Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Sta mislite o muškarcima koji čupaju obrve, depiliraju se...
Sta mislite o muškarcima koji čupaju obrve, depiliraju se...






138
poruka na forumu
114 392



post # 61 | 28.08.2012 , 0:24 AM

Zbog cega toliko muskaraca smatra da su metroseksualci gej?! Jedno je biti gej orjentisan i voleti osobe istog pola a drugo je voditi racuna o sebi i svom izgledu.
Posto je pitanje vezano za cupanje obrva, depiliranje i farbanje, moj stav je da sve to podrzavam i cenim. Vise volim da vidim muskarca sa "razmaknutim" obrvama i bez "ljubavnog tepiha", nego sa istim. Neki smatraju da je to muzevno, ja smatram da je to odraz nemarnosti. A sto se tice farbanja kose, zene se farbaju, valjda i muskarci imaju isto pravo. Koliko je samo muskaraca u 50-tim koji ne vole to sto imaju sede i farbaju se u svoju boju kose..

Neuspeh nije opcija!










896
poruka na forumu
89 981



post # 62 | 28.08.2012 , 0:39 AM

Dzaba tebi kupanja kad ti ne vodis racuna o pazuhu....ni antiperspirant ne pomnaze kada se znoj zalepi za dlacice.....tako da manite se muzevnosti nego vodite racuna o higijeni... yes yes yes yes








162
poruka na forumu
231 973



post # 63 | 28.08.2012 , 0:50 AM

Gej, ili ti obicna pedercina B)

http://u.to/D91fAg









58
poruka na forumu
612 3547



post # 64 | 28.08.2012 , 1:08 AM

iskreno volim kad je muskarac izdepiliran...lepse je za videti..nego zaraslog majmuna izvinte na izrazu!.dobro sad obrve ako se spajaju i ako nemaju nekog reda kao ovo npr.

iskreno mislim isto kao i za sve ostale..a sad dal je gay i tako to.ne mislim ....jer pokazatelj da je gay nije depilacija i cupanje obrva vec druge stvari ...a sad higijena je higijena..i svako odlicu onako kako hoce..


Poruku je menjao/la Dorja - Utorak, 28.08.2012, 1:16 AM








144
poruka na forumu
1 47



post # 65 | 15.09.2012 , 2:58 PM

da je pederčina








8
poruka na forumu
1 14



post # 66 | 27.09.2012 , 8:46 PM

Volim takve muske.








59
poruka na forumu
11 136



post # 67 | 24.10.2012 , 12:15 PM

Ako je u granicama normale, ok je. :)

Zene su slabe samo dok im se ne osusi lak na noktima!







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 68 | 24.10.2012 , 12:39 PM

Quote (Max_Peric)
Dzaba tebi kupanja kad ti ne vodis racuna o pazuhu....ni antiperspirant ne pomnaze kada se znoj zalepi za dlacice.....tako da manite se muzevnosti nego vodite racuna o higijeni...


Vidim da dosta ste puta rekli ovdje za to depiliranje skroz ispod pazuha,ja vam garantujem,a to mozete provjeriti dje god hocete,da kad ste depilirani skroz ispod pazuha,1 se oznojis,smrdi vise nego da imas Amazonsku dzunglu ispod (sto ne znaci da fino makazicama ne mozes da prekratis dok to ne bude na nekom oke nivou),ne znam dal to nekome od vas smeta,kad se oznojite pa kad vam ona barica na majci bude meni je to .... Ruke,noge aman jeste 21vi vijek ali da to nije malo mnogo? :) I zaista mi nije jasno s kim ste vi imali dodira,ali pored svih mogucih preparata da neko "zraci" nekim ne bas prijatnim mirisima onda taj ili ta definitivno ima problema sa licnom higijenom i u velikoj su svadji sa sapunom i vodom...

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 69 | 24.10.2012 , 5:52 PM

Quote (XAVI_PG)
I zaista mi nije jasno s kim ste vi imali dodira,ali pored svih mogucih preparata da neko "zraci" nekim ne bas prijatnim mirisima onda taj ili ta definitivno ima problema sa licnom higijenom i u velikoj su svadji sa sapunom i vodom...

Tako je, brate!
Ovi što su protiv ljubavnih tepiha, nemaju blage veze kako žari, pali, golica, izluđuje, miluje, pravi mužjak B)
Još 'jednoč' 'turam' sliku nedepiliranog mužjaka, pošto je onaj prethodni umro sa osmjehom na licu u svom haremu :p


Fajlovi: 9150763.jpeg (123.1 Kb)










577
poruka na forumu
548 3795



post # 70 | 24.10.2012 , 6:11 PM

jooj FARBANJE KOSE MI JE TOTALNO FUJ , I PRAMENOVI KOD MUŠKARCA ZNAČI ALERGIČNA SAM NA TO ... korigovati obrve da , da to već liči na nešto ali sada da ima ljepše obrve od mene i sređenije ne ide mada ja imam permanent haha
što se tiče depilacije , pa to mi i nije toliko važno osim ako ne idem s' njim na more a onda bih ga natjerala da se sredi pa jel' ne može pored ovakve ribe majmun da hoda po plaži mada danas i ne moraš d atjeraš muškarca na to sami su nekako počeli da se dovode u red ... :D ;) :D <_< :( :) :o :p

XOXOXOXOX

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 71 | 04.01.2013 , 8:14 PM

(Adrijana_)
Sta mislite o muškarcima koji čupaju obrve, depiliraju se...

Sta da mislim osim cool :D samo ako depiliraju ili briju ruke e onda nevalja :p

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










26
poruka na forumu
0 15



post # 72 | 14.01.2013 , 11:16 PM

uf najvise mrzim kad vidim muskarca sa ocupanim obrvama hahah mn to smesno treba samo da se sredi dole nis ostalo da dira HAHHAHA :D

Nicki madafaka :D









1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 73 | 16.01.2013 , 5:00 PM

Ne kazem da ne trebaju da drze do sebe,al ne volim pretjerano nalickane i ugladjene momke..





Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Sta mislite o muškarcima koji čupaju obrve, depiliraju se...
Search: