Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Trajna sminka (Sta mislite o njoj i dal su cene iste prihvatljive?)
Trajna sminka






354
poruka na forumu
28 71



post # 1 | 28.08.2011 , 3:19 AM

E ovako cure...interesuje me vase misljenje...Kada sam bila u kozmetickom salonu i kad sam nadogradjivala kosu iz druge prostorije sam zacula plac...nije mi nista bilo jasno i tad mi je frizerka objasnila da jedna devojka radi trajnu sminku.
I tako ja budala resim da uradim trajnu sminku obrva, mene licno nije bolelo ali posle se javio katastrofalan otok oko ociju.
Kada mi je lice bez sminke deluju mnogo upadljivo i ko da su mi neki delovi lica izgubili boju. E sad mene interesuje da li da uradim i trajnu sminku usana, i da li mislite da ce lice tad da bude sa vise zivota i boja.
I imam jedan problem, roditelji me jos nisu videli jer su na letovanju, a i ne znajju koliko sam para pukla na prvo sminkanje.
Malo se plasim njihove reakcije da im opet zatrazim toliku cifru novca na tu glupost.

Ako pises cirilicom znaci da si fasista
Nisam ni fasista, ni nacista. Samo Srbin, brate, rodoljub, nacionalista.








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 28.08.2011 , 12:43 PM

uuuff... pa sad, sta god da ti mi kazemo, ti ces uraditi po svom.... nemam iskustva sa tim, ali mene nesto to ne privlaci... zasto ne vidis da li postoji neka mogucnost korekcije? pa da ih malo posvetlis...?

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










354
poruka na forumu
28 71



post # 3 | 29.08.2011 , 7:31 PM

MarijanaBK1, Danas sam bilado jedne kozmeticarke i posto sam se zalila na obrve, ona meni kaze da stavljam puder preko obrva da bi bile manje upadljivije. Ajojjjj necu nista vise da prepravljam na sebi. POludelela sam.

Ako pises cirilicom znaci da si fasista
Nisam ni fasista, ni nacista. Samo Srbin, brate, rodoljub, nacionalista.










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 4 | 11.09.2011 , 1:24 PM

Au Jovana ko te terao da tako mlada i lepa to radis? smile Aj objasni mi! smile
Ne znam sta da ti kazem. Obrve ce ti sada takve ostati trajno (logicno smile ) E sad, imas opciju da uradis trajnu sminku usana i ociju, ili da budes stalno nasminkana da obrve ne bi dolazile do izrazaja.
Javi sta si uradila. smile wink








507
poruka na forumu
25 327



post # 5 | 11.09.2011 , 2:40 PM

Imam strah od toga...mozda je dobro ali sacekacu jos malo da vidim reakcije drugih tj. onih koji su kroz to prosli...








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 6 | 29.02.2012 , 0:54 AM

Ne sviđa mi se to. Ne volim kada stvari moraju uvijek ostati iste. :)






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 7 | 05.04.2013 , 0:02 AM

Imam iskustva, nije losa stvar.. :)

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









13
poruka na forumu
0 0



post # 8 | 05.08.2013 , 9:13 AM

ja ne volim da ne mogu da skidam sminku.








1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 9 | 05.08.2013 , 10:51 AM

Sto se tice trajne sminke na usnama i kapcima,ne dopada mi se..
Ali trajna sminka na obrvama mi je totalno ok, i treba da se radi kod nekog provjerenog,jer te stvari nisu zajebancija. 
Meni je mama radila to,i vrh je ispalo. Al ona je stvarno muku mucila sa tim obrvama, bile su prorijedjene, svako jutro ih je morala crtat.. Smor.. 
I preporucujem svima da rade obrve Japanskom metodom, jer se to radi na poseban nacin, i onda vam trajne obrve ne izgledaju obicno i vjestacki , vec su odradjene tako da je svaka dlacica iscrtana,tako da svakako djeluju prirodnije od onih obicnih, koje izgledaju kao da vam je neko stavio kalup na celo pa prskao bojom. :)





Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Trajna sminka (Sta mislite o njoj i dal su cene iste prihvatljive?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: