Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Da li ste nekada udarile dečka?
Da li ste nekada udarile dečka?






72
poruka na forumu
33 214



post # 21 | 24.03.2012 , 5:05 PM

ako vazi za muske ja sam udaruo bivsu zarucnicu kad sam ja uhvatio kako izlazi iz stana od coveka koj mi je bio kolega vitez fuck fuck











4290
poruka na forumu
228 2087



post # 22 | 24.03.2012 , 6:26 PM

gorancaci, E vala neka si. :D








279
poruka na forumu
69 637



post # 23 | 24.03.2012 , 6:37 PM

Osim u sali ili izlivu strasti nikoga nisam udarila.A imam veoma jaku ruku tako da im ne bih savetovala.Ne racunam sto sam se nekada zestoko fajtala sa muskima ravnopravno.TO je trajalo do druge godine srednje skole kad sam odlucila da se bavim vise nekim drugim stvarima.

Lepi,silni,grozni!Zeljan sam te i ja,
Da banes pod maskom druga ili gosta;










352
poruka na forumu
57 512



post # 24 | 24.03.2012 , 8:40 PM

Svog decka nikada,a ovako mi se desilo par puta da sam udarila nekog ko me je izbacio iz takta,sto je jako tesko.

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









978
poruka na forumu
107 1318



post # 25 | 25.03.2012 , 9:53 AM

Joj ja jesam udario decka :D :D :D morao sam prevario me :D :D :D ;) ;) ;)
Salu na stranu, dobio sam jednu samaru onako bez razloga (od neke seljanke u disku (bila je malo trijezna :p ) mislila da sam joj ja decko i da je varam, da bude jos gore, onda je tadasnja cura pomislila da i nju varam, pa ispade problem ali rijesilo se), al eto ja sam razumno, strpljivo bice pa nisam uzvratio.... :) niti bih ikad, nekako mi je to ispod casti da dignem ruku na zensko, beze... A sto se tice vas cura sto udarate muskarce (ja nemam nista protiv) ali razmislite da nisu svi poput mene (mene koji se drzim pravila da nikad ne bih udario zensko) i da vas taj napad na muskarca moze kostat mnogo, ima nas svakakvih. Ja znam dosta momaka i iz Bosne i iz Srbije koji su odgojeni da misle da je normalno da sutra tuku zenu il djevojku, par puta sam i ja zamalo dobio batina kad bih pokusao odbranit neku curu kad vidim da je neko hoce udarat. Sreca pa sam malen, onako sicusan :) inace bih dobio batina svaki put kad sam se suprostavio...


Poruku je menjao/la igortehno - Nedelja, 25.03.2012, 9:58 AM

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










310
poruka na forumu
34 246



post # 26 | 25.03.2012 , 2:36 PM

JA SAM PAR NJIH POSLALA NA HITNU :D








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 27 | 10.04.2012 , 4:51 PM

Da bil je to pre nekoiko g raskinula sam s deckom iz sad nepoznatog razloga a on molio da to ne cinim kao fol nije razlog za raskid i voli me.
sledecu vece udjem u kafic kad ono on sa nekom maco se grli pridjem im pozdravim se njoj ruku pruzim dok me on zacudjeno gledao a njemu sam pukla samaru da sam mislila slomila sam sebi ruku :D ali ako isplatlo se drugacije nebi izbacila bjes i nebi znala da je idiot kao i mnogo drugi lazovi :)

Mozda ce sad neko reci pa nisa u pravu bila ali verujte taj raskid nije bio zlonamjeran i vecan nego je bila momentalna reakcija ali mi jepokazala da je on bio zagrijan da se poigrava,i da nije bio zagrejan za nasu vezu.


Poruku je menjao/la Srcemoje - Utorak, 10.04.2012, 4:55 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1065
poruka na forumu
225 1145



post # 28 | 11.04.2012 , 9:16 AM

Jesam,vise puta...xaxa,mada mislim da to ne treba raditi,sem ako vas zaista ne povredi necim...











178
poruka na forumu
5 57



post # 29 | 05.08.2012 , 3:08 AM

Jednom, druga iz osnovne u 7 razredu, kad me je totalno izbacio iz takta :) Opomenula sam ga tacno 5 puta jbt, al on i dalje po svom, i meni pukne film..i odalamim ga angry2











4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 30 | 09.08.2012 , 2:55 PM

Jesam muza, jer nije htio da popije tablete koje mora, kenjkao se kao malo dete.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










224
poruka na forumu
278 1418



post # 31 | 14.08.2012 , 2:18 PM

Ako mislite i na samare onda da :D









♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 32 | 24.08.2012 , 0:59 AM

oo jesam lol

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









138
poruka na forumu
114 392



post # 33 | 06.09.2012 , 3:47 AM

Evo priče:
Bila sam sa dečkom u vezi 2 meseca, pre toga smo se družili godinama površno. Zaključila sam da je dečko fin, kulturan, pažljiv, ma samo da se poželi takav dečko. I na kraju, ja pristanem da budemo u vezi. Bože, kad se samo setim, predivan je bio. Pun razumevanja, sve ga je interesovalo vezano za mene, o svemu smo pričali, davao mi savete.. ma duša!
Posle dva meseca veze, zvoni mi telefon, on, sav usplahiren i nervozan. Kaže: Zvala me je bivša riba, ludača jedna, ne može da me preboli, saznala je za tebe, i hoće svašta da ti napravi. Ja mu kažem: Daj joj moj broj, lako ću rešiti.
Stiže meni poruka: Šta ti imaš sa njim? Vidim zajedno ste dva meseca, kako te nije sramota, kurvetino jedna.
Ja u čudu, nemam pojma šta se zbiva!?
Odgovorim ja njoj: Ne razumem šta je tačno tvoj problem. Pozovi me, pošto vidim da nećeš da se javiš, pa ćemo rešiti.
Devojke nema da se javi 2 naredna dana.
Zvoni meni telefon, njegov fixni. Javim se - čuje se ženski glas!
Kažem halo, halo.. ona jeca! Da li je to J. pita. Ja kažem da, ja sam, ko je to?
Ona kaže: Ja sam A. dotičnog gospodina žena.
Ja u čudu!?
Ništa, ona se devojka ubi od plakanja, ja je smirila, i rekla da možemo da pričamo kad može. Tog dana, posle par sati se našle. Ona kaže kako je ovaj drži zatočenu u kući, kako je jedva pobegla da se vidi samnom, uzeo joj telefon da me ne bi zvala i 300 još nerealnih stvari. Posle par sati priče, sve kockice se uklopile. I ja sam ispala ljubavnica koja je tešila mladu ženu što je muž vara!
Dalje priču možete da pretpostavite!
Sretnem ga ja u gradu, posle 2 nepuna dana od kako sam se videla sa njom. Imala sam neopisivu želju da ga naučim pameti jednom za svagda.
Neću da zalazim u detalje, u svakom slučaju plakao je kao malo dete. Nadam se da će ubuduće biti dobar muž!
Uostalom, što se kači sa devojkom koja je trenirala box.

P.S. Toliko ludaka ima, i tako dobro glume, da je postalo prosto nemoguće provaliti ko je normalan a ko nije u vinkli.

Neuspeh nije opcija!










547
poruka na forumu
46 1072



post # 34 | 06.09.2012 , 4:51 AM

Par puta od nekih nazovimo "drugarica" u rame ili iz sale...nista jako niti strasno...volim se saliti
Nikada nisam dobio udarac od neke cure onako sto bi se reklo "Iz njenog besa" ili da je zelela da me odalami da me povredi...
Inace stalozen i ne dizem glas...mozda zato im i nisam pogodan za udaranje lol...nikada nisam ni udario zensko po meni je glupo...
Ali mislim da ne bih podneo da me cura osamari ili tako nesto(mozda ako place i samara zajedno...jer ne podnosim kad zensko place) Imam osecaj kada bi me udarila da joj ne bi palo na pamet vise nikada da udari nijednog muskarca


Poruku je menjao/la Hectore - Cetvrtak, 06.09.2012, 4:52 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









85
poruka na forumu
1226 2720



post # 35 | 06.09.2012 , 4:57 AM

Sada znam , koja pomisli na takvo neshto ne zasluzhuje nikakvu zashtitu i pazhnju kao zhena, bar shto se mene tiche . :D

Budite dame a ne lokalne kabadahije :D

potpis : ...................









109
poruka na forumu
73 594



post # 36 | 09.09.2012 , 5:02 AM

da sam jednog pa i da opisem situaciju, ali bilo ih je vise koji su me povredili ili isprovocirali da su dobili po nosu... Kad su oni vekovima mogli nas fizicki zlostavljati mozemo mi , zene, sada , u vremenu "ravnopravnosti", poceti davati njima sto zasluzuju. . .











547
poruka na forumu
46 1072



post # 37 | 09.09.2012 , 7:14 AM

Quote (Enaa91)
Kad su oni vekovima mogli nas fizicki zlostavljati mozemo mi , zene, sada , u vremenu "ravnopravnosti", poceti davati njima sto zasluzuju

Oni...davno proslo vreme taj period je umro davnih dana...ostalo je vrlo malo muskaraca koji zlostavljaju zene...i to su neki zaostali debili...koji uglavnom zavrse u zatvorima zbog toga ako su zene pametne
Ravnopravnost je...i treba da tuces muskarce zbog toga sto ti dozvoljavaju...uzmi motku i sve po glavi ih udri i nemoj da ih stedis...neko onako dobro ih mlati zasluzuju veruj mi
Nakon toga pusti ga par dana da se oporavi...pa ponovo iz pocetka ga udri ako ti je mrsko sama ti zovni i drugarice...neka i one malo udaraju...tako mu i treba lol


Poruku je menjao/la Hectore - Nedelja, 09.09.2012, 7:19 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









138
poruka na forumu
114 392



post # 38 | 09.09.2012 , 8:49 AM

Quote (Enaa91)
da sam jednog pa i da opisem situaciju, ali bilo ih je vise koji su me povredili ili isprovocirali da su dobili po nosu... Kad su oni vekovima mogli nas fizicki zlostavljati mozemo mi , zene, sada , u vremenu "ravnopravnosti", poceti davati njima sto zasluzuju. . .


Ma ako si! Samo napred! Kad izazivaju i provociraju, mogu i da izdrze "motku po glavi" i ne pustaj ih da se "oporave"!
Zovi i mene slobodno da ti dam podrsku! :D

Quote (Lap-T0P)
Budite dame a ne lokalne kabadahije

Budite kabadahije, neka se plase i na vreme sklone kukavice od vas!

Neuspeh nije opcija!










109
poruka na forumu
73 594



post # 39 | 09.09.2012 , 9:15 AM

Quote (Hectore)
Oni...davno proslo vreme taj period je umro davnih dana...ostalo je vrlo malo muskaraca koji zlostavljaju zene...i to su neki zaostali debili...koji uglavnom zavrse u zatvorima zbog toga ako su zene pametne
Ravnopravnost je...i treba da tuces muskarce zbog toga sto ti dozvoljavaju...uzmi motku i sve po glavi ih udri i nemoj da ih stedis...neko onako dobro ih mlati zasluzuju veruj mi
Nakon toga pusti ga par dana da se oporavi...pa ponovo iz pocetka ga udri ako ti je mrsko sama ti zovni i drugarice...neka i one malo udaraju...tako mu i treba

Hektore,ti zaostali debili i danas postoje u velikom broju, gresis ako mislis da ih ima malo. Ja uvek sve lepo istazim pa tvrdim. A i mene su bar mojih momaka apsolutno pokusali napasti ali ja sam treninzima u ranom detinstvu naucila da se odbranim i savladjivala ih bez problema. . . .A ja nikog nisam udarila bez razloga niti cu to ikada uraditi . . ..

Added (09 Sep 2012, 9:08 AM)
---------------------------------------------

Quote (JocaSchwarzeFee)
Ma ako si! Samo napred! Kad izazivaju i provociraju, mogu i da izdrze "motku po glavi" i ne pustaj ih da se "oporave"!
Zovi i mene slobodno da ti dam podrsku!

Cole, tebe uvek videla sam te na delu tako da odmah upadas u moju ekipu :D

Added (09 Sep 2012, 9:15 AM)
---------------------------------------------

Quote (Lap-T0P)
Budite dame a ne lokalne kabadahije

Mi ,zene i kao kabadahije mozemo biti i te kakve dame, a muskarci koji su nasilnici nikad dzentlemeni. .. .
Danas su zene nezasticene dovoljno i zato vi vama dajete slobodu toliku da se tako ponasate prema nama, ali momci , u vremenu kada su majmuni rukovodili majmunicama je proslo od kad se taj isti majmun skroz ispravio i kad mu je ta njegova promenjena majmunica postala jedina pomoc u opstanku. . . Da ste umesto svakog udarca poljubili devojku, poklonili joj cvet ili izjavili da je volite, danas o ovome ne bi diskutovali. Zene su stvorene kao nezna i emotivna bica ali smo se zbog vas morale menjati . . .











547
poruka na forumu
46 1072



post # 40 | 09.09.2012 , 9:43 AM

Decko Muz te udari?Lepo okrenes policiju i prijavis...zakon je jako strog za nasilje pogotovu nad zenama i decom
nema niko prava nikoga da zlostavlja i iako ne volim nazivati ljude glupim...ali bilo ko dozvoljavaju da ga neko maltretira i zlostavlja je glup...Svi ljudi su ravnopravni bez obzira na rasu,veru,pol...
Quote (Enaa91)
gresis ako mislis da ih ima malo. Ja uvek sve lepo istazim pa tvrdim

Verovatno si u pravu...ali to zene koje nemaju samopostovanje na prvom mestu...jer da imaju ne bi na prvom mestu bile s zaostalim debilima kojim je potrebno da pretucu zenu da bi se osecali dovoljno musko...
Jednom je zet pretukao rodjaku...bio sam mladji pa sam zelio da ja njega pretucem nisam bas razmisljao o posledicama...medjutim kum od mojeg starog posao samnom pa nedade(a s obzirom da je kum gromada od coveka i da sam pokusao em mi nebi dao em bi me razbio...em bi morao posle i ja starom odgovarat)vec ga upozorismo i odmah nakon toga pozvali policiju...kada je dosla marica i kada je on poceo da glumi tipa (Ja musko...moja zena moj problem...ja radit sta ja hocu)...pa recimo da ga ni ja nebi bolje izudarao nego sto ga policija udesi...
Zivimo u 21 veku...u dobu zakona...samo oni glupi dopustaju da ih neko zlostavlja


Poruku je menjao/la Hectore - Nedelja, 09.09.2012, 9:44 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Da li ste nekada udarile dečka?
Search: