakše je kad probleme imaš.....!










348
poruka na forumu
103 726



post # 44 | 21.04.2012 , 3:51 PM

Isto sto ne podnosim i kod zene, za mene nema razlike, recimo da je poltronstvo u prvih 3!

Noli turbare circulos meos!
- Archimedes










69
poruka na forumu
41 236



post # 45 | 27.04.2012 , 11:03 PM

prvo shto vidim su zubi, drugo nokti, trece miris koze ili smrad :D pa onda idemo na oblachenje i uopshte proveravam mane :D malo sam previshe probirljiva,,








1449
poruka na forumu
105 688



post # 46 | 28.04.2012 , 11:29 PM

Quote (BojanMLD)
Devojke po vasim zeljama : izdepilirani,nezne rukice,da ide kod pedikira i manikira,puder,razna sminka....taj se hefta u bulju 100%,takvog ne zanima zenski pol !! Ne gubite se mnogo...jeste da brijam pojedine delove tela (zbog higijene i manjeg znojenja) ali nikad ne bih depilirao grudi,noge,stomak to je dno za muskarca ! Razumem futbalere i neke od profesionalaca sto se trazi od njih da to urade ali ostale...ne razumem i niti cu ih razumeti !

podrzavam misljenje - ali ne idu sve devojke bas u toliku krajnost
evo Teona011, je kategoricna po tom pitanju - i sasvim je korektna u svojim kriterijumima - koji i trbaju biti ispostovani po meni od strane svakoga pravoga muskarca - jer sve manje od toga po meni je neandertalac i samo za sumu je - ali i devojke vecinom nisu u tim pogledima za neku vrstu kompromisa - ne mogu bas biti toliko kategoricne ako npr. decko ispunjava 3 od 4 kriterijuma one ga sutu jer nije 100% dasa po njihovom ukusu te se onda zakace ko sto BojanMLD, rece za nekog napirlitanog buljsa da kada sa njim prodje ulicom svaki se normalan muskarac zapita - sta li vidi ona u njemu osim depiliranog tela fensi patika dobre maje dobre jase ... ...

!!!







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 47 | 29.04.2012 , 0:02 AM

Ja mislim da se sve fizicko da ispraviti!
Neurednost, maljavost (kome smeta, meni ne, mozda samo ispod pazuha), nacin oblacenja, ophodjenja prema svom tijelu,...
Uostalom, to nam smeta i na zenama, i na nama samima (ako imamo imalo corbe u glavi).

Meni smeta nesnosno potenciranje njega kao alfa muzijaka, neprihvatanje cinjenice da nekad zena moze da bude iznad njih (klasno, mentalno, fizicki,...), samozivost, pasivno i agresivno (verbalno i fizicko) nasilje, egocentricnost, drcnost, nemogucnost sirenja vidika dalje od feluga, misica, piva, kurvanja,.... Balkan!!!
To su ipak stvari koje se ne mogu korigovati.

Taj pogresni genetski kod izgradjen i potpomognut nasom us.anom istorijom..
Sta rade djeca? Sta vide od oca! (eventualno komsije, ujaka, strica,....)


Poruku je menjao/la MallenaBobbie - Cetvrtak, 03.05.2012, 4:32 PM

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









486
poruka na forumu
673 4564



post # 48 | 30.04.2012 , 2:40 PM

Kada je vani sa svojom djevojkom..a bulji u druge prolaznice...treba ga odmah ...


Poruku je menjao/la desert_rose - Ponedeljak, 30.04.2012, 2:41 PM

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 49 | 16.05.2012 , 7:46 PM

Kad vidim na tipu one dlake po ledjima <_< kad gricka nokte ili ispucane ruke
kad dobaciva svakoj sto se zove zensko
kad misli da je naj faca
kad ucenjuje devojku pred svima
kad kaze zene su za krevet i kuhinju angry2
kad pusti kosu a ona grozna tanak repic svezan brr
itd itd :D :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4750
poruka na forumu
495 2877



post # 50 | 16.05.2012 , 7:56 PM

Quote (desert_rose)
Kada je vani sa svojom djevojkom..a bulji u druge prolaznice...treba ga odmah ...

pa sta ? ziva smo bica :p moramo negdje gledati :p








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 51 | 16.05.2012 , 7:58 PM

Quote (Dejan)
pa sta ? ziva smo bica moramo negdje gledati

Bravo Dejane moje reci to se samo gleda ne dira se nista msl i ja to radim nesvesno jbg :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 52 | 16.05.2012 , 8:01 PM

Quote (desert_rose)
Kada je vani sa svojom djevojkom..a bulji u druge prolaznice

Sta je tu lose ? Ja cak imam obicaj da sa svojom devojkom pricam o seksu sa prolaznicama :D Koju bih a koju ne :D Mozda je to malo jezivo XD To gledanje je dobra stvar, cinis devojku ljubomornom, i tako znas da li joj je stalo do tebe. :)

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 53 | 16.05.2012 , 8:05 PM

Quote (Marko)
cinis devojku ljubomornom, i tako znas da li joj je stalo do tebe. :)

Duso slatka znas li d aje gore ljubomorna kad tebe druga gleda nego kad ti gledas :D a ti kazi pa mila znas da volim samo tebe a ovo pa to ti je dokaz da valjam :D :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










363
poruka na forumu
65 485



post # 54 | 16.05.2012 , 8:10 PM

Takvi samo kakvi smo :p
U vezi higijene se slazem, ali brada i kosa to je nesto drugo, i vecina muskaraca nece to promeniti ako se njima to svidja. :D


Poruku je menjao/la I-E-A-I-A-I-O - Sreda, 16.05.2012, 8:10 PM








48
poruka na forumu
97 325



post # 55 | 16.05.2012 , 9:12 PM

dal me svaka mrzi :)








1
poruka na forumu
0 2



post # 56 | 16.05.2012 , 9:16 PM

Ne mogu da verujem kakve devojke postoje.. Sta ako decko radi,i ispucane su mu ruke od rada,sta ako nema para da svaki dan nosi drugu odecu,slazem se voze bar ima i moze da se okupa i opere uvek,i da se obrije,ali nema svako para da se depilira itd.. Kada vidite coveka na ulici koji je u nekoj staroj odeci,ima bradu,stari otrcan ranac,stare patike,zapitajte se da nije to zato sto on tako hoce..pritom izgled ne sudi kakav je covek.. Razocaran sam od strane devojaka sto se tice ovih komentara.. KAD SVAKI DAN NOSI ISTO. Uzas.

aero







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 57 | 16.05.2012 , 9:23 PM

Quote (washMashine)
Ne mogu da verujem kakve devojke postoje.. Sta ako decko radi,i ispucane su mu ruke od rada,sta ako nema para da svaki dan nosi drugu odecu,slazem se voze bar ima i moze da se okupa i opere uvek,i da se obrije,ali nema svako para da se depilira itd.. Kada vidite coveka na ulici koji je u nekoj staroj odeci,ima bradu,stari otrcan ranac,stare patike,zapitajte se da nije to zato sto on tako hoce..pritom izgled ne sudi kakav je covek.. Razocaran sam od strane devojaka sto se tice ovih komentara.. KAD SVAKI DAN NOSI ISTO. Uzas.


Bar je danas odjeca jeftina!

Kinezi, second hand,....

Isto tako voda i sapun!

Nikada necu suditi prljavog radnika, ali zna se kako izgleda radno odijelo i kako smrdi znoj od danas!!

Muka je kad se usidri u klubu kraj tebe tip u sintetickoj majici, pred njim 5 radnickih plata alkohola, oko vrata kajla koja kosta kao sirotinjski stan, a toliko vonja na prastari, uzegao znoj pomjesan sa sintetikom da ti se cini da si negdje u nekoj staroj oronuloj buregdzinici!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









183
poruka na forumu
157 1161



post # 58 | 16.05.2012 , 9:36 PM

MallenaBobbie, Potpuno se slazem sa tobom,ali nista danas nije cudno,s obzirom da imamo poremecen sistem vrednosti.






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 59 | 16.05.2012 , 9:38 PM

WuTrang, Hvala ti, samo ne znam sa kojom mojom konstatacijom se slazes? :D

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









183
poruka na forumu
157 1161



post # 60 | 16.05.2012 , 9:40 PM

Quote (MallenaBobbie)
Ja mislim da se sve fizicko da ispraviti!
Neurednost, maljavost (kome smeta, meni ne, mozda samo ispod pazuha), nacin oblacenja, ophodjenja prema svom tijelu,...
Uostalom, to nam smeta i na zenama, i na nama samima (ako imamo imalo corbe u glavi).

Quote (MallenaBobbie)
Bar je danas odjeca jeftina!

Kinezi, second hand,....

Isto tako voda i sapun!

Nikada necu suditi prljavog radnika, ali zna se kako izgleda radno odijelo i kako smrdi znoj od danas!!

Na primer...

Muka je kad se usidri u klubu kraj tebe tip u sintetickoj majici, pred njim 5 radnickih plata alkohola, oko vrata kajla koja kosta kao sirotinjski stan, a toliko vonja na prastari, uzegao znoj pomjesan sa sintetikom da ti se cini da si negdje u nekoj staroj oronuloj buregdzinici!


Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Mrzim kod muskaraca-gadi mi se
Search: