Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Dobacivanje na ulici
Dobacivanje na ulici






310
poruka na forumu
34 246



post # 21 | 27.03.2012 , 7:16 PM

jedno sam na sporskim pripremala veslala ispoid mosta , decaci odgore su vikali i pokusavali da meni i mijim drugaricama skrenu paznju, ali smo ih ignorisale .
Posle su poceli da se deru i vredjaju nas








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 22 | 27.03.2012 , 8:20 PM

Nervira me i najradije bi se okrenula i pukla mu takav šamar da me zapamti za cijeli život.

Ne volim to i mislim da je to malo seljački.








228
poruka na forumu
9 89



post # 23 | 24.04.2012 , 10:17 PM

Stagod mi neko dobaci,dobacim mu shamar iz okreta preko ledja :D

ako je cura u pitanju , da li nesto cool ili nesto retardirano nebitno : D onda nogu iz ookreta :)






I like playing with BooBs :P
83
poruka na forumu
7 76



post # 24 | 25.04.2012 , 4:08 AM









547
poruka na forumu
46 1072



post # 25 | 25.04.2012 , 8:47 AM

Pa treba da mu se devojka okrene i vikne... "SELJAK"

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 26 | 25.04.2012 , 1:19 PM

Quote (jaobrate)
Brate pa kad je pored mene prosla jedna BOMBA meni se otelo ali NAJSLUCAJNIJE sam reko:"opa"

hahahahah... e jesi lik, majke mi... xD

:P









352
poruka na forumu
57 512



post # 27 | 25.04.2012 , 7:28 PM

Quote (Tanja91)
Kako bi reagovale kad bi vam zgodan decko dobacio nesto ili zviznuo za vama?
Prija vam, nervira vas ili ste potpuno ravnodušni?

Ravnodusna sam.Mogu pored rodjene majke na ulici da prodjem,a da je ne primetim,ne znam ni ja gde gledam dok hodam :) pa ne primecujem ni muskarce.A ukoliko vidim i cujem muskarca da zvizdi i dobacuje,moze biti najzgodniji i najlepsi,samim tim sto radi to sto radi,za mene je obican saban.To je nepostovanje zena.Neka dobacuju svojim sestrama i majkama,obicni klosari.

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









68
poruka na forumu
1 7



post # 28 | 25.04.2012 , 8:03 PM

seljacka fora koja nazalost ne prolazi








93
poruka na forumu
72 380



post # 29 | 27.04.2012 , 5:18 PM

pa ugl me iznervira, jer je jadno... ali iskuliram... pusti budalu, mozda se okrene i ode ;)

No matter what I do, all I think about is you, even when I'm with my boo, boy you know I'm crazy over you...









486
poruka na forumu
673 4564



post # 30 | 30.04.2012 , 2:51 PM

Pa gle ovu situaciju djevojka ode u drugi grad i ugleda je neki decko kojem se strasno svidi...sta ce on uraditi..nesto dobaciti ili ce cekati da uhvati zlatnu ribicu pa da zazeli da je ponovo vidi...ili npr ako on dođe u grad djevojke pa tako ista situacija ugleda neku extra djevojku negdje na ulici slucajno..sta da radi??Neka moderna varijanta..da je trazi možda preko facebooka u 25 000 rezultata

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










65
poruka na forumu
30 170



post # 31 | 21.05.2012 , 2:28 AM

desert_rose, nista tacnije skoro nisam procitao






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 32 | 02.02.2013 , 10:25 PM

Quote (Tanja91)
Kako bi reagovale kad bi vam zgodan decko dobacio nesto ili zviznuo za vama?
Prija vam, nervira vas ili ste potpuno ravnodušni?


Okrenem se, nasmijem i odgovorim sa nekom posalicom ako je simpaticno dobacivanje..

Ako je neumjesno... okrenem se, smrknem i izgovorim mu ono što pas s maslom ne bi pojeo..

Ajoooj.. ništa mi gore nema od ružnog dobacivanja, posebno iz auta... ufff! tad se pretvaram u aždaju!

Ali ako je nesto simpaticno ili ako mu se "otme" neka rijec, nasmijem se ljubazno, dam do znanja da mi je simpaticno.. :)

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 33 | 03.02.2013 , 1:21 AM

ja volim da s edobcujem frizbijem na ulici,tako sam pre nesto okolo dve godine poceo da s ezabavljam sa jednom djevojkom ljepseg juznog pola,ekipa i ja izajdemo vani,frizbi u ruke i dobacivanje,kada neka djevojak lepa prolazi dobacim joj frizbi i kao daj molim te uhvati ga pa ga vrati,ona se pocne smijati ako luda na ulici,u fazonu sve sam prosla ali ovo nisam jos niakda,malo po malo i budemo u vezi nekih meseci,kazem ti aj njoj suptilnim glasom prirodnog civeka i dijalektickim jezikom prigradskog mladica:ti si mnogo lepa zenska djeovjka,st amislis da ja tebi budem muski momak i d as emi drzimo za ruke kao sto ti drziz taj frizbi?ja bih tebi dobacio i neku lepu rec ali frzibi mi trenutno bio u ruci pa eto....:) i tako dobacivanjem do ljubavi :) ako se ovo moze nazvati simpaticnim dobacivanjem na ulici :)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Dobacivanje na ulici
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: