Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Folerke (ZASTO SE ZENE FOLIRAJU ???)
Folerke






1830
poruka na forumu
280 1781



post # 1 | 11.12.2011 , 7:27 PM

Citao neke teme pa reko da ja okacim jednu vrednu i zanimljivu mada svasta primecujem jer su mi sitnice uvek bitne nego velike stvari jer veliko se ucini i zaboravi se a sitnice ostaju tako da sam odlucio da malo eksperimetisem na ovakve teme.

Zasto se zene foliraju i kazu da zele da ih neko voli, da im je veran, da....kad se sve na kraju svede na zavlacenje i prevaru ili okretanje zaljubljenog oko prsta?
Ne kazem da je svaka zena takva, ali ne znam ni jedan slucaj da se neka "ok" riba odrzala svoje obecanje o vernosti ili postovanju svog izabranika.
Mnoge misle da nista nemoze da se sazna ali se sve sazna po postupcima koje prave a prave ih iz nehata ili straha . Sto je najcrnje uvek to rade na ocima svih tako da se sumlja svodi na minimum. Sta je takvim osobama sada u glavi , da okrecu frajera ili ??? Neznam za vas ali do sada imao sam par prilika da natrcim na takve ribe ali instiktivno ih provalim jer neverujem tako lako ljudima, pa mesto da okrenu one mene okrenu same sebe ;) to mi je najdraze kada takvu napenalim. Pa me interesuju kakva su vasa iskustva , i sta radite u takvim situacijama? :D











4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 2 | 11.12.2011 , 8:39 PM

Gde vi nalazite takve ribe da mi je znati? U Sredozemnom moru?

Vremena su druga, pa tako i devojke, a i njihova vrednost.
Same sebe ponizavajau i srozavaju na minimum, i ja da sam musko gazila bih nemilice, ali imaju srecu pa nisam.

Priznajem, jednom sam se poigrala zaljubljenom dusom, ali mi je vratio, od tada se vise ne igram. Samo napravim distancu :)

Imam srecu da sam nasla sebi coveka, kojem verujem i obrnuto.

Danas svako radi sta misli da je pametno, a ocito to i ne ispadne tako, ali to je njima na dusu.

Kako frajer okrece devojku, tako i devojka moze frajera. A sta im je satisfakcija u tome, iskreno ne znam.
Flert podrzavam, mislim da je to igra mozga, i to se obicno radi svesno, i tu nema nista lose, pa necu gledati u zemlju kad pored mene prodje lepo musko?! Takva sam da moram da se nasmesim barem! :)


Poruku je menjao/la Leksi - Nedelja, 11.12.2011, 8:43 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 3 | 11.12.2011 , 9:25 PM

Dali se zene foliraju ili ne!!! nezanima me da smo cudna bica ponekad istina je.
Iskreno nikad u zivotu nisam imala jedan cilj,, da me zavoli da je vredan i da ga vrtim oko prsta !
Zasto?
Iz razloga sto nebi bio zanimljiv.
Volim da me voli istom merom kao ja njega da je veran isto kao ja njemu da smo zivi i zdravi a sve drugo dodje po sebi.
Za vernost postovanje i sl za to nemoze niko da garantira 100% NIKO nebitno musko zensko.
Jednostavno covek ili zena moraju da znaju sta imaju i sta bi izgubili ako samo jednu malu gresku naprave.
To da su u lazi kratke noge ili da se nesto sazna hm pa ako ne zeli da se sazna netreba da se radi nista a ponekad ima osoba koje znaju i da ne spomenemo jednostavno predosecaj .
Neznam ja sam osoba koja cu posumljati pitati jednom dvaput vise ne pa sta bude.
Impi iskreno posto kazes naletio si par puta na takve cure pa ako si onda se drzi svoga stava i u startu otkaci najlakse resenje.
To se meni desavalo pre dok sam bila mozda 19-20g u tim godinama sam znala oceniti takve momke koima je bitno da se zna broj koliko ih je imao a ne da ju zavoli ili da je s njom duze sve u svemu covek mora sam za sebe da odluci svako misljenje je drugacije od drugog svaka osoba drugacija od druge a tako i zene i muskarci razliciti totalno u mnogim stvarima.
Mogu samo reci za jednu nasu staru narodnju :p ne boj se psa sto laje,nego onog sto lezi a rezi :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1830
poruka na forumu
280 1781



post # 4 | 11.12.2011 , 9:32 PM

Quote (Srcemoje)
Mogu samo reci za jednu nasu staru narodnju ne boj se psa sto laje,nego onog sto lezi a rezi

danas su glumice na ceni laju i leze isto im se vata sve je providno :p :p :p











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 5 | 11.12.2011 , 9:35 PM


Evo kaze Rade :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1830
poruka na forumu
280 1781



post # 6 | 11.12.2011 , 10:02 PM

Srcemoje, ovo ce ipak ovako da se kaze ide uz temu



:p :p :p











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 7 | 05.01.2013 , 1:55 PM

Eto opet zavirih u ovu temu nakon g dana
Danas bi rekla isto sto sam i pre godinu dana samo sto bi dodala danas svi nesto glume.
Samo na kraju ta gluma ih dovede gde netreba ili na cilj gde se pitaju zasto.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 8 | 07.01.2013 , 4:01 AM

...zene foliraju da bi parirale muskarcima koji su izmislili foliranje!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Folerke (ZASTO SE ZENE FOLIRAJU ???)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: