Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Sta vas privlaci na jednom muskarcu?
Sta vas privlaci na jednom muskarcu?






135
poruka na forumu
10 43



post # 41 | 12.04.2012 , 8:21 PM

Quote (DxD)
guza
a ne razumem sto guza ??? o.O








714
poruka na forumu
119 927



post # 42 | 13.04.2012 , 0:00 AM

uhhhh dobra ,chvrsta mushka guza lol lol lol

Dođu, tako vremena, kada pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 43 | 17.04.2012 , 12:03 PM

Pa kad malo razmislim ako je moj tip onda me apsolutno sve privlaci :p

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










72
poruka na forumu
15 194



post # 44 | 18.04.2012 , 7:14 PM

ostavite nase guze na miru :o








218
poruka na forumu
23 298



post # 45 | 18.04.2012 , 8:04 PM

ma dobro je ako su na guzama da ne krenu dalje, mislim niže :D









228
poruka na forumu
9 89



post # 46 | 19.04.2012 , 3:48 AM

Quote (komsha)


primer 3


Ovaj je klasicna shura lastina :D stanem pored njega da mu nabijem kompleks :D haha :D






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 47 | 19.04.2012 , 7:22 PM

Prvo primjetim oci i obrve.... ajmo reci pogled...
Dalje, osmijeh, stav, pa onda sve ostalo!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









204
poruka na forumu
5 86



post # 48 | 01.06.2012 , 9:57 PM

oci i njegova ledja.. ;)








140
poruka na forumu
542 883



post # 49 | 08.06.2012 , 9:47 PM

ruke... velike jake ruke :D

:)









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 50 | 09.06.2012 , 0:56 AM

Hod. :)








33
poruka na forumu
2 20



post # 51 | 09.06.2012 , 2:27 AM

A pare? A moc? Moc je najjaci afrodizijak :) Sve to sto ste navele pada u vodu kad dete treba da se obuce,skoluje itd :)
A to sve sto ste rekle ... I ja trazim savrsenu,javicu vam kad je nadjem(nikad:),mene osoba mora da privuce na duhovnom polju,sve ostalo je prolazno...I na kraju krajeva,ne jebe lep,nego uporan...Mora biti simpaticno uporan da bi dobio,a da ne pricam o iskustvu u krevetu i velicini alatke,to je devojkama isto bitno,ne mora da bude kobaja od 25cm,al mora da joj pasuje,jer dzabe sve ako devojka ne moze da svrsi par puta...Sto bi moj drugar rekao,dobar kurac mir u kuci :)
Sve ovo sto ste opisale deluje mi kao da pricate o vezi za jedno vece ili nesto malo duze,takoreci o kombinaciji,a ko je iole malo prosao u seksualnom zivotu slozice se sa mnom,da nije sve u tome da prosetas ribu gradom(ili momka) i da se puni ego zato sto setas dobru kuju,vec je bitno da drugi vide da ti zracis zato sto si srecan sa tom osobom,a to kad nadjete nece vam se poklopiti mnogo stvari koje ste gore navele...
P.S. Ja se mnogo raspricah,cekao sam da se film malo ucita...The art of geting by,cini mi se kao veoma dobar :) Pogledajte,jer to je realnost,romantican je filmic,deckic je sve suprotno od onoga sto ste navele,a eto na kraju smuva finu devojcicu :)








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 52 | 10.06.2012 , 2:36 PM

HommoErectuss, samo da te obavestim ne *ebe vise ni uporan, ako nije simpatican.
A pitanje takvo da se mora odgovoriti sta nam se eventualno svidja na jednom muskarcu ili sta prvo uocimo.
I ruzno je sto pominjes kombinacije, jer je vecina ovde koja je odgovorila ili u stalnoj vezi ili u braku, i verovatno su spomenule i napisale ono sto su uocile kod svojih momaka ili muzeva i sta ih je privuklo.

Dzabe i duhovno polje, ako je neki zaludjenik u astronomiju, koji ce daviti satima pricom, a dobar je u dusi. :) To pada u vodu. Kao i njegova duhovitost.

Kada uocis devojku nemas ti skener da znas kakva je u dusi. Nego je prvo osacujes sa svih strana i onda odlucis da joj pridjes, a posto su danasnji muskarci kukavice cisto sumnjam da muskarac pridje devojci. Nego uvek se ima neki posrednik, ili ce u krajnjem slucaju devojka prici muskarcu. A to je samo minus za njega.

Pare, moc i sve sto nosi to je irelevantno sto se tice ovog pitanja.

Ali kad si se vec dotakeo te teme, pa da ti kazem. Ako si ti otac, ti kao muskarac, nikad neces dopustiti da ti dete bude gladno, da nema sta obuci, taman bio i automehanicar. Tj. mislim ako imas ista ocinsko u sebi, bar sitnicu tog instikta. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










33
poruka na forumu
2 20



post # 53 | 11.06.2012 , 1:48 PM

Quote (Leksi)
amo da te obavestim ne *ebe vise ni uporan, ako nije simpatican.
A pitanje takvo da se mora odgovoriti sta nam se eventualno svidja na jednom muskarcu ili sta prvo uocimo.
I ruzno je sto pominjes kombinacije, jer je vecina ovde koja je odgovorila ili u stalnoj vezi ili u braku, i verovatno su spomenule i napisale ono sto su uocile kod svojih momaka ili muzeva i sta ih je privuklo.

Dzabe i duhovno polje, ako je neki zaludjenik u astronomiju, koji ce daviti satima pricom, a dobar je u dusi. To pada u vodu. Kao i njegova duhovitost.

Kada uocis devojku nemas ti skener da znas kakva je u dusi. Nego je prvo osacujes sa svih strana i onda odlucis da joj pridjes, a posto su danasnji muskarci kukavice cisto sumnjam da muskarac pridje devojci. Nego uvek se ima neki posrednik, ili ce u krajnjem slucaju devojka prici muskarcu. A to je samo minus za njega.

Pare, moc i sve sto nosi to je irelevantno sto se tice ovog pitanja.

Ali kad si se vec dotakeo te teme, pa da ti kazem. Ako si ti otac, ti kao muskarac, nikad neces dopustiti da ti dete bude gladno, da nema sta obuci, taman bio i automehanicar. Tj. mislim ako imas ista ocinsko u sebi, bar sitnicu tog instikta.


Ja sam jos maWiii :) Imam 21 god,tako da dete ce biti,polako,ima vremena... I stojim iza toga,da cu uvek pre da muvam devojku koja mi je harizmaticna i simpaticna,nego lepoticu koja ne zna 2 recenice da sklopi :*








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 54 | 11.06.2012 , 1:57 PM

HommoErectuss, izvini maleni ali to je ziva laz.
Zasto uvek oko sebe imate one koje su kontra? Sto ne znaju sta je glagol a sta pridev u recenici?
Tako da ti ta tvoja recenica pada u vodu. :)
Ali kao sto si sam rekao, jos si mali :p pa ces nauciti s vremenom :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










73
poruka na forumu
8 73



post # 55 | 11.06.2012 , 11:07 PM

daj bolan zna se sta VAS privlaci patike od 200EUR,carape adidas/nike,trenerka adidas/nike,torbica od 100EUR,motor,auto(neko novije), i kacketic na glavi....sad moj citat(Vox)...

"Reko sam da cu i o zenama da pricam
Ma sta da vam pricam kad nisu vredne nista
Nisu vredne pomena ni iskrenoga govora
Al ipak cu vam reci moju sudbinu sa njima
Moja dusa je plakala i srce mi se stezalo
Mislis da je njih boleo kurac za to
Samo traze pare ma jebale ih pare
Za voznju po kraju svoju nevinost bi dale
E to je ono sto me iskreno kida i boli
Sto najbolje picke uvek jebu mentoli
Svaka cast onima sto zele smo paznju
Sto poklanjaju emociju uzimaju patnju
Izgubio sam veru da cu takvu vise sresti
Svoju emociju daje vama zabrinuti pesnik ... jaaaaa"

"Ja sam svoju glavu dao za svoju riječ!"









33
poruka na forumu
2 20



post # 56 | 12.06.2012 , 2:11 AM

Quote (Leksi)
izvini maleni ali to je ziva laz.
Zasto uvek oko sebe imate one koje su kontra? Sto ne znaju sta je glagol a sta pridev u recenici?
Tako da ti ta tvoja recenica pada u vodu.
Ali kao sto si sam rekao, jos si mali pa ces nauciti s vremenom


Ja stojim iza toga sto sam rekao,imam i svedoke :) To sve sto ste vi nabrojali u mom slucaju znaci samo kombinaciju...Al opet ja sam musko...Za ozbiljniju vezu mora da ti bude lepo sa osobom,sto ne podrazumeva nuzno da ona ima,dobru guzu,veliku sisu,biserne zube,manekensku facu,stomak sa pirsingom,da hoda na stikli od 15cm u naravno dopicnjaku i da fura haltere sa naravno 100grama pudera na faci i naslagom maskare od koje oci mora da nabada na cackalicu ne bi li videla nekog alfa muzjaka u armani sulji sa pola kile testosterona sasutim u bulju koji naravno pije viski,ili eventualno sex on the beach koktel,zato sto vozi kola marke bmw 7ica koji mu je cale kupio za 18ti...Vise cenim devojku koja zna da spremi sarmu i koja je normalna neiskomplexirana kao licnost,od tatinih devojcica koje kurcem nisu mrdnule u zivotu i najveci uzor im je samanta iz sex i grada,koja je nabila pozamasnu kilometrazu kurcevine ... Kada tako idealizujete stvari,cenim da ste licemerne...Sumnjam da su vasi momci,muzevi,tako idealni kao sto pricate,al dobro svaki ciga svoga konja hvali :)
p.s. Lepota je prolazna,dusa je vecna ;)








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 57 | 12.06.2012 , 2:45 AM

HommoErectuss, vidi ovako, mozda bi se meni na tebi svidela npr. ramena, sake, oci, ali to ne znci da bih s tobom imala sex.
To je poenta ove teme. A ne podtema koju stalno potenciras. :)
Mada tvoj odgovor bi bio na temu: Vrednosti devojke. Ili sl. tome :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










33
poruka na forumu
2 20



post # 58 | 13.06.2012 , 1:01 AM

Quote (Leksi)
HommoErectuss, vidi ovako, mozda bi se meni na tebi svidela npr. ramena, sake, oci, ali to ne znci da bih s tobom imala sex.
To je poenta ove teme. A ne podtema koju stalno potenciras.
Mada tvoj odgovor bi bio na temu: Vrednosti devojke. Ili sl. tome


Ja samo navodim,iz muske perspektive sve to sto ste navodile...Visok,lep,zgodan,dobra guza,siroka ramena,lepi zubi,nokti,sake,nos itd, e sad iz muske perspektive izgleda ovako - plave oci,lepe crte lica,kosa nebitno samo da joj lepo stoji,slatka,lepa,sisa solidna cetvorka,fina guza-po mogucstvu bez strija,lep stomak,dobre noge,pametna,po mogustvu da ne para nosem nebo ...I sad ako neka slucajno ima zelene oci,da joj odma kazem,neuspele plave :)
Poenta price,budimo realni,ne gledajmo SEX I GRAD,ne tripujte New York na balkanu i bice nam svima lepse :)








7
poruka na forumu
0 0



post # 59 | 06.07.2012 , 7:31 PM

Prvo sto na nekom decku primetim je osmeh, zatim oci i visina. Volim visoke momke.
Stojim pri tome da fizicki izgled nije najbitniji, to je ono sto ce privuci, a njegove osobine ce osvojiti. Moze da bude decko iz snova, ali ako mi kao osoba ne odgovara, otpada...








78
poruka na forumu
52 398



post # 60 | 26.07.2012 , 1:22 AM

definitivno : oci ,osmeh ,gradja i GUZZZAAA !!!!

Lepa sam zgodna i djavolski neophodna :D



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Sta vas privlaci na jednom muskarcu?
Search: