Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Prva menstruacija...
Prva menstruacija...






10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1 | 06.12.2011 , 8:13 PM

Da li se secate sa koliko godina ste prvi put dobile i opisite nam malo taj dozivljaj... :)
Kako ste se osecale tada: srecno, zbunjeno, uplaseno...








1
poruka na forumu
0 0



post # 2 | 06.12.2011 , 10:15 PM

hahhaa smjesno :) ja sam musko hehe

no mercy







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 3 | 06.12.2011 , 10:26 PM

uuu naravno da se secam... bilo je to za srpsku novu godinu, kad sam bila 6 razred, znaci pre 6godina... secam se da sam otisla u selo, i krenula sam sa bratom od tetke da se setam po selu, isli smo da se klizamo po seoskoj reci, u tom je i pao mrak, izgubili smo se, nekako smo dosli do kuce, naravno u kuci su svi bili na ivici zivaca zato sto nisu znali gde smo, i kad sam otisla da se istusiram i presvucem imala sam sta da vidim... ali nisam se ni uplasila i reagovala kao da je nesto strasno... ponasala sam se kao da mi nije prvi put... :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 4 | 07.12.2011 , 0:50 AM

Quote (nomercyfb)
hahhaa smjesno ja sam musko hehe

uzid

Ja sam sa 12 i po godina u oktobru... 6. razred... Secam se da sam se probudila za skolu i kad sam otisla u WC videla sam i odmah zvala majku. Mislim, znala sam ja sta je to i sta treba da se radi ali sam bila zbunjena, u soku, jer sam se nadala da nece to jos kod mene, pa sam bila i tuzna i samo sto nisam pocela da placem, a moja majka kad dosla, zena se uplasila jer sam se razdrala i kad cula o cemu se radi ona pocela od srece da place o.O Razumem je ja, ali sta znam, laknulo joj mozda tada jer je to znak da se odlicno razvijas i da je sa tobom sve u redu. I tada mi je rekla da vise nisam devojcica, vec da sam porasla u pravu devojku. Rekla mi je da ne moram ako necu da idem u skolu tih dana dok se ne naviknem na to jer se bojala da me slucajno ne zaboli stomak i da se onesvestim tamo, jednostavno nije znala kako cu reagovati. I ja otisla, ali cudno sam se osecala, bas cudno, nije me nista bolelo, ali grozan je osecaj bio, neudoban, dok se nisi navikao. :)








161
poruka na forumu
82 376



post # 5 | 07.12.2011 , 2:10 AM

uh xaxaxa ja sam se bila uplasila iako sam znala da me to ocekuje :D












245
poruka na forumu
218 2662



post # 6 | 07.12.2011 , 4:00 AM

Quote (Tanja91)
Ja sam sa 12 i po godina u oktobru... 6. razred... Secam se da sam se probudila za skolu i kad sam otisla u WC videla sam i odmah zvala majku. Mislim, znala sam ja sta je to i sta treba da se radi ali sam bila zbunjena, u soku, jer sam se nadala da nece to jos kod mene, pa sam bila i tuzna i samo sto nisam pocela da placem, a moja majka kad dosla, zena se uplasila jer sam se razdrala i kad cula o cemu se radi ona pocela od srece da place o.O Razumem je ja, ali sta znam, laknulo joj mozda tada jer je to znak da se odlicno razvijas i da je sa tobom sve u redu. I tada mi je rekla da vise nisam devojcica, vec da sam porasla u pravu devojku. Rekla mi je da ne moram ako necu da idem u skolu tih dana dok se ne naviknem na to jer se bojala da me slucajno ne zaboli stomak i da se onesvestim tamo, jednostavno nije znala kako cu reagovati. I ja otisla, ali cudno sam se osecala, bas cudno, nije me nista bolelo, ali grozan je osecaj bio, neudoban, dok se nisi navikao.

Nikako mi nije jasno kako mozete na to da se naviknete :(











Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 7 | 07.12.2011 , 1:34 PM

Quote (BORCA1)
Nikako mi nije jasno kako mozete na to da se naviknete


kratko i jasno: ZATO STO SMO ZENE! :D :D :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 8 | 07.12.2011 , 2:01 PM

Zato zivite duze od nas. Jer vam se krv obnavlja ceo zivot.
Vampirke. ;)

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









146
poruka na forumu
4 28



post # 9 | 07.12.2011 , 3:00 PM

Bas su zene cudne.
Krvare 7 dana i ostanu zive
a mi muskarci kad bi sat vremena krvarili mi bi umrli.

GDE JE TU PRAVDA ?

Drum'n'bass, Hip Hop, Reggae - Sex, Gudra, Prti Be Ge !

PRTI DO SMRTI !










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 10 | 07.12.2011 , 3:12 PM

Oho... Secam se nje odlicno! :D
Zapravo to se desilo na slavi koju je moja bivsa razredna slavila... Nisam isla kod nje, ali taj dan se to desilo... Usputno, odlicno se secam da sam trebala sa ocem i sestrom docekati babu... Posto sam otisla u kupatilo, osecala sam se... Nekako mrzovoljno. I kad sam pogledala... Boze... :o Sreca te je moja majka mi sve to lepo objasnila i bla, bla... A to je bilo u 8 razredu. :)

Ko si ti?









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 11 | 07.12.2011 , 3:27 PM

Svoju prvu sam dobila sa 11 godina.
Bilo je to traumaticno razdoblje, ne za mene nego moje ukucane.
Mama nije bila tu, pa sam zvala tatu, i to se proderala, da je covek ne znajuci sto se derem, usao u wc sav izbezumljen, samo sam ga poslala da kupi uloske i secam ih se kao da je to sad bilo. Zelene Boni uloske, one debele sto trudnice koriste nakon poroda :) hahahhaha
Cale me svakih 5min pitao kako sam :) hahahhahha


Poruku je menjao/la Leksi - Sreda, 07.12.2011, 3:31 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










310
poruka na forumu
34 246



post # 12 | 07.12.2011 , 6:16 PM

imala sam 12,5 godina u sestom razredu i znal;a sam sta je mestrruacija ali nisam znala kada se dobija
taj dan saam pala sa bicikla i izgrebala se po nogama .POsle sam usla u kupatilo i videla neku krv ali mislil sam da sam se povredila .POsle par dana mama je prala ves i sve primetila i objasnila mi :D








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 13 | 08.12.2011 , 2:00 AM

MarijanaBK1, tako je! ogledalce
Quote (bobanfox)
Bas su zene cudne.
Krvare 7 dana i ostanu zive a mi muskarci kad bi sat vremena krvarili mi bi umrli. GDE JE TU PRAVDA?

Ma kakva pravda, to je vic koji je izmislio muskarac ;) Isto kao sto je izmislio i ovo:
Zasto zene imaju menstruaciju?
Kad je Eva ubrala jabuku sa zabranjenog drveta i dala je Adamu, Bog se jako razljuti, te kaze:
- Krvavo ces mi to platiti!
Eva ce na to:
- A je l` moze u ratama?! samoubistvo

A evo sta ima da kaze Mico Micic na ovu temu lol








2
poruka na forumu
0 0



post # 14 | 08.12.2011 , 2:15 AM

Pa moraju da se naviknu nema im druge ;)








245
poruka na forumu
218 2662



post # 15 | 08.12.2011 , 5:04 AM

Quote (MarijanaBK1)
kratko i jasno: ZATO STO SMO ZENE

Blago tebi marijana , da sam ja na tvom mestu ja bi se stalno saginjao dole ( znas nasta mislim ) :D











Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 16 | 08.12.2011 , 12:57 PM

BORCA1, hahahhahahah e jesi lud... ma sta ima dole da gledas, to dole ide pa ide, nego je nezgodno ko ima velike bolove u stomaku... a ono zaboravis i da ide... :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










12
poruka na forumu
0 -38



post # 17 | 08.12.2011 , 3:51 PM

voleo bih da sam zensko, i da imam menzes, i da ga popijem,i da se igram vampira.








4290
poruka na forumu
228 2087



post # 18 | 08.12.2011 , 4:34 PM

Quote (Tanja91)
Da li se secate sa koliko godina ste prvi put dobile i opisite nam malo taj dozivljaj... :)
Kako ste se osecale tada: srecno, zbunjeno, uplaseno...

Dobila sam sa 10 godina. :(
Odmah sam vikala ''Tataaaaaaaaaaaaaaa'' iako su mi tu bile mama i baka. :D
Svi su se smejali i vikali da je to super, da nije ništa strašno.
A ja ''Kako nije strašno, JA KRVARIIIIM!!!!'' UMIREM! lol
I dok su me ubedili da ne umirem, da je to normalno, ja sam se smirila.
I sad se mučim ceo život s' tim jer imam problema. :(
A šta ćeš...








148
poruka na forumu
7 108



post # 19 | 08.12.2011 , 7:54 PM

ima i ona kad bi svaki dan bio 1. zene bi iskrvarile a bilo bi i para :P

"Dođe vrijeme kad pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"









1795
poruka na forumu
403 2824



post # 20 | 04.01.2012 , 9:16 AM

Hm... Zavrsavala sam 6.raz. Ustala sam za skolu, otisla do qpatila i kad sam videla pocela sam da placem, mislila sam da sam se preko noci negde isekla. lol Znala sam ja sve, mama mi je pricala, a i mnoge dev. su dob. iz mog odelj. Mnogo sam se uplasila, ali sam posle shvatila o cemu se radi... I naravno 3.dana nisam isla u sk. navodno dobila sam grip. Nisam mogla da ustanem iz kreveta, naravno i dan danas je tako. Bolovi, problemi, uzas!!! Molim Boga da me preskoci ciklus mesec dana, ali jbg. ne poslusa me. :D

Koliki bol zena oseti tokom men. muskarac nikad to ne moze da dozivi (barem je kod mene tako, imam osecaj da me neko nozevima bode), a mogu da zamislim tek porodjaj... :(

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥




Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Prva menstruacija...
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: