Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Muskarci pitaju, zene odgovaraju
Muskarci pitaju, zene odgovaraju






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 121 | 01.11.2011 , 10:07 PM

:D :D

koje pitanje Impi

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










28
poruka na forumu
102 525



post # 122 | 01.11.2011 , 10:27 PM

zbog cega volite da drzite sve pod kontrolom

covek je coveku vuk









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 123 | 01.11.2011 , 10:34 PM

Quote (miodragr)
zbog cega volite da drzite sve pod kontrolom


U protivnom tu kontrolu ce preuzeti momak, muz, itd :)

Mislim da si nedorecen, preformulisi pitanje :) Ima raznih vrsta kontrola. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










459
poruka na forumu
54 458



post # 124 | 01.11.2011 , 10:41 PM

Zar ne bi bilo jednostavnije priznati osecanja iza laznih osmeha i pretvaranja..?
Lazna je iluzija verovati da ona podriva ucinak golicave maste...

Spakovah uspomene,tragove borbe,umornu dusu,opet na pocetku...
Gledam u u unutrasnjost,jedine ostale tajne duboko skrivene...
Vreme je da se krene u bolje sutra...sa sesirom....










702
poruka na forumu
172 1634



post # 125 | 01.11.2011 , 11:21 PM

Quote (Riddler79)
Zar ne bi bilo jednostavnije priznati osecanja iza laznih osmeha i pretvaranja..?

Ja ne krijem osecanja, mozda je to ponekad i greska...Jedino u slucaju iz straha da te ne povredi ili to zloupotrebi, moze da se desi i suprotno da ne razume da ti je stalo, i izgubis je.... :S

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 126 | 02.11.2011 , 0:22 AM

Sa kime bi pre bile ? Sa deckom koji ima para, i vi mu sluzite kao lutka, ili sa deckom koji je coban, ali vas voli, cak bi i ovde prodao zbog vas ?

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 127 | 02.11.2011 , 0:49 AM

Quote (Mortal)
Sa kime bi pre bile ? Sa deckom koji ima para, i vi mu sluzite kao lutka, ili sa deckom koji je coban, ali vas voli, cak bi i ovde prodao zbog vas ?


sa cobanom, sta ima veze koje je zanimanje... u srecno doba i cobani su imali dobru zaradu...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 128 | 02.11.2011 , 0:54 AM

Quote (MarijanaBK1)
u srecno doba i cobani su imali dobru zaradu...

Hoce, cim proda stado zbog tebe :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









241
poruka na forumu
60 764



post # 129 | 02.11.2011 , 1:44 AM

Kako zamisljate vasu prosidbu i prvu bracnu noc,to me bas zanima :P ?!!

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









372
poruka na forumu
60 249



post # 130 | 02.11.2011 , 3:14 AM

Quote (emran^surcinac)
Kako zamisljate vasu prosidbu i prvu bracnu noc,to me bas zanima :P ?!!


imala bih dosta ja tu da pisem,ali cu ukratko reci..romanticno i nesvakidasnje.... :)

Ne znas ti ko sam ja, ja sam lutko mafija









241
poruka na forumu
60 764



post # 131 | 02.11.2011 , 6:34 PM

Quote (beautifulwomen)
imala bih dosta ja tu da pisem,ali cu ukratko reci..romanticno i nesvakidasnje....

a reci mi sta bi uradila da smo zaglavljeni u wc samo ja i ti :D ?!!

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









3
poruka na forumu
0 0



post # 132 | 03.11.2011 , 0:48 AM

Imam jedno pitanje i potrebno mi je zensko misljenje... :D
Imam drugaricu, zajedno smo u odeljenju, znamo se tek neke 2 godine, ona mene gleda kao druga kako sam ja primetio, sve mi tajne prica, i da, ona ima decka.. Ali to nije problem raskinuce oni nekada, ali ja nikako ne znam kako da joj kazem da mi se ona svidja... Jer me je strah da ona mene odbije i da promeni misljenje o meni i da ce me posle drugacije gledati, jer ipak smo zajedno u odeljenju.. Ako moze neko da mi pomogne nekim savetom, sta da radim??... :D ali ta devojka mi se stvarno svidja, i ona u meni vidi previse velikog prijatelja tako da ni sam ne znam sta da radim, pa sam mislio da mi neko od vas moze pomoci... :D hvala u napred....








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 133 | 03.11.2011 , 1:11 AM

Santa-Leda, zbog lose postavke igraca izgubljene su mnoge utakmice.
Retki su oni slucajevi kao sto je tvoj, da se zavrsi pozitvno apropo tebe.
Ja sam za to da joj kazes istinu, ili cekas prvu svadju nje i momka, kao sto to mnogi rade i pruzi joj validnu utehu, ali kad kazem validnu prosiri joj vidike da taj njen momak nije jedini koji je voli :)


Poruku je menjao/la Leksi - Cetvrtak, 03.11.2011, 1:11 AM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










507
poruka na forumu
25 327



post # 134 | 03.11.2011 , 1:17 AM

sve je to ok,ali ja ne vidim pitanje








241
poruka na forumu
60 764



post # 135 | 03.11.2011 , 1:18 AM

imam jos jedno pitanje za zene,sta vam je najbitnije kod nas muskaraca da bude zgodan,lep,romantican,poslusan ili nesto drugo i sta vas privlaci to su 2 pitanja :D ??!!

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 136 | 03.11.2011 , 1:22 AM

emran^surcinac, vazno je da bude musko u svakom pogledu.
Divlje raspolozen tokom celog dana kad smo nasamo :) Sala mala.
Treba da ima sve vrline a i mane koje ga cine neodoljivim, i sarmantnost, i romanticnost (mada umire), poslusan ne mora da bude jer dovoljno je da odvoji vreme bar sat dva za devojku.

Ja ne smem da ti kazem jer udata sam :) hahahah

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










3
poruka na forumu
0 0



post # 137 | 03.11.2011 , 1:41 AM

Leksi, hvala ti na ovome, ali mene je samo strah kako ce ona to prihvatiti i sta ce posle biti.. ili trebam da skupim hrabrost i sve da joj kazem, stalno sam sa njom, i tako po neko vece ja nju otpratim do kuce i lepo se ispricamo o svemu i svakojakim problemima.. i uvek sam tu kada ona place da je utesim, ali ona nikako da primeti da mi se svidja... previse sam zbunjen da bih bilo sta mislio da uradim... :(


Poruku je menjao/la Santa-Leda - Cetvrtak, 03.11.2011, 1:44 AM








241
poruka na forumu
60 764



post # 138 | 03.11.2011 , 1:49 AM

Leksi, pa realan odg,a za ovo drugo cekam neku drugu da mi odg :D mozda bude pitanja sutra jos xaxax :D

Added (03 Nov 2011, 0:49 Am)
---------------------------------------------
Santa-Leda, brate jes da ne smem da odg ali moram,danas prijateljstvo ne postoji kakvo je nekad bilo..reci joj nece ti skoditi bice ti lakse znam iz svog iskustva :D


Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 139 | 03.11.2011 , 1:51 AM

Quote (MarijanaBK1)
sa cobanom, sta ima veze koje je zanimanje... u srecno doba i cobani su imali dobru zaradu...

lazes .........








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 140 | 03.11.2011 , 8:55 AM

Quote (Santa-Leda)
Imam jedno pitanje i potrebno mi je zensko misljenje...
Imam drugaricu, zajedno smo u odeljenju, znamo se tek neke 2 godine, ona mene gleda kao druga kako sam ja primetio, sve mi tajne prica, i da, ona ima decka.. Ali to nije problem raskinuce oni nekada, ali ja nikako ne znam kako da joj kazem da mi se ona svidja... Jer me je strah da ona mene odbije i da promeni misljenje o meni i da ce me posle drugacije gledati, jer ipak smo zajedno u odeljenju.. Ako moze neko da mi pomogne nekim savetom, sta da radim??... ali ta devojka mi se stvarno svidja, i ona u meni vidi previse velikog prijatelja tako da ni sam ne znam sta da radim, pa sam mislio da mi neko od vas moze pomoci... hvala u napred....

Posto ona ima decka bolje ti je cuti!
Ispitaj ju slusaj sta prica dali ga jako voli?
Budi za nju uvek tu kad joj je tesko zagrli ju ali se saberi ne ljubi ju :D
Santa-Leda mislim da je bolje da sacekas njihovu svadju kao sto ti Leksi kaze
Ako joj sad kazes a znas da voli onog ti gubis sve zapamti i ljubav i drugaricu
Pa moras nekako da ju navedes na sebe pricom razgovorom pricaj o trecoj osobi pitaj ju sta bi ona uradila kad bi saznala da se neko u nju zaljubio ili joj pricaj o vama ali da su to neke druge osobe!!

Quote (emran^surcinac)
mam jos jedno pitanje za zene,sta vam je najbitnije kod nas muskaraca da bude zgodan,lep,romantican,poslusan ili nesto drugo i sta vas privlaci to su 2 pitanja ??!!

Zgodan ako ga gledam iz vana :D volela bih da je malo kao ja :D da se volimo da se sali da me razume da me obraduje da mi iz dana u dan pokaze da mu vredim takodje i ja bi to cinila ;) ne mora da je poslusan ali mora da zna da ima i on posla u stanu :D bez da mu naredim,treba da zna da ima obaveze da zna da nema svaki vikend ici sam u grad heeee ima toga ali sve u svemu ni ja nisam idealna pa tako posla od ovoga nemora da bude ;) bitno je da se volimo sve ostalo dodje po sebi.

Added (03 Nov 2011, 7:55 Am)
---------------------------------------------

Quote (Mortal)
Sa kime bi pre bile ? Sa deckom koji ima para, i vi mu sluzite kao lutka, ili sa deckom koji je coban, ali vas voli, cak bi i ovde prodao zbog vas ?

Sa cobanom naravno ali zbog mene netreba ovce da prodaje jer ako ga volim volim ga a sve ostalo dodje poslije ljubavi i samo ;)


Poruku je menjao/la Srcemoje - Cetvrtak, 03.11.2011, 8:51 AM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)




Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Muskarci pitaju, zene odgovaraju
Search: